Ups !!

Twoja przeglądarka wydaje się być nieaktualna przez to nasza strona może nie wyświetlać się dobrze u Ciebie.

Zalecane przeglądarki:

  • Chrome od wersji 68
  • Safari od wersji 11
  • Firefox od wersji 61
  • Edge od wersji 42
  • Opera od wersji 55
  • Samsung IE od wersji 7.2

Zalecamy aktualizację przeglądarki internetowej!

Dziękujemy za wizytę,
Zespół Volkswagen

Samochody używane hero

DasWeltAuto.

DasWeltAuto.

Samochody używane. Jakość gwarantowana.

Samochody używane. Jakość gwarantowana.

Używany Volkswagen, prosto z salonu Das WeltAuto.

Poznaj Das WeltAuto!

Das WeltAuto to program sprzedaży i odkupu samochodów używanych. Działając przy salonach marek Volkswagen, Skoda, SEAT i VW Samochody Użytkowe, swoim zasięgiem obejmuje już ponad 25 polskich miast. Główną ideą programu jest sprzedaż najlepszych i pewnych aut używanych, których historia, przebieg i stan techniczny zostały rzetelnie sprawdzone i zweryfikowane. Wszystko po to, byś mógł cieszyć się bezproblemową eksploatacją i czerpać maksymalną przyjemność z jazdy swoim używanym Volkswagenem.

Das WeltAuto. Samochody używane z gwarancją.

Pewne auta używane w doskonałym stanie technicznym? Obejrzyj film o Das WeltAuto i przekonaj się, że to możliwe. 

Zamień swoje auto na Volkswagena!

Po prostu! Gdy zdecydujesz się na zmianę auta, nie musisz szukać kupca na swoje obecne auto. Załatwimy to za Ciebie i maksymalnie uprościmy drogę wymiany auta. Wycenimy Twój samochód i zaproponujemy najkorzystniejszą opcję odkupu lub rozliczenia, a Ty będziesz mógł wyjechać z salonu wybranym nowym lub używanym Volkswagenem z naszej oferty!  Droga do zmiany auta jeszcze nigdy nie była tak prosta.

Zamień swoje auto na Volkswagena!
Najlepsze okazje w salonach Das WeltAuto.

Najlepsze okazje w salonach Das WeltAuto.

Ponad 25 miast w całej Polsce i 50 salonów. Do którego Das WeltAuto Ci najbliżej!

Korzyści z kupna używanego samochodu w Das WeltAuto.

Wyselekcjonowane samochody

Wyselekcjonowane samochody

Nie pierwszy lepszy, a najlepszy. Twój upatrzony samochód używany z oferty Das WeltAuto przeszedł 117-etapowy test jakości i zdał go na 5! Zero ryzyka, maksimum satysfakcji. Pasuje?

Sprawdzony przebieg, stan i pochodzenie.

Sprawdzony przebieg, stan i pochodzenie.

Wiążąc się z używanym autem na kolejne lata, dobrze jest znać jego historię. Idealnie trafiłeś! Sumiennie sprawdziliśmy jego przebieg i pochodzenie, a Ty możesz mieć pewność, że to naprawdę bezpieczna decyzja.

Profesjonalne przygotowanie

Profesjonalne przygotowanie

„Gotowy do jazdy”. Oklepany slogan z ogłoszeń. U nas to zdanie nabiera nowego znaczenia. Samochód z oferty Das WeltAuto zostanie przed zakupem całkowicie przygotowany do drogi. Czyszczenie i odświeżenie wnętrza, dokładne mycie i dbałość o najmniejszy szczegół. Po prostu wsiadasz i jeździsz.

Jazda próbna

Jazda próbna

Sprawdź, czy wymarzony samochód działa w Twoim rytmie! Każde auto z oferty Das WeltAuto możesz przetestować przed zakupem. Umów się na jazdę próbną kiedy chcesz!

Gwarancja

Gwarancja

Na każdy  samochód  z oferty Das WeltAuto udzielamy gwarancji. Masz pewność, że wybrane auto Cię nie zwiedzie, a wszystkie usterki zostaną usunięte niezwłocznie po ich wykryciu.

Dedykowane opcje finansowania

Dedykowane opcje finansowania

Znalazłeś  używane auto, o którym zawsze marzyłeś, ale budżet hamuje Cię przed zajęciem miejsca za kierownicą? Nie ma problemu! Dopasowane do Twoich potrzeb raty, leasing czy ubezpieczenie ułatwią  zakup!

Samochód w rozliczeniu

Samochód w rozliczeniu

Maksymalnie upraszczamy drogę do nowego auta. Sprzedajemy, skupujemy i zamieniamy! Wybierz nowszy samochód z naszej oferty, a tego, którym aktualnie jeździsz, zostaw u nas. Zaproponujemy korzystną ofertę zamiany i gwarantujemy, że trafi w dobre ręce!

Prawo do wymiany

Prawo do wymiany

Ten czy jednak tamten? Niezależnie od tego, które auto używane wybierzesz na początku, masz prawo się rozmyślić. Masz na to tydzień! Das WeltAuto umożliwia zmianę decyzji i wymianę auta do 7 dni po zakupie.

Prawo do wymiany

Prawo do wymiany

Ten czy jednak tamten? Niezależnie od tego, które auto używane wybierzesz na początku, masz prawo się rozmyślić. Masz na to tydzień! Das WeltAuto umożliwia zmianę decyzji i wymianę auta do 7 dni po zakupie.

Gwarancja mobliności

Gwarancja mobliności

Twój samochód z Das WeltAuto chwilowo odmówił posłuszeństwa? Jesteśmy po to, by pomóc! W obszarze usług serwisowania zagwarantujemy Ci auto zastępcze. To u nas standard.

Od 1 września 2018 r. wszystkie nowe pojazdy wprowadzane do obrotu w Unii Europejskiej muszą być badane i homologowane zgodnie z procedurą WLTP określoną w rozporządzeniu Komisji (UE) 2017/1151. WLTP zapewnia bardziej rygorystyczne warunki badania i bardziej realistyczne wartości zużycia paliwa i emisji CO2 w porównaniu do stosowanej to tej pory metody NEDC. 
Prezentowane dane dotyczące wartości zużycia paliwa i emisji CO2 są danymi zgodnymi ze świadectwem homologacji typu wyznaczonymi zgodnie z procedurą WLTP.
Dane na podstawie świadectw homologacji typu.
Montaż akcesoriów w pojeździe może mieć wpływ na poziom zużycia paliwa i emisji CO2 oraz może nastąpić najwcześniej po pierwszej rejestracji pojazdu, wyłącznie na Państwa życzenie.
Więcej informacji na temat WLTP na stronie: https://www.volkswagen.pl/pl/wltp.html

Podane ceny obejmują podatek VAT.

Wszelkie prezentowane informacje, w szczególności zdjęcia, wykresy, specyfikacje, opisy, rysunki lub parametry techniczne nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Prezentowane informacje nie stanowią zapewnienia w rozumieniu art. 5561§2 Kodeksu cywilnego. Volkswagen Osobowe zastrzega sobie możliwość wprowadzenia zmian w prezentowanych wersjach. Przedstawione detale wyposażenia mogą różnić się od specyfikacji przewidzianej na rynek polski. Zamieszczone zdjęcia mogą przedstawiać wyposażenie opcjonalne. Wiążące ustalenie ceny, wyposażenia i specyfikacji pojazdu następują w umowie sprzedaży, a określenie parametrów technicznych zawiera świadectwo homologacji typu pojazdu.

Zastrzegamy sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie informacje prezentowane na stronie są aktualne na dzień ich zamieszczania.

W celu uzyskania najnowszych informacji prosimy kontaktować się z Autoryzowanym Dealerem Marki Volkswagen Osobowe.