Technika i rozwój

Odkryj platformę, na której będą się opierały wszystkie przyszłe modele ID: modułową platformę napędową dla samochodów elektrycznych MEB.

Robot produkcyjny samochodów elektrycznych

ELECTRIFIED
Wymyślony od początku na nowo 

Volkswagen, wraz z nowym modelem ID.3, rozpoczyna nową erę mobilności elektrycznej. Modułowa platforma napędowa dla samochodów elektrycznych (MEB) stanowi technologiczną bazę „made by Volkswagen”, która sprawia przyjemność oraz umożliwia uzyskanie przestronnego wnętrza i urozmaiconej stylistyki. Entuzjasta aut elektrycznych Jonny Smith spotyka się z Silke Bagschik z Volkswagena, by dowiedzieć się więcej o tej platformie. 

ELECTRIFIED
Elektromobilność w najlepszej formie

Na zewnątrz kompaktowy, wewnątrz przestronny, krótkie zwisy i dynamiczne proporcje – ID.3 (model studyjny zbliżony do produkcji seryjnej) także pod względem stylistyki podąża nowymi drogami. Jednocześnie zespołowi, pod kierownictwem szefa designu Klausa Bischoffa, udało się nadać temu rewolucyjnemu elektrycznemu autu niepowtarzalny charakter i wyjątkową osobowość. Jak udało się to osiągnąć, dowiecie się z rozmowy z Jonny’m Smithem. 

Zastrzeżenia prawne Volkswagen Group Polska Sp. z o.o.
Od 1 września 2018 r. cykl WLTP w pełni zastąpił nowy europejski cykl jazdy (NEDC), który stanowił dotychczasową procedurę badania zużycia paliwa i emisji CO2. Wszystkie prezentowane pojazdy marki Volkswagen uzyskały homologację zgodnie z procedurą WLTP.
Montaż akcesoriów w pojeździe może mieć wpływ na poziom zużycia paliwa oraz emisji CO2 i może nastąpić najwcześniej po pierwszej rejestracji pojazdu, wyłącznie na Państwa życzenie.
Więcej informacji na temat WLTP na stronie: https://www.volkswagen.pl/pl/wltp.html

Podane ceny obejmują podatek VAT.

Wszelkie prezentowane informacje, w szczególności zdjęcia, wykresy, specyfikacje, opisy, rysunki lub parametry techniczne nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Prezentowane informacje nie stanowią zapewnienia w rozumieniu art. 5561§2 Kodeksu cywilnego.
Volkswagen Osobowe zastrzega sobie możliwość wprowadzenia zmian w prezentowanych wersjach. Przedstawione detale wyposażenia mogą różnić się od specyfikacji przewidzianej na rynek polski. Zamieszczone zdjęcia mogą przedstawiać wyposażenie opcjonalne. Wiążące ustalenie ceny, wyposażenia i specyfikacji pojazdu następują w umowie sprzedaży, a określenie parametrów technicznych zawiera świadectwo homologacji typu pojazdu.

Zastrzegamy sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie informacje prezentowane na stronie są aktualne na dzień ich zamieszczania.

W celu uzyskania najnowszych informacji prosimy kontaktować się z Autoryzowanym Dealerem Marki
Volkswagen Osobowe.

Ups!!!

Twoja przeglądarka wydaje się być nieaktualna przez to nasza strona może nie wyświetlać się dobrze u Ciebie.

Zalecane przeglądarki:

  • Chrome od wersji 68 
  • Safari od wersji 11 
  • Firefox od wersji 61 
  • Edge od wersji 42 
  • Opera od wersji 55
  • Samsung IE od wersji 7.2

Zalecamy aktualizację przeglądarki internetowej!

Dziękujemy za wizytę,

Zespół Volkswagen