Przełącz się na elektryczną mobilność

Mobilność elektryczna powinna być dostępna dla wszystkich. Dlatego możesz skorzystać z naszych atrakcyjnych ofert leasingu, które pozwolą Ci bez stresu już dziś cieszyć się mobilnością jutra.

ID.3 z listą kontrolną

Now you can:
Lease&Care1

Twoja mobilność powinna być tak elastyczna jak Ty? Nic trudnego. Z naszymi pakietami Lease&Care dla nowego ID.3 znajdziesz rozwiązanie najlepiej dopasowane do Ciebie. Bezpieczne i przejrzyste.

 • Ciesz się elektryczną mobilnością bez kupowania samochodu
 • Atrakcyjne raty leasingu
 • Najnowocześniejsze rozwiązania techniczne
 • bezproblemowy zwrot pojazdu
Zdjęcie młodej kobiety w mieście przed ID.3

Nasze pakiety Lease&Care
zestawienie

Tu znajdziesz idealny pakiet usług finansowych dla Twojego nowego ID.3. Po prostu wybierz wariant S, M lub L, zależnie od Twoich potrzeb. Jesteś gotowy?

Zdjęcie młodego mężczyzny w mieście przed ID.3

Pakiet S

Pakiet Lease&Care S to doskonałe rozwiązanie. Atrakcyjne raty leasingu wraz z pakietem przeglądów nie pozostawiają prawie nic do życzenia.

Pakiet M

Chciałbyś, aby standardowa dwuletnia gwarancja została wydłużona na cały okres Twojego leasingu? Zatem nasz pakiet Lease&Care M jest tym, czego szukasz, gdyż oprócz wszystkich usług pakietu S oferuje także przedłużoną gwarancję o kolejne 2 lata (maksymalny przebieg 80.000 km)

Pakiet L

Chciałbyś być mobilny zawsze i wszędzie, obojętnie co się zdarzy? Pakiet L oferuje największy komfort dla Twojej mobilności, gdyż oprócz korzyści, jakie daje pakiet M, otrzymujesz jeszcze mobilność zastępczą. Przez 7 dni w roku możesz wymienić swoje auto elektryczne na podobnej klasy auto z silnikiem spalinowym. Ponadto, poza poszerzoną gwarancją i pakietem przeglądów,  otrzymasz także w pakiecie usługę wymiany wybranych elementów eksploatacyjnych pojazdu.

Pytania i odpowiedzi
dotyczące Lease&Care

Interesujesz się leasingiem Lease&Care oferowanym przez Volkswagen Financial Services? Chętnie Ci pomożemy, odpowiadając na najczęściej zadawane pytania.

Zastrzeżenia prawne Volkswagen Group Polska Sp. z o.o.

1.

Oferta przygotowana przez Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Informacje o dokładnej zawartości pakietów i cenach będą dostępne u uczestniczących w akcji Partnerów Volkswagena w momencie wprowadzenia na rynek nowego ID.3. Stan 08/2019

 

 • Od 1 września 2018 r. cykl WLTP w pełni zastąpił nowy europejski cykl jazdy (NEDC), który stanowił dotychczasową procedurę badania zużycia paliwa/energii i emisji CO2. Wszystkie prezentowane pojazdy marki Volkswagen uzyskały homologację zgodnie z procedurą WLTP.
  Montaż akcesoriów w pojeździe może mieć wpływ na poziom zużycia paliwa/energii oraz emisji CO2 i może nastąpić najwcześniej po pierwszej rejestracji pojazdu, wyłącznie na Państwa życzenie.
  Więcej informacji na temat WLTP na stronie: https://www.volkswagen.pl/pl/wltp.html

  Podane ceny obejmują podatek VAT.

  Wszelkie prezentowane informacje, w szczególności zdjęcia, wykresy, specyfikacje, opisy, rysunki lub parametry techniczne nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Prezentowane informacje nie stanowią zapewnienia w rozumieniu art. 5561  § 2 Kodeksu cywilnego. Volkswagen Osobowe zastrzega sobie możliwość wprowadzenia zmian w prezentowanych wersjach. Przedstawione detale wyposażenia mogą różnić się od specyfikacji przewidzianej na rynek polski. Zamieszczone zdjęcia mogą przedstawiać wyposażenie opcjonalne. Wiążące ustalenie ceny, wyposażenia i specyfikacji pojazdu następują w umowie sprzedaży, a określenie parametrów technicznych zawiera świadectwo homologacji typu pojazdu.

  Zastrzegamy sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie informacje prezentowane na stronie są aktualne na dzień ich zamieszczania.

  W celu uzyskania najnowszych informacji prosimy kontaktować się z Autoryzowanym Dealerem Marki Volkswagen Osobowe.

Ups!!!

Twoja przeglądarka wydaje się być nieaktualna przez to nasza strona może nie wyświetlać się dobrze u Ciebie.

Zalecane przeglądarki:

 • Chrome od wersji 68 
 • Safari od wersji 11 
 • Firefox od wersji 61 
 • Edge od wersji 42 
 • Opera od wersji 55
 • Samsung IE od wersji 7.2

Zalecamy aktualizację przeglądarki internetowej!

Dziękujemy za wizytę,

Zespół Volkswagen