2.3.47.2, 2017-10-10 18:26:25
Nowy Golf GTI

Nowy Golf GTI.

Nowy Golf GTI Performance. Teraz jeszcze bardziej intuicyjny.

Moc, która wywołuje gęsią skórkę. Nowy Golf GTI Performance. To prawdziwy król w swojej klasie. Sportowy, niepowtarzalny, z charakterem. Czy jesteś gotowy na taką moc?

Już od

Już od

WYPRZEDAŻ 2017

Twój dobry znajomy ma teraz jeszcze nowszą stylistykę i wyposażenie.

Mocne i ekonomiczne silniki.

Dzięki dużej mocy i sportowemu charakterowi nowy Golf GTI Performance gwarantuje czystą przyjemność z jazdy. Sztywne sportowe zawieszenie zapewnia komfort, optymalną przyczepność i lepszą kontrolę nad pojazdem. Najnowocześniejsze silniki pozwolą też na oszczędność paliwa.

System Infotainment – nowy Golf GTI Performance rozumie Cię bez słów.

Nowy Golf GTI Performance daje Ci wiele możliwości wykorzystania nowoczesnych technologii w jeszcze bardziej intuicyjny i prosty sposób. Jego unikatowa funkcja sterowania gestem ułatwi każdą podróż.

Systemy wspomagające

Lata doświadczeń z kierowcami zaowocowały powstaniem inteligentnych systemów wspomagania kierowcy zapewniających większy komfort jazdy. Nowy Golf GTI Performance, teraz jeszcze bardziej intuicyjny, wspiera Cię w krytycznych sytuacjach lub pomaga ich uniknąć. Nawet jeśli obecność tych technologii odczuwać będziesz sporadycznie, dobrze wiedzieć, że Twój samochód zawsze jest gotów do pomocy.

Komfort w nowym Golfie GTI Performance to zwieńczenie od lat budowanej przyjaźni z kierowcami.

Rozgość się w nowym Golfie GTI Performance. Dzięki jego niesamowicie intuicyjnej obsłudze, bogatemu wyposażeniu podstawowemu, i wielu wygodnym dodatkom będziesz cieszył się nim na nowo każdego dnia.

Na skróty