Ups !!

Twoja przeglądarka wydaje się być nieaktualna przez to nasza strona może nie wyświetlać się dobrze u Ciebie.

Zalecane przeglądarki:

  • Chrome od wersji 68
  • Safari od wersji 11
  • Firefox od wersji 61
  • Edge od wersji 42
  • Opera od wersji 55
  • Samsung IE od wersji 7.2

Zalecamy aktualizację przeglądarki internetowej!

Dziękujemy za wizytę,
Zespół Volkswagen

Przełącz się na elektryczną mobilność

Mobilność elektryczna powinna być dostępna dla wszystkich. Dlatego możesz skorzystać z naszych atrakcyjnych ofert leasingu, które pozwolą Ci bez stresu już dziś cieszyć się mobilnością jutra.

ID.3 z listą kontrolną

Now you can:
Lease&Care

Twoja mobilność powinna być tak elastyczna jak Ty? Nic trudnego. Z naszymi pakietami Lease&Care dla nowego ID.3 znajdziesz rozwiązanie najlepiej dopasowane do Ciebie. Bezpieczne i przejrzyste.

  • Ciesz się elektryczną mobilnością bez kupowania samochodu
  • Atrakcyjne raty leasingu
  • Najnowocześniejsze rozwiązania techniczne
  • bezproblemowy zwrot pojazdu
Zdjęcie młodej kobiety w mieście przed ID.3

Nasze pakiety Lease&Care
zestawienie

Tu znajdziesz idealny pakiet usług finansowych dla Twojego nowego ID.3. Po prostu wybierz wariant S, M lub L, zależnie od Twoich potrzeb. Jesteś gotowy?

Zdjęcie młodego mężczyzny w mieście przed ID.3

Pakiet S

Pakiet Lease&Care S to doskonałe rozwiązanie. Atrakcyjne raty leasingu wraz z pakietem przeglądów nie pozostawiają prawie nic do życzenia.

Pakiet M

Chciałbyś, aby standardowa dwuletnia gwarancja została wydłużona na cały okres Twojego leasingu? Zatem nasz pakiet Lease&Care M jest tym, czego szukasz, gdyż oprócz wszystkich usług pakietu S oferuje także przedłużoną gwarancję o kolejne 2 lata (maksymalny przebieg 80.000 km)

Pakiet L

Chciałbyś być mobilny zawsze i wszędzie, obojętnie co się zdarzy? Pakiet L oferuje największy komfort dla Twojej mobilności, gdyż oprócz korzyści, jakie daje pakiet M, otrzymujesz jeszcze mobilność zastępczą. Przez 7 dni w roku możesz wymienić swoje auto elektryczne na podobnej klasy auto z silnikiem spalinowym. Ponadto, poza poszerzoną gwarancją i pakietem przeglądów,  otrzymasz także w pakiecie usługę wymiany wybranych elementów eksploatacyjnych pojazdu.

Pytania i odpowiedzi
dotyczące Lease&Care

Interesujesz się leasingiem Lease&Care oferowanym przez Volkswagen Financial Services? Chętnie Ci pomożemy, odpowiadając na najczęściej zadawane pytania.

Od 1 września 2018 r. wszystkie nowe pojazdy wprowadzane do obrotu w Unii Europejskiej muszą być badane i homologowane zgodnie z procedurą WLTP określoną w rozporządzeniu Komisji (UE) 2017/1151. WLTP zapewnia bardziej rygorystyczne warunki badania i bardziej realistyczne wartości zużycia paliwa i emisji CO2 w porównaniu do stosowanej to tej pory metody NEDC. 
Prezentowane dane dotyczące wartości zużycia paliwa i emisji CO2 są danymi zgodnymi ze świadectwem homologacji typu wyznaczonymi zgodnie z procedurą WLTP.
Dane na podstawie świadectw homologacji typu.
Montaż akcesoriów w pojeździe może mieć wpływ na poziom zużycia paliwa i emisji CO2 oraz może nastąpić najwcześniej po pierwszej rejestracji pojazdu, wyłącznie na Państwa życzenie.
Więcej informacji na temat WLTP na stronie: https://www.volkswagen.pl/pl/wltp.html

Podane ceny obejmują podatek VAT.

Wszelkie prezentowane informacje, w szczególności zdjęcia, wykresy, specyfikacje, opisy, rysunki lub parametry techniczne nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Prezentowane informacje nie stanowią zapewnienia w rozumieniu art. 5561§2 Kodeksu cywilnego. Volkswagen Osobowe zastrzega sobie możliwość wprowadzenia zmian w prezentowanych wersjach. Przedstawione detale wyposażenia mogą różnić się od specyfikacji przewidzianej na rynek polski. Zamieszczone zdjęcia mogą przedstawiać wyposażenie opcjonalne. Wiążące ustalenie ceny, wyposażenia i specyfikacji pojazdu następują w umowie sprzedaży, a określenie parametrów technicznych zawiera świadectwo homologacji typu pojazdu.

Zastrzegamy sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie informacje prezentowane na stronie są aktualne na dzień ich zamieszczania.

W celu uzyskania najnowszych informacji prosimy kontaktować się z Autoryzowanym Dealerem Marki Volkswagen Osobowe.