Modelka przed nowym e-up!
Modelka przed nowym e-up!
Modelka przed nowym e-up!

Nowy e-up!

Cena katalogowa
96 290
Rata brutto
od 833 zł/mc, RRSO 7,59%
Moc silnika
83KM
Czas ładowania do 80%
60minut
Maksymalny zasięg
258km
Wszystko o modelu Nowy e-up!

Wersje wyposażenia

Elektryzujący

Więcej, niż tylko dojechać do celu z napędem elektrycznym

Wybierz się po prostu w siną dal! Efektywny napęd elektryczny nowego e-up'a! nie tylko zwiększa zasięg, lecz również przyjemność pokonywania każdego z nawet 260 km. A po drodze możesz korzystać z zalet internetu: na przykład maps+more znajdzie bez trudu publiczne stacje ładowania. W całej Europie. A co najlepsze: napęd bez lokalnych emisji wpływa korzystnie na bilans CO2, co z kolei jest korzystne dla klimatu.

Connectivity

e-up! + smartfon = miłość

Co łączy ulubione utwory, aktualne informacje drogowe i rozmowę telefoniczną podczas jazdy? Twój smartfon! Razem z maps + more dock1 i bezpłatną, uaktualnioną aplikacją dla iOS i Android zmienia on Twojego nowego e-up! w pełni skomunikowane auto. A z seryjnym radiem Composition Phone z opcjonalnymi sześcioma głośnikami - w boombox na kołach. Wystarczy połączyć e-up! ze smartfonem i gotowe. Żadnych skomplikowanych ekranów. Just plug & play.

1 Software i uchwyt nie są kompatybilne z niektórymi modelami smartfonów. Informacje można uzyskać w Autoryzowanych Serwisach Volkswagena.

Design

 • New e-up! 3-4 front
  New e-up! 3-4 front

Wyraźnie widać, że "e"

 • New e-up! 3-4 front
  New e-up! 3-4 front

Nowy e-up! ze swoją świeżą, minimalistyczną stylistyką jest doskonałym dowodem, że małe auto może zwracać na siebie wielką uwagę. Naturalnie także swoim dynamicznym napędem elektrycznym. Rozpoznać można go już z daleka po niebieskiej listwie z przodu nadwozia, zintegrowanym znaczku VW i charakterystycznych diodowych światłach w kształcie litery C. 

Jeżeli wybierzesz nowego e-up! z pakietem Style, czarny lub biały dach uzupełniony czarnymi lub białymi obudowami lusterek zewnętrznych, przyciemnione szyby boczne, przyciemniona tylna szyba oraz 15-calowe obręcze ze stopu metali lekkich "Blade" podkreślą dodatkowo jego indywidualny styl. Dla nowego e-up'a! z pakietem Style dostępne są jako opcja także 16-calowe obręcze ze stopu metali lekkich "Upsilon".

Wyposażenie

Pełny program

Nowy e-up! ma bogatsze wyposażenie standardowe, a mimo to kosztuje mniej niż wcześniej. Znajdziesz w nim takie praktyczne rozwiązania, jak Lane Assist, system rozpoznający znaki drogowe, boczne poduszki powietrzne i poduszki chroniące głowy oraz system rozpoznający obecność pasażerów na tylnych siedzeniach. A ponieważ także zestaw składający się z radia Composition Phone, maps + more dock oraz We Connect należą do wyposażenia seryjnego, każda podróż będzie prawdziwą przyjemnością. Włącz muzykę i w drogę!

Dlaczego warto wybrać Nowego Volkswagena e-up!?

Myśląc o nowym samochodzie przede wszystkim zwracamy uwagę na jego wygląd i osiągi, jednak aby podjąć mądrą decyzję trzeba przeanalizować szereg elementów składających się na całkowite koszty użytkowania, czyli tzw. TCO (total cost of ownership), np. wydatki na paliwo, koszty przeglądów, potencjalna utrata wartości samochodu czy pakiety w cenie samochodu. 

Nowy e-up! to więcej niż myślisz. Poznaj powody, dla których warto go wybrać.

6 powodów, by wybrać Volkswagena
Niskie raty
Assistance w cenie
Do 5 lat ochrony
Ubezpieczenie za 3,3%
Korzystna odsprzedaż
Wystarczy wsiąść, by się przekonać!
Zastrzeżenia prawne Volkswagen Group Polska Sp. z o.o.
Od 1 września 2018 r. wszystkie nowe pojazdy wprowadzane do obrotu w Unii Europejskiej muszą być badane i homologowane zgodnie z procedurą WLTP określoną w rozporządzeniu Komisji (UE) 2017/1151. WLTP zapewnia bardziej rygorystyczne warunki badania i bardziej realistyczne wartości zużycia paliwa i emisji CO2 w porównaniu do stosowanej to tej pory metody NEDC. 
Prezentowane dane dotyczące wartości zużycia paliwa i emisji CO2 są danymi zgodnymi ze świadectwem homologacji typu wyznaczonymi zgodnie z procedurą WLTP.
Dane na podstawie świadectw homologacji typu.
Montaż akcesoriów w pojeździe może mieć wpływ na poziom zużycia paliwa i emisji CO2 oraz może nastąpić najwcześniej po pierwszej rejestracji pojazdu, wyłącznie na Państwa życzenie.
Więcej informacji na temat WLTP na stronie: https://www.volkswagen.pl/pl/wltp.html

Podane ceny obejmują podatek VAT.

Wszelkie prezentowane informacje, w szczególności zdjęcia, wykresy, specyfikacje, opisy, rysunki lub parametry techniczne nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Prezentowane informacje nie stanowią zapewnienia w rozumieniu art. 5561§2 Kodeksu cywilnego. Volkswagen Osobowe zastrzega sobie możliwość wprowadzenia zmian w prezentowanych wersjach. Przedstawione detale wyposażenia mogą różnić się od specyfikacji przewidzianej na rynek polski. Zamieszczone zdjęcia mogą przedstawiać wyposażenie opcjonalne. Wiążące ustalenie ceny, wyposażenia i specyfikacji pojazdu następują w umowie sprzedaży, a określenie parametrów technicznych zawiera świadectwo homologacji typu pojazdu.

Zastrzegamy sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie informacje prezentowane na stronie są aktualne na dzień ich zamieszczania.

W celu uzyskania najnowszych informacji prosimy kontaktować się z Autoryzowanym Dealerem Marki Volkswagen Osobowe.

Ups!!!

Twoja przeglądarka wydaje się być nieaktualna przez to nasza strona może nie wyświetlać się dobrze u Ciebie.

Zalecane przeglądarki:

 • Chrome od wersji 68 
 • Safari od wersji 11 
 • Firefox od wersji 61 
 • Edge od wersji 42 
 • Opera od wersji 55
 • Samsung IE od wersji 7.2

Zalecamy aktualizację przeglądarki internetowej!

Dziękujemy za wizytę,

Zespół Volkswagen