2.3.47.2, 2017-10-10 18:26:25
Jetta

Jetta.

Nowoczesne oblicze klasycznego designu.

Samochód, który jest nowoczesny, a jednocześnie klasyczny, nie musi podążać za trendami. Oto model dla tych, którzy są na niego gotowi: Jetta.

Już od

Już od

WYPRZEDAŻ 2017

Stylistyka i wyposażenie

Każdy Volkswagen charakteryzuje się wysokiej jakości wyposażeniem i rozpoznawalnym designem. A dzięki licznym opcjom indywidualizacji stworzysz własną, niepowtarzalną Jettę. Będziesz zaskoczony, jak wiele możliwości masz do wyboru.

Infotainment

Czy chcesz zadzwonić podczas jazdy, czy sprawdzić aktualne informacje o ruchu drogowym, wyznaczyć najszybszą trasę do celu, czy po prostu posłuchać ulubionej muzyki - Jetta daje ci wiele możliwości wykorzystania nowoczesnych technologii w intuicyjny i prosty sposób.

Asystenci kierowcy

Inteligentne systemy wspomagania kierowcy w twojej Jettcie zapewniają większy komfort jazdy. Wspierają Cię w krytycznych sytuacjach lub wręcz pomagają ich uniknąć. Nawet jeśli obecność tych technologii odczuwać będziesz sporadycznie, dobrze wiedzieć, że masz je do dyspozycji.

Dynamika i osiągi

Nowoczesna technologia silników Jetty charakteryzuje się wysoką mocą i momentem obrotowym. Jeżeli lubisz jeździć i robisz to często, a chcesz utrzymać spalanie na niskim poziomie, będzie to dla Ciebie idealne rozwiązanie.

Komfort

Rozgość się w Jettcie. Dzięki jej bogatemu wyposażeniu podstawowemu, intuicyjnej obsłudze i wielu wygodnym dodatkom będziesz cieszył się nią na nowo każdego dnia.

Na skróty