Jadący T-Cross

Twój wybór:

  • klient indywidualny
  • Volkswagen dostępny od ręki
  • finansowanie (kredyt)
1.
Chcesz zmienić odpowiedzi? Wykonaj test od początku. 
  • klient indywidualny
  • Volkswagen dostępny od ręki
  • finansowanie (kredyt)
1
Wybór samochodu

Wymarzonego Volkswagena dostępnego od ręki możesz znaleźć zarówno poprzez naszą stronę internetową od-reki.volkswagen.plOpens an external link, jak i odwiedzając salon Dealera Volkswagena. Pomożemy Ci wybrać samochód, który najlepiej odpowie na Twoje potrzeby – będzie dopasowany do Twojego stylu życia, hobby i upodobań. 

Na tym etapie Klienci zwykle decydują się na podpisanie zamówienia na samochód, które gwarantuje jego rezerwację. W niektórych przypadkach może być konieczne wpłacenie zaliczki Dealerowi. Jeśli decyzja kredytowa lub leasingowa będzie odmowna, zaliczka zostanie Ci w całości zwrócona.

T-Cross
2
Wybór rodzaju finansowania

Decydując się na finansowanie Twojego samochodu, możesz wybrać spośród kilku produktów finansowych - na przykład tych, oferowanych przez Volkswagen Financial Services:

Kredyt

  • Kredyt jak abonament (EasyDrive), w którym płacisz znacznie niższe raty, niż w kredycie klasycznym, ponieważ korzystasz z samochodu spłacając jedynie rzeczywistą utratę jego wartości. 
  • Kredyt klasyczny (EasyBuy), czyli klasyczna forma finansowania zakupu auta, w której cały koszt samochodu jest rozłożony na wkład własny i raty miesięczne.

Dowiedz się więcej o kredytach
 

Zanim przejdziesz dalej sprawdź, jakie są możliwości finansowania konkretnych modeli Volkswagena.

3
Wybór akcesoriów i usług dodatkowych

Gdy już wybierzesz samochód, pomożemy Ci dobrać akcesoria. Wybór Oryginalnych akcesoriów Volkswagen® jest ogromny! Od akcesoriów codziennych (dywaniki, mata bagażnika) przez akcesoria transportowe (belki bagażnika, hak holowniczy) po akcesoria dla dzieci (organizer czy foteliki) – każdy znajdzie coś dla siebie

Od razu zaproponujemy Ci pakiety usług, np. atrakcyjny Pakiet przeglądów czy przedłużoną ochronę pogwarancyjną Volkswagen Safe+. Decydując się na te produkty przed odbiorem samochodu masz możliwość skorzystania z bardzo dobrej oferty, która sprawi, że eksploatacja przez kolejne lata będzie beztroska i niskokosztowa. Wszystkie wybrane elementy wyposażenia i pakiety mogą zostać wliczone do sumy kredytu.

Mężczyzna pakuje bagaże do T-Roca
4
Sprawdzenie zdolności kredytowej i złożenie wniosku o finansowanie

Jeśli interesuje Cię leasing, skontaktuj się ze swoim Dealerem.

Jeśli zdecydowałaś/eś się na kredyt w Volkswagen Bank, na tym etapie bank sprawdzi Twoją zdolność kredytową. Wystarczy, że wypełnisz formularz Informacja własna i wyślesz go drogą mailową do swojego Dealera. Jeśli chcesz, formularz możesz wypełnić wspólnie z Dealerem, w salonie. Na podstawie przekazanych przez Ciebie danych, Dealer złoży wniosek kredytowy do banku. 

Jeśli chcesz, aby wniosek o kredyt był złożony w imieniu Twojego pełnomocnika lub przyszłego współwłaściciela pojazdu, Dealer przekaże Ci inny formularz do wypełnienia.

W większości przypadków jedynym wymaganym dokumentem jest zaświadczenie o stałym zatrudnieniu wystawione przez Twojego pracodawcę. Aby mieć pewność, że będą w nim zawarte wszystkie potrzebne informacje, możesz skorzystać z naszego wzoru Zaświadczenia z zakładu pracy.

Jeśli Twoje źródło dochodu to umowa o dzieło, zlecenie lub emerytura, wymagane będzie dostarczenie innych dokumentów. Sprawdź, jakich dokumentów wymaga bank, w zależności od źródła dochodu.

Komplet informacji Dealer wprowadzi do systemu bankowego.

Dwie osoby stoją przy samochodzie
5
Decyzja banku i formalne zamówienie samochodu

Analiza zdolności kredytowej trwa od 1 do 2 dni. Decyzja jest ważna 90 dni. Jeśli jeszcze nie podpisałaś/eś zamówienia na samochód, teraz będzie to konieczne. Jeśli wcześniej nie zdecydowałaś/eś się na wpłacenie zaliczki, teraz Dealer wystawi fakturę zaliczkową lub fakturę na ustalony wcześniej wkład własny (o ile się na niego zdecydowałeś/aś).

6
Wybór ubezpieczenia samochodu i ubezpieczenia na życie

Nie zwlekaj z wyborem ubezpieczenia OC i AC, ponieważ w dniu rejestracji samochód będzie musiał mieć uruchomioną polisę. 

Większość klientów wybiera ubezpieczenie OC i AC oferowane przez Volkswagen Financial Services. Za ubezpieczenie możesz zapłacić kartą lub gotówką w salonie albo przelewem w ciągu 7 dni. 

Twój Doradca przedstawi Ci także ofertę ubezpieczenia na życie oferowanego w pakiecie z kredytem. Dzięki niem