• Rabat na samochody dostępne od rękido 19 000 zł
  • Rata w leasingu "Jak Abonament". 10% wkładu własnego.od 976 zł netto/m-c
  • Leasing klasyczny102,9 %
  • Moc silnika110-190 KM
  • Zużycie paliwa4,3-6,7 l/100 km
  • Pojemność bagażnika374 | 1237 litrów
Nowy Golf - Zobacz cyfrową rewolucję
Co chcesz zrobić?

Jazda próbna

Skorzystaj z naszego konfiguratora jazdy próbnej, aby przetestować wymarzonego Golfa. Wybierz model, wersję wyposażenia oraz silnik i zapisz się na jazdę próbną.

Wystarczy wsiąść, by poczuć różnicę

Poznaj Golfa od każdej strony

Volkswagen Golf znów podnosi poprzeczkę dla konkurencji. Pozycja tego modelu wydaje się niezagrożona, przynajmniej w dobie silników spalinowych."

----------

Źródło: www.autokult.pl, data publikacji 11.12.2019 r.

Wnętrze

Widok z zewnątrz

Wymiary

Aktualne promocje

Rewolucyjny Golf już
od 976 zł netto/m-c

Rewolucyjny Golf już
od 976 zł netto/m-c

Golf

Zamów wymarzonego Golfa, dopasowanego w 100% do Twoich potrzeb.

Poznaj możliwości konkretnej konfiguracji podczas jazdy próbnej, przed którą sam zdecydujesz, którą wersję i silnik chcesz przetestować.

Wystarczy wsiąść, by poczuć różnicę.

Nowoczesne finansowanie z niską ratą – spłacasz jedynie utratę wartości samochodu w okresie finansowania
Elastyczne zakończenie umowy - wykupujesz lub oddajesz samochód do salonu i wybierasz nowy w ramach nowej umowy leasingu
3 kroki do nowego 
Volkswagena Golfa
  • Wybierz silnik i wyposażenie
  • Dobierz finansowanie
  • Skontaktuj się z Twoim Dealerem!

Skonfiguruj Golfa po swojemu

Daj się przekonać,

że dzieje się w Golfie. Poznaj największe zmiany i innowacje w Nowym Golfie na specjalnym filmie, który przygotowaliśmy dla Ciebie z cenionym dziennikarzem motoryzacyjnym Juliuszem Szalkiem oraz ekspertem Volkswagen Home, Mateuszem. Dowiedz się jakie korzyści dają inteligentne światłą IQ.Light, jak kompletnie od nowa zaprojektowaliśmy obsługę multimediów, ile oszczędza silnik eTSI oraz jak łatwo Nowy Golf dopasuje się do Ciebie w każdej sytuacji. Gwarantujemy, nie będziesz mógł oderwać wzroku!

Dowiedz się więcej o connectivity

Golf. Połączony ze światem

W nowym Golfie możesz korzystać z cyfrowych usług i serwisów Volkswagena. Na życzenie od początku możesz mieć dostęp do licznych usług We Connect. Po jednorazowej aktywacji i zalogowaniu przy użyciu Volkswagen ID, korzystanie z innowacyjnych usług online jest dziecinnie łatwe, a do tego bezpłatne. 

Z We Connect¹ Twój każdy dzień będzie nie tylko przyjemniejszy, lecz również bardziej komfortowy. Będziesz miał dostęp do wszystkich ważnych informacji dotyczących samochodu, możesz wezwać pomoc drogową, odbierać online komunikaty z autoalarmu lub zaplanować wizytę w warsztacie, a smartfon może stać się mobilnym kluczykiem otwierającym i uruchamiającym Twojego Golfa.2

1 W celu korzystania z usług We Connect klient musi posiadać konto Volkswagen ID i zalogować się w We Connect, podając nazwę użytkownika i hasło. Konieczne jest także zawarcie online oddzielnej umowy z Volkswagen AG na korzystanie z We Connect lub We Connect Plus. W przypadku We Connect Plus klient ma 90 dni od daty odbioru samochodu na zarejestrowanie auta w Volkswagen AG. Po rejestracji może korzystać z usług bezpłatnie przez okres określony w umowie. 

2 Dostępny tylko z opcjonalnym systemem nawigacyjnym Discover Pro i w połączeniu z aplikacją We Connect. Początkowo, przez pierwsze cztery lata od zawarcia umowy We Connect, dostępne są dwa bezpłatne kluczyki mobilne. Przekazanie kluczyków wymaga procedury identyfikacyjnej Volkswagena. Po zainstalowaniu na kompatybilnym smartfonie, kluczyk mobilny jest ważny dla tego urządzenia przez jeden rok. 

Poznaj rewolucyjne systemy IQ.Drive

IQ.DRIVE to elektroniczne, inteligentne systemy Volkswagena wspomagające jazdę oraz parkowanie. Ich zadaniem jest zapewnienie większego komfortu i bezpieczeństwa jazdy, a także przejęcie części czynności, by odciążyć kierowcę. To innowacyjne rozwiązania sprawią, że w przyszłości samochody Volkswagena będą wyszukiwać wolne miejsce w hali garażowej lub poruszać się po autostradzie bez pomocy kierowcy. Poznaj elementy wyposażenia z kategorii IQ.DRIVE.

Bez oślepiania. W prawie każdych warunkach

Opcjonalne reflektory LED Matrix IQ.LIGHT z dynamiczną regulacją świateł drogowych Dynamic Light Assist oświetlają drogę jaśniejszym światłem o dłuższym zasięgu.

Dzięki technologii matrycowej poszczególne segmenty LED mogą być włączane lub wyłączane w zależności od potrzeb. Korzyści: podczas jazdy na światłach drogowych kamera rejestruje pojazdy nadjeżdżające z przeciwka lub jadące przed Volkswagenem, a system wyłącza te segmenty LED, których światło mogłoby oślepiać innych uczestników ruchu.