Mężczyzna idzie w stronę VW Tiguana R

Touareg R

Już od 5 258 zł netto/mies

Ten model jest tymczasowo niedostępny z uwagi na ograniczenia produkcyjne. Więcej informacji otrzymasz u Dealera.

Już od 5 258 zł netto/mies

Ten model jest tymczasowo niedostępny z uwagi na ograniczenia produkcyjne. Więcej informacji otrzymasz u Dealera.

 • Cena katalogowaod 451 790 zł
 • Rata w leasingu "Jak Abonament"od 5 258 zł/mc
 • Moc silnika462 KM
 • Zużycie paliwa2,8-3,0 l/100km
 • Zużycie energii19,5-19,9 kWh/100 km
 • Przyspieszenie od 0 do 100 km/h5,1 s
 • Pojemność bagażnika665 | 1675 litrów

Przyszłość jest największą siłą napędową

Dzisiaj sukces i osiągnięcia definiowane są przede wszystkim poprzez odpowiedzialność działania. Touareg R eHYBRID z technologią hybrydową plug-in jest najmocniejszym Volkswagenem w historii i podobnie jak bijący rekordy wyścigowy ID.R przenosi sportowe osiągi i emocje z toru wyścigowego na drogi.

Touareg R
Co chcesz zrobić?

Jazda próbna

Skorzystaj z naszego konfiguratora jazdy próbnej, aby przetestować wymarzonego Touarega R. Wybierz model, wersję wyposażenia oraz silnik i zapisz się na jazdę próbną.

Wystarczy wsiąść, by poczuć różnicę

Aktualne promocje

Imponujący Touareg R już od 5 258 zł netto/mies

Imponujący Touareg R już od 5 258 zł netto/mies

Touareg R

Zamów wymarzonego Touarega R, dopasowanego w 100% do Twoich potrzeb.

Poznaj możliwości konkretnej konfiguracji podczas jazdy próbnej, przed którą sam zdecydujesz, którą wersję i silnik chcesz przetestować.

Wystarczy wsiąść, by poczuć różnicę.

Nowoczesne finansowanie z niską ratą – spłacasz jedynie utratę wartości samochodu w okresie finansowania
Elastyczne zakończenie umowy - wykupujesz lub oddajesz samochód do salonu i wybierasz nowy w ramach nowej umowy leasingu
Czas oczekiwania na Twój samochód może ulec wydłużeniu. Nie zwlekaj ze złożeniem zamówienia!
Najem dla Firm i Klientów indywidualnych

Wypróbuj wynajem auta dla klientów indywidualnych oraz firm. To wygodne rozwiązanie pozwalające cieszyć się nowym Touaregiem R przez kilka lat - po tym czasie zwracasz auto do nas i możesz wynająć kolejne. 

 • Zadbamy o koszty serwisowania auta, likwidację szkód, ubezpieczenie i nie tylko. 
 • Umowę zawieramy na 2, 3 lub 4 lata.
 • Opłata początkowa 0-10%.
 • Przewidywalne stałe koszty - taka sama rata przez cały czas trwania umowy. 
touareg
ładowarka i wiatraki

Zielona energia od Polenergii

Wybierając elektrycznego lub hybrydowego Volkswagena, masz możliwość jeszcze bardziej zadbać o środowisko. Wraz z Polenergią stworzyliśmy ofertę, dzięki której zyskasz wszystko w jednym ekosystemie: zarówno elektromobilność, jak i energię elektryczną ze źródeł odnawialnych dla Twojego domu i samochodu elektrycznego.

Wybierając Polenergię:

 • masz gwarancję niezmienionej ceny 1kWh przez 5 lat lub rabatu na energię od 5 do 10% w ciągu trwania umowy
 • energia pochodzi z odnawialnych źródeł należących do firmy Polenergia

Dodatkowa promocja (ograniczona czasowo):

Dla pierwszych 500 Klientów, którzy posiadają lub planują zakup samochodu elektrycznego, lub hybrydowego plug-in i skorzystają z naszej Oferty Gwarancja Ceny lub Gwarancja Rabatu, oferujemy Darmowy Pakiet Zielonej Energii.

Wszystko o modelu Touareg R

Wersje wyposażenia

Ten model jest tymczasowo niedostępny z uwagi na ograniczenia produkcyjne. Więcej informacji otrzymasz u Dealera.

Ciekawe informacje o Touaregu R:

Czym jeszcze zachwyca Touareg R? Dowiesz się tutaj.

Wszystkie kategorie

Osiągi

Przyszłość jest elektryczna

Nowym okrętem flagowym możesz poruszać się po mieście elegancko, prawie bezgłośnie i bez lokalnych emisji, a poza miastem cieszyć się pełną mocą i dynamiką, jaką daje hybrydowy napęd. Z dostatecznie naładowaną baterią Touareg R eHYBRID rusza zawsze w trybie elektrycznym, w którym może rozwinąć prędkość 135 km/h. W trybie hybrydowym optymalizowana jest współpraca silnika spalinowego i napędu elektrycznego, szczególnie przy aktywnej nawigacji.

Stylistyka R

Nowe oblicze mocy i dynamiki

Charakterystyczny dla Volkswagenów R kolor niebieski Lapiz pozwala już z daleka stwierdzić, że mamy do czynienia ze sportowym modelem. Sportowy charakter sygnalizują również nowe zderzaki oraz eleganckie czarne elementy, na przykład osłona chłodnicy, wloty powietrza, listwy ozdobne i obudowy lusterek zewnętrznych. Nawet listwa na przednich błotnikach i drzwiach podkreśla sportowe ambicje. Logo R na osłonie chłodnicy i pokrywie bagażnika nie pozostawia wątpliwości, że podziwiamy najmocniejszego Volkswagena w historii.

Technologia

Sportowy wygląd bez oślepiania

W mieście, wieczorem na drodze krajowej lub przy złej pogodzie na autostradzie – reflektory LED Matrix IQ.LIGHT dopasowują intensywność i zasięg światła emitowanego przez diodowe moduły do sytuacji na drodze. Dzięki Dynamic Light Assist światła drogowe nie oślepiają innych uczestników ruchu, droga jest lepiej oświetlona, a odbicia światła od znaków drogowych są minimalizowane. Z reflektorami IQ.LIGHT Touareg R prezentuje się doskonale zarówno w dzień, jak i po zmroku.

Czy wiesz, że…

…potężny SUV może teraz bezszelestnie przemieszczać się po drogach dzięki zastosowaniu napędu hybrydowego typu plug-in, znacznie przyczyniającego się do redukcji emisji CO2. Według danych GUS z 2018 roku, mediana rocznego przebiegu samochodów w Polsce wyniosła 10 000 km (co przekłada się na dzienny przebieg wynoszący ok. 27 km) – to pokazuje, że Touareg może na co dzień przemieszczać się wyłącznie dzięki energii elektrycznej.

Way to Zero - Logo

Poradnik Kupującego

Pracownik VW i klient wsiadający do VW

Obawiasz się formalności związanych z wzięciem kredytu lub leasingu? A może chcesz kupić Volkswagena za gotówkę?

W Poradniku kupującego krok po kroku przeprowadzimy Cię przez cały proces - od wyboru auta i finansowania, przez wniosek kredytowy, aż do rejestracji nowego Volkswagana.

Odpowiedz na 3 pytania, a my krok po kroku przeprowadzimy Cię przez proces zakupu i rejestracji nowego Volkswagana. Przekonaj się jakie to proste!

Przejdź do Poradnika

Dlaczego warto wybrać Volkswagena Touarega R?

Myśląc o nowym samochodzie przede wszystkim zwracamy uwagę na jego wygląd i osiągi, jednak aby podjąć mądrą decyzję trzeba przeanalizować szereg elementów składających się na całkowite koszty użytkowania, czyli tzw. TCO (total cost of ownership), np. wydatki na paliwo, koszty przeglądów, potencjalna utrata wartości samochodu czy pakiety w cenie samochodu. 

Touareg R to więcej niż myślisz. Poznaj powody, dla których warto go wybrać.

8 powodów, by wybrać Volkswagena
Cześć Volkswagen - We Connect

We Connect

Sprawdź jak zarejestrować i obsługiwać We Connect.
 

Cześć Volkswagen - Hybryda plug-in

Hybryda plug-in

Czym jest i jakie możliwości daje hybryda plug-in? Tego wszystkiego dowiesz się tutaj!

Na skróty

Zostaw swój numer. Przygotujemy dla Ciebie ofertę lub umówimy jazdę próbną

Znajdź najbliższego Dealera Volkswagena

Poznaj modele Volkswagena

Na skróty

Zastrzeżenia prawne Volkswagen Group Polska Sp. z o.o.

 • Wszelkie prezentowane informacje, w szczególności zdjęcia, wykresy, specyfikacje, opisy, rysunki lub parametry techniczne, nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Prezentowane informacje nie stanowią zapewnienia w rozumieniu art. 556(1)§2 Kodeksu cywilnego. Volkswagen zastrzega sobie możliwość wprowadzenia zmian w prezentowanych wersjach. Przedstawione detale wyposażenia  mogą różnić się od specyfikacji przewidzianej na rynek polski. Zamieszczone zdjęcia i opisy mają wyłącznie charakter poglądowy i mogą przedstawiać wyposażenie opcjonalne. Wiążące ustalenie ceny, wyposażenia i specyfikacji pojazdu następuje w umowie sprzedaży, a określenie parametrów technicznych zawiera świadectwo homologacji typu pojazdu. Zastrzegamy sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie  prezentowane informacje są aktualne na dzień publikacji. W celu uzyskania najnowszych informacji prosimy kontaktować się z Autoryzowanym Dealerem Marki Volkswagen.  

  Prezentowane ceny są wyłącznie cenami rekomendowanymi i obejmują podatek VAT (23%).  

  Z uwagi na ograniczenia technik drukarskich lub parametrów ekranu, na którym obraz jest wyświetlany, kolory przedstawione w niniejszym materiale mogą nieznacznie różnić się od faktycznych kolorów lakieru i materiałów.  

  Wszystkie produkowane obecnie samochody marki Volkswagen są wykonywane z materiałów spełniających pod względem możliwości odzysku i recyklingu wymagania określone w normie ISO 22628 i są zgodne z europejskimi świadectwami homologacji wydanymi wg dyrektywy 2005/64/WE. Volkswagen Group Polska sp. z o.o. podlega obowiązkowi zapewnienia wszystkim użytkownikom samochodów Volkswagen sieci odbioru pojazdów po wycofaniu ich z eksploatacji, zgodnie z wymaganiami ustawy z 20 stycznia 2005 r. o recyklingu pojazdów wycofanych z eksploatacji. Więcej informacji dotyczących ekologii znajdą Państwo na stronie Recykling samochodów.

  Montaż akcesoriów w pojeździe może mieć wpływ na poziom zużycia paliwa/energii, emisję CO2 lub zasięg oraz może nastąpić najwcześniej po pierwszej rejestracji pojazdu, wyłącznie na Państwa życzenie.

  Od 1 września 2018 r. wszystkie nowe pojazdy wprowadzane do obrotu w Unii Europejskiej muszą być badane i homologowane zgodnie z procedurą WLTP określoną w rozporządzeniu Komisji (UE) 2017/1151.  Prezentowane dane dotyczące wartości zużycia paliwa/energii, emisji CO2 lub zasięgu są danymi zgodnymi ze świadectwem homologacji typu wyznaczonymi zgodnie z procedurą WLTP.

  Zasięg dla samochodów elektrycznych lub zasięg w trybie elektrycznym dla hybryd typu Plug-In może się różnić w zależności od wersji i wyposażenia oraz zamontowanych akcesoriów. W praktyce rzeczywisty zasięg różni się w zależności od stylu jazdy, prędkości, korzystania z dodatkowych odbiorników energii, temperatury zewnętrznej, liczby pasażerów, obciążenia ładunkiem i topografii terenu.  

  Systemy bezpieczeństwa działają wyłącznie w ramach ich technologicznych granic i nadal niezbędne jest zachowanie należytej ostrożności przez kierowcę. Kierowca musi być w każdej chwili gotowy do przejęcia kontroli nad pojazdem. Systemy wspomagające nie zwalniają go z odpowiedzialności za zachowanie szczególnej ostrożności. Sprawdź szczegóły korzystania z Volkswagen WeConnect na stronie www.  

  Leasing dla przedsiębiorców. Materiał nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego.

  Kredyt EasyDrive - Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 13,64%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 103873 zł, całkowita kwota do zapłaty 150216 zł, oprocentowanie zmienne 9,30%, całkowity koszt kredytu 46343 zł (w tym: prowizja  0 zł, odsetki 35558 zł, ubezpieczenie komunikacyjne na 1. rok 3807 zł, ubezpieczenie spłaty kredytu 6978 zł), 48 miesięcznych rat równych po 1607 zł; rata finalna 73087 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 7.07.2022 r. na reprezentatywnym przykładzie. Kredyt na wybrane modele Volkswagen Samochody Osobowe z rocznika 2022 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.  Raty leasingu "Jak Abonament" dla parametrów: 15% opłaty wstępnej, okres finansowania 48 miesięcy, limit roczny 20 000 km.  

  Volkswagen zwraca uwagę, że pewna liczba modeli Volkswagen ID. wyprodukowanych w Chinach została sprowadzona na rynki międzynarodowe nieoficjalnymi kanałami poza autoryzowaną siecią Volkswagena.  Nieautoryzowani sprzedawcy wprowadzają klientów w błąd twierdząc, że oferowane przez nich modele Volkswagen ID. są objęte międzynarodową gwarancją. Volkswagen wskazuje, że pojazdy wyprodukowane w Chinach, na rynek chiński nie są objęte międzynarodową gwarancją, w tym również obejmującą Europejski Obszar Gospodarzy. Z uwagi na powyższe, wszystkie wymagania dotyczące naprawy i serwisowania, w tym korzystania z gwarancji i dobrej woli, nie mogą być podejmowane przez autoryzowanych dealerów lub jakikolwiek autoryzowany zakład serwisowy marki Volkswagen na terenie Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Volkswagen i oficjalny dostawca wewnątrzwspólnotowy nie mogą również zapewnić klientom Oryginalnych Części Volkswagen dla modeli sprzedawanych wyłącznie w Chinach, takich jak Volkswagen ID.6.  Klienci, którzy zdecydują się na zakup pojazdów za pośrednictwem nieautoryzowanych kanałów, powinni mieć świadomość, że oprócz braku możliwości serwisowania , gwarancji i dostaw części zamiennych, pojazdy te są wyposażone w wersję oprogramowania przeznaczoną na inny rynek. Podobnie jak w przypadku gwarancji i serwisu, nie może być ono obsługiwane przez dealerów Volkswagena. Dodatkowo, nieoficjalnie importowane modele ID. zostały  wyprodukowane wyłącznie na warunki rynku chińskiego. Nie są więc homologowane na inne rynki ani dostosowane do ich specyficznych wymagań. Nie posiadają więc europejskiej homologacji i certyfikatu zgodności (CoC).  Volkswagen i oficjalny dostawca wewnątrzwspólnotowy pozostają zaangażowani w sprawy klientów, dlatego prosimy o zachowanie najwyższej ostrożności i ponownego przemyślenia zakupu modelu Volkswagen ID. za pośrednictwem nieoficjalnych kanałów. Zalecamy klientom wizytę u autoryzowanych dealerów w celu zapoznania się z najnowszą ofertą dostępnych modeli samochodów marki Volkswagen, które są oficjalnie dopuszczone do sprzedaży na danym rynku i posiadają ustaloną gwarancję oraz wsparcie serwisowe. Volkswagen i oficjalny dostawca chętnie zorganizują kontakt z autoryzowanymi dealerami.