Mężczyzna w zimowej kurtce stoi na tle zaśnieżonego krajobrazu i patrzy w swojego smartfona.

Aktywowanie We Connect w modelach ID.

Aktywowanie We Connect w modelach ID.

Pozwól, aby usługi online wspomagały Cię przed podróżą, w jej trakcie i po jej zakończeniu. Poprowadzimy Cię krok po kroku przez proces aktywacji. 

Twoja droga do połączenia Twojego ID. z Internetem 

Pamiętaj, że korzystanie z funkcji jest możliwe tylko z kontem użytkownika Volkswagen ID oraz zawartą umową z Volkswagen AG o korzystanie z mobilnych usług online.

--:--

W ten sposób aktywujesz i wykorzystasz We Connect do swojego ID. 

Postępuj zgodnie z instrukcją aktywacji, aby połączyć się ze swoim ID.  

Zobacz instrukcje aktywacji

Aplikacja We Connect ID.
2,3
2.
Ilustracje mogą się różnić
3.
Zużycie prądu w kWh/100 km: w cyklu mieszanym 16,3–15,2; emisja CO2 w g/km: w cyklu mieszanym 0. Dla pojazdu są dostępne tylko wartości zużycia paliwa i emisji zgodne z WLTP, a nie NEDC. Zasięg: w cyklu mieszanym 402–560 km. Dane dotyczące zużycia i emisji CO2 w przedziałach wartości w zależności od wybranego wyposażenia pojazdu.

Pobieranie aplikacji We Connect ID.

Połącz się ze swoim samochodem elektrycznym dzięki wybranym funkcjom Remote, istotnym informacjom o pojeździe i usłudze ładowania We Charge. za pośrednictwem swojego smartfona.

Od We Connect Start do We Connect i We Connect Plus

Jeżeli Twój model ID. pobrał Software 3.0 za pośrednictwem Over-the-Air Update, zacznij od We Connect Start. Aby skorzystać z wielu zalet We Connect i We Connect Plus, zaloguj się w swoim systemie Infotainment jako użytkownik główny, a następnie aktywuj odpowiednie pakiety w sklepie In-Car Shop. 

Widok na kokpit VW ID.5. Mężczyzna siedzi na fotelu kierowcy i obsługuje system Infotainment
6
6.

Zużycie prądu w kWh/100 km: w cyklu mieszanym 18,4–16,1; emisja CO2 w g/km: w cyklu mieszanym 0.

Dla pojazdu są dostępne tylko wartości zużycia paliwa i emisji zgodne z WLTP, a nie NEDC. Dane dotyczące zużycia i emisji CO2 w przedziałach wartości w zależności od wybranego wyposażenia pojazdu.