Technika i rozwój

Odkryj platformę, na której będą się opierały wszystkie przyszłe modele ID: modułową platformę napędową dla samochodów elektrycznych MEB.

Robot produkcyjny samochodów elektrycznych

ELECTRIFIED
Wymyślony od początku na nowo 

Volkswagen, wraz z nowym modelem ID.3, rozpoczyna nową erę mobilności elektrycznej. Modułowa platforma napędowa dla samochodów elektrycznych (MEB) stanowi technologiczną bazę „made by Volkswagen”, która sprawia przyjemność oraz umożliwia uzyskanie przestronnego wnętrza i urozmaiconej stylistyki. Entuzjasta aut elektrycznych Jonny Smith spotyka się z Silke Bagschik z Volkswagena, by dowiedzieć się więcej o tej platformie. 

ELECTRIFIED
Elektromobilność w najlepszej formie

Na zewnątrz kompaktowy, wewnątrz przestronny, krótkie zwisy i dynamiczne proporcje – ID.3 (model studyjny zbliżony do produkcji seryjnej) także pod względem stylistyki podąża nowymi drogami. Jednocześnie zespołowi, pod kierownictwem szefa designu Klausa Bischoffa, udało się nadać temu rewolucyjnemu elektrycznemu autu niepowtarzalny charakter i wyjątkową osobowość. Jak udało się to osiągnąć, dowiecie się z rozmowy z Jonny’m Smithem. 

Zastrzeżenia prawne Volkswagen Group Polska Sp. z o.o.
Od 1 września 2018 r. wszystkie nowe pojazdy wprowadzane do obrotu w Unii Europejskiej muszą być badane i homologowane zgodnie z procedurą WLTP określoną w rozporządzeniu Komisji (UE) 2017/1151. WLTP zapewnia bardziej rygorystyczne warunki badania i bardziej realistyczne wartości zużycia paliwa i emisji CO2 w porównaniu do stosowanej to tej pory metody NEDC. 
Prezentowane dane dotyczące wartości zużycia paliwa i emisji CO2 są danymi zgodnymi ze świadectwem homologacji typu wyznaczonymi zgodnie z procedurą WLTP.
Dane na podstawie świadectw homologacji typu.
Montaż akcesoriów w pojeździe może mieć wpływ na poziom zużycia paliwa i emisji CO2 oraz może nastąpić najwcześniej po pierwszej rejestracji pojazdu, wyłącznie na Państwa życzenie.
Więcej informacji na temat WLTP na stronie: https://www.volkswagen.pl/pl/wltp.html

Podane ceny obejmują podatek VAT.

Wszelkie prezentowane informacje, w szczególności zdjęcia, wykresy, specyfikacje, opisy, rysunki lub parametry techniczne nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Prezentowane informacje nie stanowią zapewnienia w rozumieniu art. 5561§2 Kodeksu cywilnego. Volkswagen Osobowe zastrzega sobie możliwość wprowadzenia zmian w prezentowanych wersjach. Przedstawione detale wyposażenia mogą różnić się od specyfikacji przewidzianej na rynek polski. Zamieszczone zdjęcia mogą przedstawiać wyposażenie opcjonalne. Wiążące ustalenie ceny, wyposażenia i specyfikacji pojazdu następują w umowie sprzedaży, a określenie parametrów technicznych zawiera świadectwo homologacji typu pojazdu.

Zastrzegamy sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie informacje prezentowane na stronie są aktualne na dzień ich zamieszczania.

W celu uzyskania najnowszych informacji prosimy kontaktować się z Autoryzowanym Dealerem Marki Volkswagen Osobowe.

Your browser is outdated!

Please get a decent browser here or there