0

Now you can
Nowy ID.3 1ST   

Rewolucja zamiast ewolucji

ID.3 rozpoczyna nową erę elektrycznej mobilności. Poczuj elektryzujące możliwości, poznaj prekursorski design i zasięgi, które sprawdzą się w codziennej eksploatacji. I to wszystko w atrakcyjnej cenie. Przyszłość jest blisko.

  • Możliwości: pełny moment obrotowy od samego początku
  • Zasięg ID.3 1ST: do 420 km z napędem elektrycznym (WLTP)

Najważniejsze cechy ID.3 1ST

Tutaj możesz regularnie odkrywać nowe cechy ID.3 1ST, dzięki którym stał się on inteligentną odpowiedzią na wyzwania przyszłości. Zainteresowany? Zobacz, co oferuje nowy ID.3 1ST.

--:--
1

Look and Feel

Sportowy design nowych, polerowanych, 18-calowych obręczy ze stopu metali lekkich od pierwszego spojrzenia obiecuje zupełnie nowe wrażenia z jazdy. Mocne silniki elektryczne z dynamicznym przyspieszeniem i zapierającymi dech w piersiach osiągami spełniają tę obietnicę.

--:--
1

Niekończąca się przyjemność jazdy

Modele specjalne ID.3 1ST są dostępne z baterią średniej wielkości (58 kWh, netto). Model seryjny będzie oferowany w trzech wariantach: z małą baterią (45 kWh, netto) przejedzie 330 km (WLTP), a z dużą baterią (77 kWh, netto) - nawet 550 km (WLTP). Zatem każdy znajdzie model, który spełni jego wymagania.

Elektromobilność dla wszystkich

Nareszcie pojawił się elektryczny samochód z najnowocześniejszymi rozwiązaniami technicznymi i progresywnym designem. I to w doskonałej cenie, która czyni go dostępnym dla wielu chętnych. Daj się przyjemnie zaskoczyć wyjątkową edycją specjalną ID.3 1ST.

--:--
1
--:--
1

Szybkie ładowanie.

Aby "zatankować" samochód elektryczny, nie musisz jechać na stację benzynową. Baterię możesz naładować prawie wszędzie: w domu z gniazda domowej instalacji elektrycznej lub opcjonalnego systemu Wallbox, na publicznej stacji ładowania lub na stacji szybkiego ładowania. Proces ładowania trwa krócej niż myślisz. A jak raz spróbujesz stwierdzisz, że jest to prawie tak samo łatwe, jak ładowanie smartfona.

--:--

Interactive Light

ID.3 1ST jest jak dobry przyjaciel, który pomaga w codziennym życiu. Jego światła są bardziej interaktywne niż cokolwiek, co widziałeś dotychczas w samochodzie. Światła witają Cię, wspierają przy nawigacji, a w razie niebezpieczeństwa podpowiedzą kiedy zahamować.

Innowacyjne światła LED Matrix

Gdy zbliżasz się do ID.3 1ST, auto budzi się, rozpoznaje Cię i wita mrugnięciem swoich interaktywnych reflektorów Matrix LED. Zawsze będą Ci oświetlać drogę i mogą się perfekcyjnie dopasować do prawie każdego otoczenia, dzięki czemu będziesz mógł jeździć jeszcze bardziej przewidująco.

--:--

Pierwszy.
Od pierwszego spojrzenia.

Już pierwsze spojrzenie na wyjątkowe detale ID.3 1ST wystarczy, by wiedzieć, że jest to wyjątkowa edycja specjalna. Począwszy od emblematu 1ST i wyrazistej stylistyki tylnych słupków, przez specjalny element ozdobny na kierownicy i pedały w stylistyce Play & Pause, aż po specjalne powitanie na ekranie startowym - to Twoja edycja specjalna.

--:--

Bezpłatne ładowanie w Europie w pierwszym roku użytkowania.

Bezpłatne ładowanie w Europie w pierwszym roku użytkowania.

Posiadacze ekskluzywnej edycji specjalnej ID.3 1ST korzystający z naszego serwisu ładowania We Charge będą mogli bezpłatnie ładować auto z publicznych punktów ładowania samochodów przez rok od daty rejestracji i do maksymalnej granicy 2000 kWh. I to na wszystkich stacjach ładowania znajdujących się w aplikacji We Charge, łącznie z siecią IONITY High Power Charging. To ponad 100 tysięcy punktów ładowania w Europie. Szczegółowa lista stacji ładowania w Polsce zostanie opublikowana w pierwszej połowie 2020 roku.  

Inne interesujące cechy ID.3 1ST

--:--
1

Przewaga dzięki równowadze

Nic nie jest tak fascynujące, jak przyszłość. Nowe technologie otwierają przed nami nowe możliwości. Jednocześnie stoimy przed wielkimi wyzwaniami. Dlatego ID.3 1ST został od podstaw zaprojektowany jako auto w pełni elektryczne. ID.3 1ST jest naszym pierwszym samochodem, który dzięki konsekwentnej redukcji emisji CO2 w łańcuchu dostaw i produkcji, w momencie przekazania klientom będzie miał zerowy efekt klimatyczny. Niemożliwe do uniknięcia emisje CO2 będą kompensowane przez projekty mające na celu ochronę środowiska i klimatu.

--:--
1

Natychmiastowa przyjemność

ID.3 1ST gwarantuje wyjątkowe odczucia podczas jazdy: pełny moment obrotowy od momentu uruchomienia silnika, stałe, dynamiczne przyspieszenie oraz osiągi, od których serce szybciej bije. Aby poczuć to wszystko, wystarczy do niego wsiąść i ruszyć.

 

Nasze pomysły na Twoją mobilność

Aby jeszcze bardziej ułatwić mobilność w przyszłości, zestawiliśmy najlepsze oferty dla Twojego ID.3

Wallbox

Twoja domowa stacja benzynowa: opcjonalny system Wallbox

Czyż nie byłoby przyjemnie, by rano wsiąść do naładowanego samochodu i z pełną energią rozpocząć dzień? Dlatego Volkswagen będzie wkrótce oferował domowe "gniazdko wysokiej mocy": opcjonalny system Wallbox. Po zainstalowaniu możesz podłączyć do niego samochód na noc, a rano cieszyć się naładowaną baterią w Twoim ID.3 1ST. To nawet wygodniejsze niż tankowanie. System Wallbox będzie dostępny w dwóch wersjach, z różną mocą ładowania.

To się opłaca: Volkswagen Financial Services

Elektromobilność powinna być osiągalna dla wszystkich. Dlatego przygotowaliśmy atrakcyjną ofertę leasingu dla ID.3 - w różnych wariantach, byś mógł znaleźć dla siebie najlepsze rozwiązanie.

Rodzina przed ID.Buzz

Zapisz się do newslettera już dziś

Bądź na bieżąco z tematami związanymi z ID.3, rodziną modeli ID. oraz przyszłością mobilności.

Może Cię również zainteresować: