50 lat golfa
Poznaj Golfy w nowej odsłonie

Zobacz Golfa w nowej odsłonie. Poznaj nowe technologie, materiały, systemy bezpieczeństwa i inne cechy, które sprawiają, że Nowy Golf doskonale odpowiada na różne potrzeby i styl życia każdego kierowcy. Z okazji 50 lat od jego pierwszej premiery, przygotowaliśmy mnóstwo wyjątkowych wersji. Poznaj je!

Niech stanie się światło

Niezależnie od miejsca i czasu jazdy, zapewniamy Ci doskonałą widoczność. Opcjonalne reflektory matrycowe IQ.LIGHT z wydajną wiązką świateł drogowych oferują lepszą widoczność w nocy, oświetlając drogę na odległość około 500 metrów po zmroku. Technologia matrycowa umożliwia stałe korzystanie ze świateł drogowych bez oślepiania innych kierowców. Dodatkowo, energooszczędne reflektory są wyjątkowo wydajne.

Wybierz Nowego Golfa dla siebie

Nowy Golf

Nowy Golf, świętując swoje 50-lecie, został odświeżony wizualnie i funkcjonalnie. Dzięki różnym opcjom silnikowym, wyposażeniu, wersjom nadwozia oraz specjalnej edycji rocznicowej, oferuje znane doświadczenia w nowoczesnej, spersonalizowanej formie, zapewniając jeszcze większą przyjemność z jazdy Nowy Golf już od 995 zł netto/m-c!


Poznaj

SkonfigurujOpens an external link

Skonfiguruj nowego Golfa po swojemu

Sprawdź nowe Golfy dostępne od ręki