Zdjęcie białego VW Polo GTI z włączonymi reflektorami LED stojącego w ciemnej hali pod świetlnymi pasami.

Polo GTI
Kompaktowy sportowy hothatch

  • Cena katalogowaod 137 690 zł
  • Rata w leasingu "Jak Abonament". 10% opłaty wstępnej.od 1 069 zł netto/m-c
  • Leasing Klasyczny102,9 %
  • Moc silnika206 KM
  • Przyśpieszenie 0 do 100 km/h6,5 s
  • Prędkość maksymalna240 km/h
  • Max. moment obrotowy320 Nm

Dbają o dobre wrażenie i dobrą widoczność

Polo GTI nie sposób nie zauważyć – między innymi dzięki reflektorom IQ.LIGHT LED Matrix. Innowacyjna technologia odpowiednio włącza i wyłącza poszczególne segmenty LED tak, że możliwa jest jazda z włączonymi na stałe światłami drogowymi bez oślepiania innych uczestników ruchu. Lecz nie tylko z przodu Polo GTI przyciąga uwagę – niezwykle atrakcyjne są również tylne światła LED z dynamicznymi kierunkowskazami i animowanymi światłami hamowania. Najpóźniej w momencie, gdy przy ruszaniu światła zaświecą się na czerwono, stanie się jasne, że Polo GTI chętnie pozostawia konkurencję w tyle.

Klasyka w cyfrowym wydaniu

Wnętrze stanowi połączenie typowego dla GTI designu z nowoczesnością. Klasyczne elementy, jak czerwone szwy, element GTI na kierownicy czy charakterystyczną kratkę tapicerki połączono z panelami dotykowymi, na przykład panelem opcjonalnej klimatyzacji Climatronic i Digital Cockpit Pro o przekątnej 26,04 cm (10,25 cala). Seryjne radio Ready 2 Discover z kolorowym wyświetlaczem TFT 20,3 cm (8 cali) dba, by wrażeniom wizualnym towarzyszyły odpowiednie wrażenia akustyczne.

Wszystko pod kontrolą

We wnętrzu Polo GTI wszystko ukierunkowane jest na innowacyjny komfort obsługi, w tym także sportowa, obszyta skórą kierownica wielofunkcyjna z obsługą dotykową. Przyciski dotykowe umożliwiają poruszanie się po inteligentnym menu i obsługę wielu funkcji Digital Cockpit Pro lub systemu Infotainment, a delikatne wibracje potwierdzają przyjęcie polecenia. Kierowca nie musi odrywać dłoni od kierownicy ani wzroku od drogi.

Otwarty na więcej przeżyć

Z ogromną przeszkloną powierzchnią rozciągającą się na całą szerokość dachu, opcjonalny elektrycznie unoszony i rozsuwany dach panoramiczny już sam w sobie przykuwa uwagę. Wpuszcza do wnętrza dużo światła i pozwala na obserwowanie nieba. A po otwarciu możesz cieszyć się ciepłem promieni słonecznych i świeżym powietrzem. Ile słońca i powietrza ma wpadać, sam decydujesz, gdyż dach można uchylić lub całkowicie otworzyć. A o przyjemną temperaturę - także przy intensywnym nasłonecznieniu - dba przyciemnione szkło i wysokiej jakości roleta przeciwsłoneczna.

3.
W granicach możliwości systemu. Kierowca musi być w każdej chwili gotowy do przejęcia kontroli nad pojazdem. Systemy wspomagające nie zwalniają go z odpowiedzialności za zachowanie szczególnej ostrożności za kierownicą. 
Ma się czym chwalić. I robi to.

Polo GTI pokazuje, co potrafi: atrakcyjna stylistyka, innowacyjne rozwiązania, doskonałe osiągi i nowy poziom przyjemności z jazdy. Jesteś gotowy na większą moc? Jeśli tak, to zapnij pasy!

Wybierz sportową wersję auta, które będzie towarzyszyć Ci podczas codziennych wyzwań. Ten sportowy towarzysz zapewni dynamikę jazdy na naprawdę wysokim poziomie. 

--:--

Aktualne promocje

Zaskakujące
Polo GTI już od
1 079 zł netto/m-c

Zaskakujące
Polo GTI już od
1 079 zł netto/m-c

Polo GTI

Zamów wymarzone Polo GTI, dopasowane w 100% do Twoich potrzeb.

Nowoczesne finansowanie z niską ratą – spłacasz jedynie utratę wartości samochodu w okresie finansowania
Elastyczne zakończenie umowy - wykupujesz lub oddajesz samochód do salonu i wybierasz nowy w ramach nowej umowy leasingu
3 kroki do nowego 
Volkswagena Polo GTI
  • Wybierz silnik i wyposażenie
  • Dobierz finansowanie
  • Skontaktuj się z Twoim Dealerem!
--:--

Skonfiguruj Polo GTI po swojemu

Od 0 do ekscytacji! w 6,5 sekundy

Imponująca moc 152 kW (207 KM) ukryta pod maską Polo GTI nie zawiedzie tych, którzy spodziewają się sportowych, typowych dla GTI osiągów. Mocny silnik TSI zapewnia dynamikę już przy niskich prędkościach obrotowych i przyspieszenie od 0 do 100 km/h w zaledwie 6,5 sekundy. Przekonasz się o tym przy każdym ruszaniu oraz widząc w lusterku wstecznym, jak inne samochody zostają w tyle. O przyjemność przyspieszania dba także dwusprzęgłowa przekładnia DSG, która nie tylko bardzo płynnie zmienia biegi, lecz także pomaga zaoszczędzić paliwo.

Design

Pokazuje, na co go stać

Nie tylko to, co kryje się pod maską Polo GTI budzi zachwyt, lecz również jego sportowy wygląd. Naturalnie nie mogło zabraknąć typowych dla GTI elementów: czerwonych zacisków hamulców, listew ozdobnych oraz osłony chłodnicy o strukturze plastra miodu. Uwagę przyciąga także pas LED między reflektorami IQ.LIGHT LED Matrix oraz sportowe, 17-calowe obręcze Milton Keynes. Jako opcja dostępne są nowe, 18-calowe obręcze Faro. Ci, którzy będą podziwiać Polo GTI z tyłu, a będzie ich wielu, z pewnością dostrzegą chromowane końcówki rur wydechowych oraz trzy budzące zazdrość litery: GTI.

IQ.DRIVE

Volkswagen Polo GTI to idealne auto dla osób, które chcą wejść w świat sportowych emocji, bez rezygnacji z komfortu i praktyczności codziennych przejazdów. Systemy IQ.DRIVE zapewnią bezpieczeństwo Tobie i Twoim bliskim. 

Utrzymuje samochód na pasie ruchu i w odpowiedniej odległości od innych użytkowników drogi.

Jeżeli wybierzesz IQ.DRIVE Travel Assist1, Polo GTI będzie wyposażone także w kierownicę pojemnościową. Kierownica ta, dzięki czułej na dotyk powierzchni, potrafi samodzielnie rozpoznać, czy kierowca trzyma ręce na kierownicy. IQ.DRIVE Travel Assist zapewnia wyjątkowy komfort prowadzenia pojazdu, wspierając kierowcę na monotonnych trasach2 – na przykład na autostradach i dobrze oznakowanych drogach krajowych IQ.DRIVE Travel Assist może utrzymywać pas ruchu oraz prędkość, uwzględniając przy tym odległość od jadących z przodu pojazdów.2

1 Element opcjonalnego pakietu IQ.DRIVE.
2 W granicach możliwości systemu. Kierowca musi być w każdej chwili gotowy do przejęcia kontroli nad pojazdem. Systemy wspomagające nie zwalniają go z odpowiedzialności za zachowanie ostrożności za kierownicą.

Na skróty

Zostaw swój numer. Przygotujemy dla Ciebie ofertę lub umówimy jazdę próbną

Znajdź najbliższego Dealera Volkswagena

Nowy Volkswagen w kilku krokach

Na skróty

Zastrzeżenia prawne Volkswagen Group Polska Sp. z o.o.

Wszelkie prezentowane informacje, w szczególności zdjęcia, wykresy, specyfikacje, opisy, rysunki lub parametry techniczne, nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Prezentowane informacje nie stanowią zapewnienia w rozumieniu art. 556(1)§2 Kodeksu cywilnego. Volkswagen zastrzega sobie możliwość wprowadzenia zmian w prezentowanych wersjach. Przedstawione detale wyposażenia  mogą różnić się od specyfikacji przewidzianej na rynek polski. Zamieszczone zdjęcia i opisy mają wyłącznie charakter poglądowy i mogą przedstawiać wyposażenie opcjonalne. Wiążące ustalenie ceny, wyposażenia i specyfikacji pojazdu następuje w umowie sprzedaży, a określenie parametrów technicznych zawiera świadectwo homologacji typu pojazdu. Zastrzegamy sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie  prezentowane informacje są aktualne na dzień publikacji. W celu uzyskania najnowszych informacji prosimy kontaktować się z Autoryzowanym Dealerem Marki Volkswagen.

Prezentowane ceny są wyłącznie cenami rekomendowanymi i obejmują podatek VAT (23%).

Z uwagi na ograniczenia technik drukarskich lub parametrów ekranu, na którym obraz jest wyświetlany, kolory przedstawione w niniejszym materiale mogą nieznacznie różnić się od faktycznych kolorów lakieru i materiałów.

Wszystkie produkowane obecnie samochody marki Volkswagen są wykonywane z materiałów spełniających pod względem możliwości odzysku i recyklingu wymagania określone w normie ISO 22628 i są zgodne z europejskimi świadectwami homologacji wydanymi wg dyrektywy 2005/64/WE. Volkswagen Group Polska sp. z o.o. podlega obowiązkowi zapewnienia wszystkim użytkownikom samochodów Volkswagen sieci odbioru pojazdów po wycofaniu ich z eksploatacji, zgodnie z wymaganiami ustawy z 20 stycznia 2005 r. o recyklingu pojazdów wycofanych z eksploatacji. Więcej informacji dotyczących ekologii znajdą Państwo na stronie Recykling samochodów.

Montaż akcesoriów w pojeździe może mieć wpływ na poziom zużycia paliwa/energii, emisję CO2 lub zasięg oraz może nastąpić najwcześniej po pierwszej rejestracji pojazdu, wyłącznie na Państwa życzenie.

Od 1 września 2018 r. wszystkie nowe pojazdy wprowadzane do obrotu w Unii Europejskiej muszą być badane i homologowane zgodnie z procedurą WLTP określoną w rozporządzeniu Komisji (UE) 2017/1151. WLTP zapewnia bardziej rygorystyczne warunki badania i bardziej realistyczne wartości zużycia paliwa i emisji CO2 w porównaniu do stosowanej to tej pory metody NEDC. Prezentowane dane dotyczące wartości zużycia paliwa i emisji CO2 są danymi zgodnymi ze świadectwem homologacji typu wyznaczonymi zgodnie z procedurą WLTP. Więcej informacji na temat WLTP na stronie: https://www.volkswagen.pl/pl/swiat-volkswagena/ochrona-srodowiska/wltp.html?

Zasięg dla samochodów elektrycznych lub zasięg w trybie elektrycznym dla hybryd typu Plug-In może się różnić w zależności od wersji i wyposażenia oraz zamontowanych akcesoriów. W praktyce rzeczywisty zasięg różni się w zależności od stylu jazdy, prędkości, korzystania z dodatkowych odbiorników energii, temperatury zewnętrznej, liczby pasażerów, obciążenia ładunkiem i topografii terenu.

Systemy bezpieczeństwa działają wyłącznie w ramach ich technologicznych granic i nadal niezbędne jest zachowanie należytej ostrożności przez kierowcę. Kierowca musi być w każdej chwili gotowy do przejęcia kontroli nad pojazdem. Systemy wspomagające nie zwalniają go z odpowiedzialności za zachowanie szczególnej ostrożności. Sprawdź szczegóły korzystania z Volkswagen WeConnect na stronie https://www.volkswagen.pl/pl/connected-car/lacznosc/we-connect.html? Leasing klasyczny: Oferta dla przedsiębiorców. Suma opłat skalkulowana w oparciu o parametry: opłata wstępna 20%, okres leasingu 36 miesięcy, wartość końcowa 1%.  

Leasing dla przedsiębiorców. Materiał nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego.

Kredyt "Jak Abonament" - Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 13,64%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 103873 zł, całkowita kwota do zapłaty 150216 zł, oprocentowanie zmienne 9,30%, całkowity koszt kredytu 46343 zł (w tym: prowizja  0 zł, odsetki 35558 zł, ubezpieczenie komunikacyjne na 1. rok 3807 zł, ubezpieczenie spłaty kredytu 6978 zł), 48 miesięcznych rat równych po 1607 zł; rata finalna 73087 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 7.07.2022 r. na reprezentatywnym przykładzie. Kredyt na wybrane modele Volkswagen Samochody Osobowe z rocznika 2022 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.  Raty leasingu "Jak Abonament" dla parametrów: 10% opłaty wstępnej, okres finansowania 48 miesięcy, limit roczny 15 000 km. Oferta dla Przedsiębiorców.

Volkswagen zwraca uwagę, że pewna liczba modeli Volkswagen ID. wyprodukowanych w Chinach została sprowadzona na rynki międzynarodowe nieoficjalnymi kanałami poza autoryzowaną siecią Volkswagena.  Nieautoryzowani sprzedawcy wprowadzają klientów w błąd, twierdząc, że oferowane przez nich modele Volkswagen ID. są objęte międzynarodową gwarancją. Volkswagen wskazuje, że pojazdy wyprodukowane w Chinach, na rynek chiński nie są objęte międzynarodową gwarancją, w tym również obejmującą Europejski Obszar Gospodarzy. Z uwagi na powyższe, wszystkie wymagania dotyczące naprawy i serwisowania, w tym korzystania z gwarancji i dobrej woli, nie mogą być podejmowane przez autoryzowanych dealerów lub jakikolwiek autoryzowany zakład serwisowy marki Volkswagen na terenie Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Volkswagen i oficjalny dostawca wewnątrzwspólnotowy nie mogą również zapewnić klientom Oryginalnych Części Volkswagen dla modeli sprzedawanych wyłącznie w Chinach, takich jak Volkswagen ID.6.  Klienci, którzy zdecydują się na zakup pojazdów za pośrednictwem nieautoryzowanych kanałów, powinni mieć świadomość, że oprócz braku możliwości serwisowania, gwarancji i dostaw części zamiennych, pojazdy te są wyposażone w wersję oprogramowania przeznaczoną na inny rynek. Podobnie jak w przypadku gwarancji i serwisu, nie może być ono obsługiwane przez dealerów Volkswagena. Dodatkowo nieoficjalnie importowane modele ID. zostały  wyprodukowane wyłącznie na warunki rynku chińskiego. Nie są więc homologowane na inne rynki ani dostosowane do ich specyficznych wymagań. Nie posiadają więc europejskiej homologacji i certyfikatu zgodności (CoC).  Volkswagen i oficjalny dostawca wewnątrzwspólnotowy pozostają zaangażowani w sprawy klientów, dlatego prosimy o zachowanie najwyższej ostrożności i ponownego przemyślenia zakupu modelu Volkswagen ID. za pośrednictwem nieoficjalnych kanałów. Zalecamy klientom wizytę u autoryzowanych dealerów w celu zapoznania się z najnowszą ofertą dostępnych modeli samochodów marki Volkswagen, które są oficjalnie dopuszczone do sprzedaży na danym rynku i posiadają ustaloną gwarancję oraz wsparcie serwisowe. Volkswagen i oficjalny dostawca chętnie zorganizują kontakt z autoryzowanymi dealerami.

*Obowiązuje do odwołania. Szczegóły u sprzedawcy. Polo Special Edition - Przedstawiana korzyść to różnica kwoty wynikającej z porównania wersji Special Edition do wersji Life z analogicznym wyposażeniem w cenie katalogowej. Wartość wyposażenia uwzględniona w Polo Special Edition: 2 400 zł. Dopłata między analogicznymi silnikami dla wersji Life i Special Edition: 100 zł. Rabat 6000 zł. T-Roc Special Edition - Przedstawiana korzyść to różnica kwoty wynikającej z porównania wersji Special Edition do wersji Life z analogicznym wyposażeniem w cenie katalogowej. Wartość wyposażenia uwzględniona w T-Roc Special Edition: 11 160 zł. Dopłata między analogicznymi silnikami dla wersji Life i Special Edition: 800 zł. Rabat 6000 zł. Nowy T-Cross Special Edition - Przedstawiana korzyść to różnica kwoty wynikającej z porównania wersji Special Edition do wersji Life z analogicznym wyposażeniem w cenie katalogowej. Wartość wyposażenia uwzględniona w T-Cross Special Edition: 10 360 zł. Dopłata między analogicznymi silnikami dla wersji Life i Special Edition: 800 zł. Rabat 8000 zł. Touran Special Edition - Przedstawiana korzyść to różnica kwoty wynikającej z porównania wersji Special Edition do wersji Comfortline z analogicznym wyposażeniem w cenie katalogowej. Wartość wyposażenia uwzględniona w Touran Special Edition: 25 000 zł. Dopłata między analogicznymi silnikami dla wersji Comfortline i Special Edition: 3 300 zł. Rabat 5000 zł. Taigo Special Edition - Przedstawiana korzyść to różnica kwoty wynikającej z porównania wersji Special Edition do wersji Life z analogicznym wyposażeniem w cenie katalogowej. Wartość wyposażenia uwzględniona w Taigo Special Edition: 9 560 zł. Dopłata między analogicznymi silnikami dla wersji Life i Special Edition: 800 zł. Rabat 3000 zł. Nowy Tiguan Special Edition - Przedstawiana korzyść to różnica kwoty wynikającej z porównania wersji Special Edition do wersji Life z analogicznym wyposażeniem w cenie katalogowej. Wartość wyposażenia uwzględniona w Nowy Tiguan Special Edition: 22 380 zł. Dopłata między analogicznymi silnikami dla wersji Life i Special Edition: 800 zł. ID.3 Special Edition - Przedstawiana korzyść to różnica kwoty wynikającej z porównania wersji Special Edition do wersji Pro Performance z analogicznym wyposażeniem w cenie katalogowej. Wartość wyposażenia uwzględniona w ID.3 Special Edition: 30 800 zł. Dopłata między analogicznymi silnikami dla wersji Pro Performance i Special Edition: 4 600 zł. ID.4 Special Edition - Przedstawiana korzyść to różnica kwoty wynikającej z porównania wersji Special Edition do wersji Pro Performance z analogicznym wyposażeniem w cenie katalogowej. Wartość wyposażenia uwzględniona w ID.4 Special Edition: 38 050 zł. Dopłata między analogicznymi silnikami dla wersji Pro Performance i Special Edition: 4 600 zł. ID.5 Special Edition - Przedstawiana korzyść to różnica kwoty wynikającej z porównania wersji Special Edition do wersji Pro Performance z analogicznym wyposażeniem w cenie katalogowej. Wartość wyposażenia uwzględniona w ID.5 Special Edition: 33 970 zł. Dopłata między analogicznymi silnikami dla wersji Pro Performance i Special Edition: 4 600 zł. ID.7 Special Edition - Przedstawiana korzyść to różnica kwoty wynikającej z porównania wersji Special Edition do wersji Pro z analogicznym wyposażeniem w cenie katalogowej. Wartość wyposażenia uwzględniona w ID.7 Special Edition: 45 730 zł. Dopłata między analogicznymi silnikami dla wersji Pro Performance i Special Edition: 9200 zł. ID.7 Tourer Special Edition - Przedstawiana korzyść to różnica kwoty wynikającej z porównania wersji Special Edition do wersji Pro z analogicznym wyposażeniem w cenie katalogowej. Wartość wyposażenia uwzględniona w ID.7 Tourer Special Edition: 47 430 zł. Dopłata między analogicznymi silnikami dla wersji Pro Performance i Special Edition: 9200 zł. Materiał może prezentować elementy wyposażenia dodatkowego lub opcjonalnego