2.3.47.2, 2017-10-10 18:26:25
Golf GTD

Golf GTD.

Golf GTD. Intrygująca natura.

Jest mocny i efektywny, ale nie musi pokazywać tego na zewnątrz: Golf GTD. Sportowy i niepowtarzalny. Z wyglądem, który w naturalny sposób zwraca na siebie uwagę.

Już od

Już od

Stylistyka i wyposażenie

Każdy Volkswagen charakteryzuje się wysokiej jakości wyposażeniem i rozpoznawalnym designem. A dzięki licznym opcjom indywidualizacji stworzysz własnego, niepowtarzalnego Golfa GTD. Będziesz zaskoczony, jak wiele możliwości masz do wyboru.

Asystenci kierowcy

Inteligentne systemy wspomagania kierowcy w twoim Golfie GTD zapewniają większy komfort jazdy. Wspierają Cię w krytycznych sytuacjach lub wręcz pomagają ich uniknąć. Nawet jeśli obecność tych technologii odczuwać będziesz sporadycznie, dobrze wiedzieć, że masz je do dyspozycji.

Infotainment

Czy chcesz zadzwonić podczas jazdy, czy sprawdzić aktualne informacje o ruchu drogowym, wyznaczyć najszybszą trasę do celu, czy po prostu posłuchać ulubionej muzyki - Golf GTD daje ci wiele możliwości wykorzystania nowoczesnych technologii w intuicyjny i prosty sposób.

Dynamika i osiągi

Nowoczesna technologia silników Golfa GTD charakteryzuje się wysoką mocą i momentem obrotowym. Jeżeli lubisz jeździć i robisz to często, a chcesz utrzymać spalanie na niskim poziomie, będzie to dla Ciebie idealne rozwiązanie.

Komfort

Rozgość się w Golfie GTD. Dzięki jego bogatemu wyposażeniu podstawowemu, intuicyjnej obsłudze i wielu wygodnym dodatkom będziesz cieszył się nim na nowo każdego dnia.

Na skróty