Jadący T-Cross

Twój wybór:

 • klient indywidualny
 • własna konfiguracja
 • finansowanie (kredyt)
1.
Chcesz zmienić odpowiedzi? Wykonaj test od początku. 
 • klient indywidualny
 • własna konfiguracja
 • finansowanie (kredyt)
1
Konfiguracja wymarzonego Volkswagena

Swój nowy samochód możesz skonfigurować samodzielnie - poprzez stronę volkswagen.pl – lub z pomocą Doradcy w salonie Volkswagena. Ofertę na idealnie dopasowany do Ciebie samochód możemy wysłać Ci mailem lub wspólnie z Tobą przejść proces konfiguracji.

Po wyborze samochodu pomożemy Ci dobrać akcesoria. Wybór Oryginalnych akcesoriów Volkswagen® jest ogromny! Od akcesoriów codziennych (dywaniki, mata bagażnika) przez akcesoria transportowe (belki bagażnika, hak holowniczy) po akcesoria dla dzieci (organizer czy foteliki) – każdy znajdzie coś dla siebie.

Od razu zaproponujemy Ci pakiety usług, np. atrakcyjny Pakiet przeglądów czy przedłużoną ochronę pogwarancyjną Volkswagen Safe+. Decydując się na te produkty przed odbiorem samochodu masz możliwość skorzystania z bardzo dobrej oferty, która sprawi, że eksploatacja przez kolejne lata będzie beztroska i niskokosztowa.

T-Cross
2
Wybór rodzaju finansowania

Decydując się na finansowanie Twojego samochodu, możesz wybrać spośród kilku produktów finansowych - na przykład tych, oferowanych przez Volkswagen Financial Services:

Kredyt

 • Kredyt EasyDrive, w którym płacisz znacznie niższe raty, niż w kredycie klasycznym, ponieważ korzystasz z samochodu spłacając jedynie rzeczywistą utratę jego wartości. 
 • Kredyt EasyBuy, czyli klasyczna forma finansowania zakupu auta, w której cały koszt samochodu jest rozłożony na wkład własny i raty miesięczne.

Dowiedz się więcej o kredytach

 

Leasing dla Konsumentów

Leasing to forma finansowania auta, w której, w przeciwieństwie do kredytu, leasingobiorca użytkując pojazd, nie posiada go w rozumieniu prawnym, przez co jest zwolniony z wielu formalności wynikających z posiadania samochodu.

3
Sprawdzenie zdolności kredytowej i złożenie wniosku o finansowanie

Jeśli interesuje Cię leasing, skontaktuj się ze swoim Dealerem.

Jeśli zdecydowałaś/eś się na kredyt w Volkswagen Bank, na tym etapie bank sprawdzi Twoją zdolność kredytową. Wystarczy, że wypełnisz formularz Informacja własna i wyślesz go drogą mailową do swojego Dealera. Jeśli chcesz, formularz możesz wypełnić wspólnie z Dealerem, w salonie. Na podstawie przekazanych przez Ciebie danych, Dealer sprawdzi Twoją zdolność kredytową.

W większości przypadków jedynym wymaganym dokumentem jest zaświadczenie o stałym zatrudnieniu wystawione przez Twojego pracodawcę. Aby mieć pewność, że będą w nim zawarte wszystkie potrzebne informacje, możesz skorzystać z naszego wzoru Zaświadczenia z zakładu pracy.

Jeśli Twoje źródło dochodu to umowa o dzieło, zlecenie lub emerytura, wymagane będzie dostarczenie innych dokumentów. .

Komplet informacji Dealer wprowadzi do systemu bankowego.

Dwie osoby stoją przy samochodzie
4
Decyzja banku i zamówienie samochodu

Analiza zdolności kredytowej trwa od 1 do 2 dni. Po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku, Dealer złoży zamówienie na Twój nowy samochód. Decyzja kredytowa jest ważna 90 dni, więc jeśli okres oczekiwania na samochód będzie dłuższy, może być wymagane ponowne sprawdzenie Twojej zdolności kredytowej przed złożeniem wniosku kredytowego.

5
Dostawa samochodu i złożenie wniosku kredytowego

Gdy tylko samochód będzie w drodze do Polski, skontaktujemy się z Tobą. Dealer wystawi fakturę zaliczkową lub fakturę na ustalony wcześniej wkład własny (o ile się na niego zdecydowałeś/aś).

Jeśli chcesz, aby wniosek o kredyt był złożony w imieniu Twojego pełnomocnika lub przyszłego współwłaściciela pojazdu, Dealer przekaże Ci inny formularz do wypełnienia.

6
Wybór ubezpieczenia samochodu i ubezpieczenia na życie

Nie zwlekaj z wyborem ubezpieczenia OC i AC, ponieważ w dniu rejestracji samochód będzie musiał mieć uruchomioną polisę.

Większość klientów wybiera ubezpieczenie OC i AC oferowane przez Volkswagen Financial Services. Za ubezpieczenie możesz zapłacić kartą lub gotówką w salonie albo przelewem w ciągu 7 dni.

Twój Doradca przedstawi Ci także ofertę ubezpieczenia na życie oferowanego w pakiecie z kredytem. Dzięki niemu, nie będziesz musiał/-a się martwić o spłatę kredytu w przypadku nieprzewidzianych okoliczności – choroby czy utraty pracy.


7
Rejestracja samochodu – samodzielna lub za naszym pośrednictwem 

Zanim wyruszysz w drogę swoim nowym Volkswagenem, trzeba go zarejestrować. By zrobić to samodzielnie, odbierz od nas komplet dokumentów:

 • kartę pojazdu 
 • dokumenty homologacyjne
 • oryginał faktury (dowód zakupu pojazdu)

Z kompletem dokumentów, który od nas dostałaś/eś, udaj się do wydziału komunikacji właściwego dla miejsca zameldowania lub zamieszkania.

Przed udaniem się do urzędu możesz pobrać z jego strony wniosek o rejestrację pojazdu, wydrukować go i wypełnić. Potrzebny będzie także Twój dowód osobisty lub paszport. Jeśli auto będzie mieć współwłaścicieli, to wszyscy muszą przyjść do urzędu lub udzielić Ci pisemnego pełnomocnictwa.

Przed ustawieniem się w kolejce do rejestracji, w kasie urzędu wpłać 180,50 zł*, to przyspieszy proces. Większość urzędów umożliwia też zapłacenie za rejestrację przelewem, przed wizytą. W tej kwocie mieszczą się:

 • tablice rejestracyjne standardowe (indywidualne to dodatkowe 920 zł)*
 • dowód rejestracyjny
 • pozwolenie czasowe
 • nalepka kontrolna
 • nalepka legalizacyjna
 • opłata ewidencyjna

Jeśli zdecydowałeś/aś się na standardowe tablice rejestracyjne otrzymasz je od razu, wraz z tymczasowym dowodem rejestracyjnym (na okres nieprzekraczający 30 dni) oraz nalepką kontrolną na szybę. Po zarejestrowaniu pojazdu skontaktuj się z nami. Przez telefon lub SMS-em podaj numery tablic, abyśmy mogli uzupełnić dokumenty związane z ubezpieczeniem komunikacyjnym – nie można ubezpieczyć samochodu, który nie jest zarejestrowany.

Zarejestrowanie samochodu możesz też zlecić swojemu Dealerowi Volkswagena! Wystarczy, że wypełnisz odpowiednie pełnomocnictwo. Zapytaj swojego Doradcę o szczegóły.

* Ostatnia aktualizacja cen: 2020-06-01

Kobieta idzie, w tle Passat
8
Podpisanie umowy kredytowej i wypłata kredytu

Umowę kredytową wraz z załącznikami (np. ubezpieczenie na życie) podpiszesz po rejestracji pojazdu. Do Dealera zabierz:

 • dokumenty rejestracyjne
 • dokument tożsamości
 • oryginał zaświadczenia o zatrudnieniu (lub inne dokumenty, które wcześniej zostały przekazane do Dealera drogą mailową)
 • tablice rejestracyjne i naklejkę na szybę

Jeśli wraz z małżonką/małżonkiem macie wspólnotę majątkową to oboje powinniście pojawić się u Dealera, aby podpisać umowę.  

Wypłata kredytu umowy może trwać kilka dni. Gdy tylko się to wydarzy, Dealer umówi się z Tobą na odbiór samochodu.

9
Odbiór samochodu

Nadszedł ten moment! Twój samochód, z zamontowanymi przez nas tablicami i naklejką przyklejoną na szybie, czeka w punkcie wydań. Możesz tu spędzić tyle czasu, ile potrzebujesz. Na miejscu zaprezentujemy Ci wszystkie funkcje samochodu i pokażemy jak z nich korzystać. Dokonamy też pierwszego wpisu w książce gwarancyjnej i uruchomimy gwarancję.

Kobieta siedzi w T-Crossie
10
Aktywacja We Connect

We Connect to stałe połączenie Twojego samochodu z internetem, które daje Ci wiele możliwości, na przykład sprawdzania czy drzwi są zamknięte, a światła wyłączone. W zależności od modelu samochodu i jego wyposażenia możesz np. sterować ogrzewaniem postojowym, wysyłać wirtualne kluczyki czy też uzyskiwać informacje o ruchu drogowym w czasie rzeczywistym. Pobierz aplikację, zarejestruj się, dodaj swojego Volkswagena i aktywuj We Connect.

Dowiedz się więcej o WeConnect

11
W drogę!

Miłej podróży! Pamiętaj, że w przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących samochodu, zawsze chętnie na nie odpowiemy – możesz odwiedzić salon Twojego Dealera, zadzwonić albo napisać do niego.

Kobieta stoi przed samochodem
12
Odbiór docelowego dowodu rejestracyjnego 

W ciągu 30 dni odbierz stały dowód rejestracyjny.

Nowy Volkswagen? To proste!

Chcesz poznać inne ścieżki zakupu samochodu?

Znajdź Dealera w swojej okolicy

Mapa dealerów

Zastrzeżenia prawne Volkswagen Group Polska Sp. z o.o.

 • Dane na podstawie świadectw homologacji typu. Od 1 września 2018 r. wszystkie nowe pojazdy wprowadzane do obrotu w Unii Europejskiej muszą być badane i homologowane zgodnie z procedurą WLTP określoną w rozporządzeniu Komisji (UE) 2017/1151. WLTP zapewnia bardziej rygorystyczne warunki badania i bardziej realistyczne wartości zużycia paliwa i emisji CO2 w porównaniu do stosowanej to tej pory metody NEDC. Prezentowane dane dotyczące wartości zużycia paliwa i emisji CO2 są danymi zgodnymi ze świadectwem homologacji typu wyznaczonymi zgodnie z procedurą WLTP. Więcej informacji na temat WLTP na stronie: www.volkswagen.pl/pl/wltp.html Montaż akcesoriów w pojeździe może mieć wpływ na poziom zużycia paliwa/energii, emisję CO2 lub zasięg w przypadku samochodów elektrycznych lub hybryd oraz może nastąpić najwcześniej po pierwszej rejestracji pojazdu, wyłącznie na Państwa życzenie. Zasięg dla samochodów elektrycznych lub zasięg w trybie elektrycznym dla hybryd typu Plug-In może się różnić w zależności od wersji i wyposażenia oraz zamontowanych akcesoriów. W praktyce rzeczywisty zasięg różni się w zależności od stylu jazdy, prędkości, korzystania z dodatkowych odbiorników energii, temperatury zewnętrznej, liczby pasażerów, obciążenia ładunkiem i topografii terenu. Podane ceny obejmują podatek VAT (23%).  Wszelkie prezentowane informacje, w szczególności zdjęcia, wykresy, specyfikacje, opisy, rysunki lub parametry techniczne nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Prezentowane informacje nie stanowią zapewnienia w rozumieniu art. 5561§2 Kodeksu cywilnego. Volkswagen Osobowe zastrzega sobie możliwość wprowadzenia zmian w prezentowanych wersjach. Przedstawione detale wyposażenia mogą różnić się od specyfikacji przewidzianej na rynek polski. Zamieszczone zdjęcia mogą przedstawiać wyposażenie opcjonalne, dostępne za dopłatą. Wiążące ustalenie ceny, wyposażenia i specyfikacji pojazdu następują w umowie sprzedaży, a określenie parametrów technicznych zawiera świadectwo homologacji typu pojazdu. Zastrzegamy sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie informacje prezentowane na stronie są aktualne na dzień ich zamieszczania. W celu uzyskania najnowszych informacji prosimy kontaktować się z Autoryzowanym Dealerem Marki Volkswagen Osobowe. Wszystkie produkowane obecnie samochody marki Volkswagen są wykonywane z materiałów spełniających pod względem możliwości odzysku i recyklingu wymagania określone w normie ISO 22628 i są zgodne z europejskimi świadectwami homologacji wydanymi wg dyrektywy 2005/64/WE. Volkswagen Group Polska sp. z o.o. podlega obowiązkowi zapewnienia wszystkim użytkownikom samochodów marki Volkswagen sieci odbioru pojazdów po wycofaniu ich z eksploatacji, zgodnie z wymaganiami ustawy z 20 stycznia 2005 r. o recyklingu pojazdów wycofanych z eksploatacji (t.j. D z.U. z 2020 r., poz. 256). Więcej informacji dotyczących ekologii znajdą Państwo na stronach: https://www.volkswagen.pl/pl/swiat-volkswagena/ochrona-srodowiska.html