Modelka przed nowym e-up!
Modelka przed nowym e-up!
Modelka przed nowym e-up!

e-up!

Cena katalogowa
od 97 990
Rata netto1
od 822zł/mc
Czas ładowania do 80%
60minut
Maksymalny zasięg
258km

Aktualne promocje

Ładowarka do modeli elektrycznych - ID. Charger

Zamów teraz i skorzystaj z ceny promocyjnej

Wallbox

Wszystko o modelu e-up!

Elektryzujący

Więcej, niż tylko dojechać do celu z napędem elektrycznym

Wybierz się po prostu w siną dal! Efektywny napęd elektryczny e-up'a! nie tylko zwiększa zasięg, lecz również przyjemność pokonywania każdego z nawet 260 km. A po drodze możesz korzystać z zalet internetu: na przykład maps+more znajdzie bez trudu publiczne stacje ładowania. W całej Europie. A co najlepsze: napęd bez lokalnych emisji wpływa korzystnie na bilans CO2, co z kolei jest korzystne dla klimatu.

Connectivity

e-up! + smartfon = miłość

Co łączy ulubione utwory, aktualne informacje drogowe i rozmowę telefoniczną podczas jazdy? Twój smartfon! Razem z maps + more dock1 i bezpłatną, uaktualnioną aplikacją dla iOS i Android zmienia on Twojego e-up! w pełni skomunikowane auto. A z seryjnym radiem Composition Phone z opcjonalnymi sześcioma głośnikami - w boombox na kołach. Wystarczy połączyć e-up! ze smartfonem i gotowe. Żadnych skomplikowanych ekranów. Just plug & play.

1 Software i uchwyt nie są kompatybilne z niektórymi modelami smartfonów. Informacje można uzyskać w Autoryzowanych Serwisach Volkswagena.

Design

 • New e-up! 3-4 front
  New e-up! 3-4 front

Wyraźnie widać, że "e"

 • New e-up! 3-4 front
  New e-up! 3-4 front

e-up! ze swoją świeżą, minimalistyczną stylistyką jest doskonałym dowodem, że małe auto może zwracać na siebie wielką uwagę. Naturalnie także swoim dynamicznym napędem elektrycznym. Rozpoznać można go już z daleka po niebieskiej listwie z przodu nadwozia, zintegrowanym znaczku VW i charakterystycznych diodowych światłach w kształcie litery C. 

Jeżeli wybierzesz e-up! z pakietem Style, czarny lub biały dach uzupełniony czarnymi lub białymi obudowami lusterek zewnętrznych, przyciemnione szyby boczne, przyciemniona tylna szyba oraz 15-calowe obręcze ze stopu metali lekkich "Blade" podkreślą dodatkowo jego indywidualny styl. Dla e-up'a! z pakietem Style dostępne są jako opcja także 16-calowe obręcze ze stopu metali lekkich "Upsilon".

Wyposażenie

Pełny program

e-up! ma bogatsze wyposażenie standardowe, a mimo to kosztuje mniej niż wcześniej. Znajdziesz w nim takie praktyczne rozwiązania, jak Lane Assist, system rozpoznający znaki drogowe, boczne poduszki powietrzne i poduszki chroniące głowy oraz system rozpoznający obecność pasażerów na tylnych siedzeniach. A ponieważ także zestaw składający się z radia Composition Phone, maps + more dock oraz We Connect należą do wyposażenia seryjnego, każda podróż będzie prawdziwą przyjemnością. Włącz muzykę i w drogę!

Dlaczego warto wybrać Volkswagena e-up!?

Myśląc o nowym samochodzie przede wszystkim zwracamy uwagę na jego wygląd i osiągi, jednak aby podjąć mądrą decyzję trzeba przeanalizować szereg elementów składających się na całkowite koszty użytkowania, czyli tzw. TCO (total cost of ownership), np. wydatki na paliwo, koszty przeglądów, potencjalna utrata wartości samochodu czy pakiety w cenie samochodu. 

e-up! to więcej niż myślisz. Poznaj powody, dla których warto go wybrać.

6 powodów, by wybrać Volkswagena
Niskie raty
Assistance w cenie
Do 5 lat ochrony
Ubezpieczenie za 3,05%
Łatwa i korzystna odsprzedaż
Wystarczy wsiąść, by się przekonać!

Ups!!!

Twoja przeglądarka wydaje się być nieaktualna przez to nasza strona może nie wyświetlać się dobrze u Ciebie.

Zalecane przeglądarki:

 • Chrome od wersji 68 
 • Safari od wersji 11 
 • Firefox od wersji 61 
 • Edge od wersji 42 
 • Opera od wersji 55
 • Samsung IE od wersji 7.2

Zalecamy aktualizację przeglądarki internetowej!

Dziękujemy za wizytę,

Zespół Volkswagen