Premium, czyli to, co kochamy w samochodach
Lifestyle

Premium, czyli to, co kochamy w samochodach

Lifestyle

Premium, czyli to, co kochamy w samochodach

Nie bez powodu sedany często wybierane są na samochody służbowe dla wyższej kadry managerskiej, członków zarządów i kierownictwa firm. Kojarzą się bowiem z prestiżem. Coraz częściej auto dla prezesa to także SUV klasy premium, któremu nie brakuje żadnej z wyżej wymienionych cech.

Luksusowe samochody od zawsze cieszą się zainteresowaniem. Powodów jest co najmniej kilka: wysoka jakość wykonania, dostępność najbardziej zaawansowanych technologii, przestronność wnętrza, podwyższone bezpieczeństwo, przyciągający wzrok wygląd… Ich użytkownikami są z jednej strony prezesi zasiadający na tylnej kanapie, a z drugiej kierowcy, którzy poszukują komfortu i bogatego wyposażenia. Auta klasy premium sprawdzają się także w przypadku rodzin, które potrzebują atrakcyjnego pojazdu wypełnionego przydatnymi funkcjonalnościami – inteligentnymi systemami oraz udogodnieniami istotnymi dla podróżowania z dziećmi. Dodatkowo działa tu czynnik psychologiczny – masz limuzynę, masz klasę!

Klasyczny kształt i wyposażenie premium

Klasyczny kształt i wyposażenie premium

W drugiej połowie XX wieku sedan był najczęściej spotykanym rodzajem nadwozi samochodowych. Obecnie kształt ten nadal uważany jest za klasyczny i elegancki, choć sedany ewoluowały. Dowodem jest Volkswagen Passat Limousine