• Cena katalogowaod 316 390 zł
  • Rata w leasingu "Jak Abonament". 10% opłaty wstępnej.od 2 814 zł netto/m-c
  • Leasing klasyczny103,9 %
  • Moc silnika231-381 KM
  • Pojemność bagażnika665 - 1800 litrów

Sportowy, szlachetny, elegancki. Touareg

Wystarczy jedno spojrzenie i już wiesz: oto SUV klasy premium z charakterem. Touareg to jednak nie tylko przykład symbiozy perfekcyjnego designu z luksusowym wyposażeniem – pokochasz jego imponującą praktyczność w codziennym użytkowaniu. Natomiast wybierając Touarega w wersji eHybrid, uzyskujesz pewność, że ruszasz w drogę z przyszłościową technologią napędu.

--:--
3
3.
Prezentowany materiał dotyczy samochodu, który nie jest jeszcze oferowany w sprzedaży i nie ma homologacji. Materiał ma charakter wyłącznie wizerunkowy. Dane techniczne dot. zużycia paliwa lub energii i emisji CO2 będą dostępne po wprowadzeniu samochodu do sprzedaży. Systemy bezpieczeństwa działają wyłącznie w ramach ich technologicznych granic. Kierowca musi być w każdej chwili gotowy do przejęcia kontroli nad pojazdem. Systemy wspomagające nie zwalniają go z odpowiedzialności za zachowanie szczególnej ostrożności.

Aktualne oferty

Imponujący Touareg w leasingu „klasycznym" 103,9%

Imponujący Touareg w leasingu „klasycznym" 103,9%

Touareg

To możliwe w Leasingu Klasycznym

Zaplanuj swoją przygodę z Touaregiem, otrzymując nie tylko wyjątkową ofertę, ale także możliwość spersonalizowania wymarzonego samochodu w 100% zgodnie z Twoimi potrzebami.

Niskie całkowite koszty leasingu
Na koniec umowy masz możliwość wykupu auta nawet za 1% ceny
Okres leasingu nawet do 5 lat
3 kroki do nowego Volkswagena
Touarega

  • Wybierz silnik i wyposażenie
  • Dobierz finansowanie
  • Skontaktuj się z Twoim Dealerem!

Skonfiguruj Nowego Touarega po swojemu

Galeria

Łączność: cyfrowa łączność z Twoim Volkswagenem 

Oferowane przez Grupę Volkswagen rozwiązania z zakresu łączności zapewniają użytkownikowi więcej komfortu i rozrywki. Dzięki łączności z internetem i smartfonem użytkownika Touareg dba o to, by użytkownik dotarł do celu podróży bardziej zrelaksowany – pozostawiając mu jedynie kierowanie pojazdem. 

Szczegółowe informacje na temat łączności: