Kobieta opiera się o Golfa R

Golf R

Już od 2 291 zł netto/mies

Czas oczekiwania na Twój samochód może ulec wydłużeniu. Nie zwlekaj ze złożeniem zamówienia!

Już od 2 291 zł netto/mies

Czas oczekiwania na Twój samochód może ulec wydłużeniu. Nie zwlekaj ze złożeniem zamówienia!

Cena katalogowa
od 214 590
Rata netto
od 2 291zł/mc
Moc silnika
320KM
Zużycie paliwa
7,7-7,9l/100 km
Przyspieszenie od 0 - 100km/h
4,7s
Pojemność bagażnika
374 | 1237litrów
Liczba miejsc
5
Detal R na kierownicy
Co chcesz zrobić?

Jazda próbna

Skorzystaj z naszego konfiguratora jazdy próbnej, aby przetestować wymarzonego Golfa R. Wybierz model, wersję wyposażenia oraz silnik i zapisz się na jazdę próbną.

Wystarczy wsiąść, by poczuć różnicę

Aktualne promocje

Rewolucyjny Golf R
już od 2 291 zł netto/mies

Rewolucyjny Golf R
już od 2 291 zł netto/mies

Golf R

Zamów wymarzonego Golfa R, dopasowanego w 100% do Twoich potrzeb.

Poznaj możliwości konkretnej konfiguracji podczas jazdy próbnej, przed którą sam zdecydujesz, którą wersję i silnik chcesz przetestować.

Wystarczy wsiąść, by poczuć różnicę.

Nowoczesne finansowanie z niską ratą – spłacasz jedynie utratę wartości samochodu w okresie finansowania
Elastyczne zakończenie umowy - wykupujesz lub oddajesz samochód do salonu i wybierasz nowy w ramach nowej umowy leasingu
Czas oczekiwania na Twój samochód może ulec wydłużeniu. Nie zwlekaj ze złożeniem zamówienia!

Wszystko o Golfie R

Wersje wyposażenia

Warto poczekać na Volkswagena w 100% dopasowanego do Ciebie

Osiągi

Nowy Golf R jedzie przy krawędzi górskiej drogi. W tle góry.

Gwiazda swojej generacji

Od 0 do 100 km/h w zaledwie 4,7 sekundy – silnik TSI EA888 evo4 z momentem obrotowym 420 Nm i mocą 235 kW (320 KM) pokazuje, do czego zdolny jest model „R”. O zmienny rozdział siły dba napęd na wszystkie koła 4MOTION z R-Performance Torque Vectoring na tylnej osi. Golf R z opcjonalnym pakietem R-Performance ma przesunięte elektroniczne ograniczenie prędkości maksymalnej z 250 km/h do 270 km/h i oferuje dwa specjalne profile jazdy: profil „Special” oraz profil „Drift” dla optymalnej dynamiki poza publicznymi drogami. 

Stylistyka R

Wygląd zewnętrzny – zaprojektowany do wysokich osiągów

Stylistyka nowego Golfa R jest niepowtarzalna i wyrazista, począwszy od nowego przedniego zderzaka ze spojlerem, bocznymi elementami aerodynamicznymi i osłonami wlotów powietrza w stylu „R”, poprzez specjalne progi i 18-calowe obręcze kół ze stopu metali lekkich Jerez, po obniżone o 20 milimetrów zawieszenie, które od razu zdradza, że mamy do czynienia ze sportowym samochodem. Pakiet R-Performance obejmuje opcjonalne, atrakcyjne elementy wyposażenia, jak tylny spojler nawiązujący kształtem do spojlerów samochodów wyścigowych oraz 19-calowe obręcze ze stopu metali lekkich Estoril. O jeszcze bardziej niepowtarzalny wygląd dba nowy tylny zderzak zwieńczony czterema chromowanymi, podwójnymi końcówkami rur wydechowych..

Nowy Golf R na górskiej drodze, widziany od przodu. W tle góry.
VW Golf R interior cockpit with focus on the steering wheel and Infotainment system

Wnętrze – witamy w kokpicie

Wnętrze Golfa R powita Cię sportowym komfortem, który od razu zobaczysz i poczujesz. Na kierowcę i przedniego pasażera czekają fotele sportowe „Top” w stylistyce R ze zintegrowanymi zagłówkami. Na zestawie wskaźników z możliwością dowolnego konfigurowania Digital Cockpit Pro wyświetlane są wszystkie sportowe wskaźniki i elementy obsługowe - po raz pierwszy na specjalnie dostosowanym do Golfa R ekranie R-View. Do seryjnego wyposażenia należy także system Infotainment Discover Media z funkcją obsługi głosowej, a na sportowej kierownicy wielofunkcyjnej znajdziesz przycisk „R”, dzięki któremu szybko włączysz m.in profil Race. 

Poradnik Kupującego

Pracownik VW i klient wsiadający do VW

Obawiasz się formalności związanych z wzięciem kredytu lub leasingu? A może chcesz kupić Volkswagena za gotówkę?

W Poradniku kupującego krok po kroku przeprowadzimy Cię przez cały proces - od wyboru auta i finansowania, przez wniosek kredytowy, aż do rejestracji nowego Volkswagana.

Odpowiedz na 3 pytania, a my krok po kroku przeprowadzimy Cię przez proces zakupu i rejestracji nowego Volkswagana. Przekonaj się jakie to proste!

Przejdź do Poradnika

Dlaczego warto wybrać Golfa R?

Gdy myślimy o nowym samochodzie, zwracamy uwagę przede wszystkim na jego cenę i wygląd. To nie wszystko – by podjąć mądrą decyzję, trzeba wziąć pod uwagę szereg elementów, składających się na całkowite koszty użytkowania, czyli tzw. TCO (total cost of ownership). Są to m.in. wydatki na paliwo, koszty przeglądów czy potencjalna utrata wartości.

Golf R to więcej niż myślisz. Poznaj powody, dla których warto go wybrać.

8 powodów, by wybrać Volkswagena

Na skróty

Zostaw swój numer. Przygotujemy dla Ciebie ofertę lub umówimy jazdę próbną

Sprawdź cenniki i katalogi

Znajdź najbliższego Dealera Volkswagena

Sprawdź Oryginalne akcesoria Volkswagen®

Poznaj modele Volkswagena

Przeczytaj poradnik kupującego. 
Zakup i rejestracja samochodu krok po kroku

Na skróty

Zastrzeżenia prawne Volkswagen Group Polska Sp. z o.o.

  • Dane na podstawie świadectw homologacji typu. Od 1 września 2018 r. wszystkie nowe pojazdy wprowadzane do obrotu w Unii Europejskiej muszą być badane i homologowane zgodnie z procedurą WLTP określoną w rozporządzeniu Komisji (UE) 2017/1151. WLTP zapewnia bardziej rygorystyczne warunki badania i bardziej realistyczne wartości zużycia paliwa i emisji CO2 w porównaniu do stosowanej to tej pory metody NEDC. Prezentowane dane dotyczące wartości zużycia paliwa i emisji CO2 są danymi zgodnymi ze świadectwem homologacji typu wyznaczonymi zgodnie z procedurą WLTP. Więcej informacji na temat WLTP na stronie: www.volkswagen.pl/pl/wltp.html Montaż akcesoriów w pojeździe może mieć wpływ na poziom zużycia paliwa/energii, emisję CO2 lub zasięg w przypadku samochodów elektrycznych lub hybryd oraz może nastąpić najwcześniej po pierwszej rejestracji pojazdu, wyłącznie na Państwa życzenie. Zasięg dla samochodów elektrycznych lub zasięg w trybie elektrycznym dla hybryd typu Plug-In może się różnić w zależności od wersji i wyposażenia oraz zamontowanych akcesoriów. W praktyce rzeczywisty zasięg różni się w zależności od stylu jazdy, prędkości, korzystania z dodatkowych odbiorników energii, temperatury zewnętrznej, liczby pasażerów, obciążenia ładunkiem i topografii terenu. Prezentowane ceny są wyłącznie cenami rekomendowanymi i obejmują podatek VAT (23%). Czas promocji i liczba aut objętych promocją ograniczone. Wszelkie prezentowane informacje, w szczególności zdjęcia, wykresy, specyfikacje, opisy, rysunki lub parametry techniczne, nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Prezentowane informacje nie stanowią zapewnienia w rozumieniu art. 556(1)§2 Kodeksu cywilnego. Volkswagen zastrzega sobie możliwość wprowadzenia zmian w prezentowanych wersjach. Przedstawione detale wyposażenia  mogą różnić się od specyfikacji przewidzianej na rynek polski. Zamieszczone zdjęcia mogą przedstawiać wyposażenie opcjonalne. Wiążące ustalenie ceny, wyposażenia i specyfikacji pojazdu następuje w umowie sprzedaży, a określenie parametrów technicznych zawiera świadectwo homologacji typu pojazdu. Zastrzegamy sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie informacje prezentowane w niniejszym cenniku są aktualne na dzień publikacji materiału.W celu uzyskania najnowszych informacji prosimy kontaktować się z Autoryzowanym Dealerem Marki Volkswagen. Z uwagi na ograniczenia technik drukarskich lub parametrów ekranu, na którym obraz jest wyświetlany, kolory przedstawione w niniejszym materiale mogą nieznacznie różnić się od faktycznych kolorów lakieru i materiałów. 

    Zawartość domówionego pakietu lub opcji może zmienić elementy wyposażenia standardowego – w niektórych przypadkach bezzwrotnie zastępując elementy wyposażenia standardowego. 

    Wszystkie produkowane obecnie samochody marki Volkswagen są wykonywane z materiałów spełniających pod względem możliwości odzysku i recyklingu wymagania określone w normie ISO 22628 i są zgodne z europejskimi świadectwami homologacji wydanymi wg dyrektywy 2005/64/WE. Volkswagen Group Polska sp. z o.o. podlega obowiązkowi zapewnienia wszystkim użytkownikom samochodów Volkswagen sieci odbioru pojazdów po wycofaniu ich z eksploatacji, zgodnie z wymaganiami ustawy z 20 stycznia 2005 r. o recyklingu pojazdów wycofanych z eksploatacji. Więcej informacji dotyczących ekologii znajdą Państwo na stronie Recykling samochodów. Kredyt EasyDrive - Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 13,64%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 103873 zł, całkowita kwota do zapłaty 150216 zł, oprocentowanie zmienne 9,30%, całkowity koszt kredytu 46343 zł (w tym: prowizja  0 zł, odsetki 35558 zł, ubezpieczenie komunikacyjne na 1. rok 3807 zł, ubezpieczenie spłaty kredytu 6978 zł), 48 miesięcznych rat równych po 1607 zł; rata finalna 73087 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 7.07.2022 r. na reprezentatywnym przykładzie. Kredyt na wybrane modele Volkswagen Samochody Osobowe z rocznika 2022 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.