A man walks behind a Volkswagen ID.3
A man walks behind a Volkswagen ID.3
A man walks behind a Volkswagen ID.3

Volkswagen Lease&Care: 
Idealnie dopasowane do Twojego ID.3

Nasza elastyczna oferta Lease&Care pozwala w łatwy sposób wejść w świat elektromobilności. Łączy ona Twój ID.3 z praktycznymi usługami serwisowymi w atrakcyjnej cenie dzięki stałej racie leasingu przez  cały okres finansowania -dzięki czemu oferuje Tobie wszystko co jest niezbędne w elektryzującej przyszłości.

Nasza elastyczna oferta Lease&Care pozwala w łatwy sposób wejść w świat elektromobilności. Łączy ona Twój ID.3 z praktycznymi usługami serwisowymi w atrakcyjnej cenie dzięki stałej racie leasingu przez  cały okres finansowania -dzięki czemu oferuje Tobie wszystko co jest niezbędne w elektryzującej przyszłości.

Dla Ciebie
Lease&Care

Lease&Care działa zgodnie z prostą zasadą 'bierz i oddaj'. Dajemy Tobie bezpieczeństwo i zdejmujemy z Ciebie zmartwienia. W jaki sposób? Poprzez zaoferowanie atrakcyjnej raty leasingu uwzględniającej usługi serwisowe dla Twojego ID.3 aby chronić Cię przed nieprzewidywanymi kosztami i zapewnić bezpieczne planowanie użytkowania.

— Doświadcz elektromobilności bez potrzeby kupowania pojazdu
— Atrakcyjne raty leasingowe
— Uwzględnione użyteczne usługi serwisowe
— Łatwy proces zwrotu pojazdu

Idealnie dopasowane do Ciebie:
Nasze pakiety Volkswagen Lease&Care

S, M, czy L? Tutaj dokonasz właściwego wyboru dla Twojego ID.3.Po prostu wybierz z których korzyści chcesz skorzystać. 

Idealnie dopasowane do Ciebie:<br> <b>Nasze pakiety Volkswagen Lease&amp;Care<br> <sup><br> </sup></b><sup>S, M, czy L? Tutaj dokonasz właściwego wyboru dla Twojego ID.3.Po prostu wybierz z których korzyści chcesz skorzystać.&nbsp;</sup>

S

M

L

Pakiet przeglądów

Volkswagen Safe+

Pakiet Przeglądów Plus i Mobilność zastępcza

Miesięczna rata leasingu ID.3 1st 1

Skonfiguruj

od 979 zł netto

od 1014 zł netto

od 1123 zł netto

S

M

L

Wyjątkowa różnorodność:
Nasze pakiety Volkswagen Lease&Care

Pakiet Przeglądów 

Jeden pakiet, wiele korzyści

Pakiet Przeglądów Volkswagen obejmuje koszt obowiązkowych przeglądów okresowych samochodu wykonywanych wg wskazań wskaźnika przeglądów wraz z materiałami eksploatacyjnymi przewidzianymi w ramach tych przeglądów. W zależności od wybranego okresu leasingu działa do 3 lub 4 lat lub do osiągnięcia odpowiednio 45.000 km lub 60.000 km łącznego przebiegu pojazdu.3.

A woman and a man look at the underbody during the repair.
A man is putting on wiper blades.

Volkswagen Safe+

Poszerzona ochrona gwarancyjna

Volkswagen Safe+ jest konsekwentnym przedłużeniem ochrony samochodu po upływie dwuletniej Gwarancji Volkswagena. Pełen zakres świadczeń, bez wyjątków. Naprawy z wykorzystaniem oryginalnych części we wszystkich Autoryzowanych Serwisach Volkswagena w prawie całej Europie.

Pakiet Przeglądów Plus i Mobilność zastępcza

Doskonałe połączenie

Pakiet Przeglądów Plus Volkswagen obejmuje koszt obowiązkowych przeglądów okresowych samochodu wykonywanych wg wskazań wskaźnika przeglądów wraz z materiałami eksploatacyjnymi przewidzianymi w ramach tych przeglądów oraz dodatkowo obejmuje części i elementy takie jak (klocki hamulcowe przednie, tarcze hamulcowe przednie, klocki hamulcowe tylne, tarcze hamulcowe tylne, pióra wycieraczek przednie i tylne).

W ramach usługi „Mobilność zastępcza” zapewnimy Tobie organizację oraz pokrycie kosztów wynajmu pojazdu zastępczego (klasy VW Golf) na okres 10 dni kalendarzowych, w każdym roku objętym usługą.

Snow covered car tires

Pytania i odpowiedzi dotyczące Lease&Care

Interesujesz się leasingiem Lease&Care oferowanym przez Volkswagen Financial Services? Chętnie Ci pomożemy, odpowiadając na najczęściej zadawane pytania. 

Zastrzeżenia prawne Volkswagen Group Polska Sp. z o.o.

1.
Oferta Volkswagen Leasing GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce dla przedsiębiorców. Podana kwota stanowi miesięczną ratę leasingu netto (Volkswagen Lease&Care, okres leasingu 48 miesięcy, opłata wstępna 30%, limit 15.000 km/rok). Rata nie zawiera ubezpieczenia. Szczegółowe informacje o parametrach przyjętych do kalkulacji rat dostępne są u dealerów marki Volkswagen. Wartość wykupu jest określona w umowie. Informacja ta niestanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą się zmienić. 
 • Od 1 września 2018 r. cykl WLTP w pełni zastąpił nowy europejski cykl jazdy (NEDC), który stanowił dotychczasową procedurę badania zużycia paliwa/energii i emisji CO2. Wszystkie prezentowane pojazdy marki Volkswagen uzyskały homologację zgodnie z procedurą WLTP.
  Montaż akcesoriów w pojeździe może mieć wpływ na poziom zużycia paliwa/energii oraz emisji CO2 i może nastąpić najwcześniej po pierwszej rejestracji pojazdu, wyłącznie na Państwa życzenie.
  Więcej informacji na temat WLTP na stronie: https://www.volkswagen.pl/pl/wltp.html

  Podane ceny obejmują podatek VAT.

  Wszelkie prezentowane informacje, w szczególności zdjęcia, wykresy, specyfikacje, opisy, rysunki lub parametry techniczne nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Prezentowane informacje nie stanowią zapewnienia w rozumieniu art. 5561  § 2 Kodeksu cywilnego. Volkswagen Osobowe zastrzega sobie możliwość wprowadzenia zmian w prezentowanych wersjach. Przedstawione detale wyposażenia mogą różnić się od specyfikacji przewidzianej na rynek polski. Zamieszczone zdjęcia mogą przedstawiać wyposażenie opcjonalne. Wiążące ustalenie ceny, wyposażenia i specyfikacji pojazdu następują w umowie sprzedaży, a określenie parametrów technicznych zawiera świadectwo homologacji typu pojazdu.

  Zastrzegamy sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie informacje prezentowane na stronie są aktualne na dzień ich zamieszczania.

  W celu uzyskania najnowszych informacji prosimy kontaktować się z Autoryzowanym Dealerem Marki Volkswagen Osobowe.

Ups!!!

Twoja przeglądarka wydaje się być nieaktualna przez to nasza strona może nie wyświetlać się dobrze u Ciebie.

Zalecane przeglądarki:

 • Chrome od wersji 68 
 • Safari od wersji 11 
 • Firefox od wersji 61 
 • Edge od wersji 42 
 • Opera od wersji 55
 • Samsung IE od wersji 7.2

Zalecamy aktualizację przeglądarki internetowej!

Dziękujemy za wizytę,

Zespół Volkswagen