Czego potrzeba do korzystania z Car-Net

To będzie potrzebne

Systemy nawigacyjne Car-Net „Discover Media”, „Discover Pro” i „Composition Media”.

Do korzystania z usług Guide & Inform Car-Net potrzebny jest system nawigacyjny w Volkswagenie. Obejmuje to „Discover Media” i „Discover Pro” oraz dostępną dla Touareg opcję „Innovision Cockpit”.

Do pakietu usług Car-Net „Security & Service” potrzeba z kolei wyłącznie opcji połączenia z numerem alarmowym, można już korzystać z „App-Connect” wraz z radiem „Composition Media”.

W powiązaniu z systemem nawigacyjnym „Discover Pro” polecamy dodatkowo łącze telefoniczne „Business”, które daje możliwość utworzenia w Volkswagenie punktu dostępu WLAN. Dzięki temu zarówno Ty, jak i Twoi współpasażerowie możecie korzystać z różnorodnych ofert Car-Net. Dla systemu nawigacyjnego „Discover Media” CarStick LTE zapewnia z kolei w szybki i łatwy sposób połączenie internetowe oraz punkt dostępu WLAN w Twoim Volkswagenie.

Wieloma usługami można sterować na smartfonie przy użyciu aplikacji We Connect. Dzięki sprzężeniu z systemem Infotainment zapewniany jest poza tym dostęp do Internetu, potrzebny do korzystania z usług Car-Net. Do poszczególnych funkcji wymagane są w pojeździe elementy techniczne, np. system ostrzegania przed kradzieżą do usługi „System ostrzegania przed kradzieżą online”. 

W zależności od pojazdu dostępne są różne pakiety usług, które, o ile nie są przewidziane podczas zakupu Volkswagena, można zarezerwować poprzez portal We Connect. W przypadku spełniania wymagań technicznych należy założyć jeszcze konto użytkownika, co zajmuje jedynie kilka kroków.

  • System nawigacyjny „Discover Media”, „Discover Pro”, „Discover Premium”
  • System radiowy „Composition Media” (ograniczony)
  • Smartfon obsługujący Android™ lub iPhone™ z dostępem do Internetu
  • Pakiet usług Car-Net
  • Konto użytkownika Volkswagen
Zarejestruj się na portalu We Connect

Aby możliwe było wygodne korzystanie z mobilnych usług internetowych z każdego miejsca, należy zgłosić się przy użyciu Volkswagen ID na portalu We Connect i zarejestrować się następnie z podaniem pojazdu. Jeśli nie utworzono Volkswagen ID, portal przeprowadza krok po kroku przez rejestrację.

Korzystanie przez aplikację We Connect i portal We Connect

Aplikacja We Connect

Po rejestracji możesz korzystać z funkcji usług Car-Net w przejrzysty sposób na portalu We Connect bądź też w aplikacji We Connect na mobilnym urządzeniu końcowym i sterować nimi. Aby pobrać aplikację, przejdź tutaj:

Pobierz w App Store

Pobierz w Google Play

Zastrzeżenia prawne Volkswagen Group Polska Sp. z o.o.
Od 1 września 2018 r. wszystkie nowe pojazdy wprowadzane do obrotu w Unii Europejskiej muszą być badane i homologowane zgodnie z procedurą WLTP określoną w rozporządzeniu Komisji (UE) 2017/1151. WLTP zapewnia bardziej rygorystyczne warunki badania i bardziej realistyczne wartości zużycia paliwa i emisji CO2 w porównaniu do stosowanej to tej pory metody NEDC. 
Prezentowane dane dotyczące wartości zużycia paliwa i emisji CO2 są danymi zgodnymi ze świadectwem homologacji typu wyznaczonymi zgodnie z procedurą WLTP.
Dane na podstawie świadectw homologacji typu.
Montaż akcesoriów w pojeździe może mieć wpływ na poziom zużycia paliwa i emisji CO2 oraz może nastąpić najwcześniej po pierwszej rejestracji pojazdu, wyłącznie na Państwa życzenie.
Więcej informacji na temat WLTP na stronie: https://www.volkswagen.pl/pl/wltp.html

Podane ceny obejmują podatek VAT.

Wszelkie prezentowane informacje, w szczególności zdjęcia, wykresy, specyfikacje, opisy, rysunki lub parametry techniczne nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Prezentowane informacje nie stanowią zapewnienia w rozumieniu art. 5561§2 Kodeksu cywilnego. Volkswagen Osobowe zastrzega sobie możliwość wprowadzenia zmian w prezentowanych wersjach. Przedstawione detale wyposażenia mogą różnić się od specyfikacji przewidzianej na rynek polski. Zamieszczone zdjęcia mogą przedstawiać wyposażenie opcjonalne. Wiążące ustalenie ceny, wyposażenia i specyfikacji pojazdu następują w umowie sprzedaży, a określenie parametrów technicznych zawiera świadectwo homologacji typu pojazdu.

Zastrzegamy sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie informacje prezentowane na stronie są aktualne na dzień ich zamieszczania.

W celu uzyskania najnowszych informacji prosimy kontaktować się z Autoryzowanym Dealerem Marki Volkswagen Osobowe.

Your browser is outdated!

Please get a decent browser here or there