Modelka przed nowym e-up!
Modelka przed nowym e-up!
Modelka przed nowym e-up!

Nowy e-up!

Cena katalogowa
96 290
Rata brutto
od 833 zł/mc, RRSO 7,59%
Moc silnika
83KM
Czas ładowania do 80%
60minut
Maksymalny zasięg
258km

Mała różnica

Większy zasięg niż kiedykolwiek. Więcej wyposażenia za lepszą cenę. I więcej możliwości indywidualizacji dla wszystkich, którzy podążają z duchem czasów: nowy e-up! czyni mobilność elektryczną jeszcze łatwiejszą. Po prostu jeszcze lepszą.

Nowy e-up! ma wiele atrakcyjnych cech. 
Tutaj poznasz trzy z nich:
Kobieta ładuje nowego e-up!
Zasięg

 

Zasięg

Więcej, niż tylko dojechać do celu z napędem elektrycznym 

Connectivity

e-up! + smartphon = miłość

Design

Wyraźnie widać, że "e"

 

Zdjęcie detalu maps+more dock w nowym e-up!
Connectivity
Widok 3-4 frontu nowego e-up!
Design

Elektryzujący

Więcej, niż tylko dojechać do celu z napędem elektrycznym

Wybierz się po prostu w siną dal! Efektywny napęd elektryczny nowego e-up'a! nie tylko zwiększa zasięg, lecz również przyjemność pokonywania każdego z nawet 260 km. A po drodze możesz korzystać z zalet internetu: na przykład maps+more znajdzie bez trudu publiczne stacje ładowania. W całej Europie. A co najlepsze: napęd bez lokalnych emisji wpływa korzystnie na bilans CO2, co z kolei jest korzystne dla klimatu.

Connectivity

e-up! + smartfon = miłość

Co łączy ulubione utwory, aktualne informacje drogowe i rozmowę telefoniczną podczas jazdy? Twój smartfon! Razem z maps + more dock1 i bezpłatną, uaktualnioną aplikacją dla iOS i Android zmienia on Twojego nowego e-up! w pełni skomunikowane auto. A z seryjnym radiem Composition Phone z opcjonalnymi sześcioma głośnikami - w boombox na kołach. Wystarczy połączyć e-up! ze smartfonem i gotowe. Żadnych skomplikowanych ekranów. Just plug & play.

1 Software i uchwyt nie są kompatybilne z niektórymi modelami smartfonów. Informacje można uzyskać w Autoryzowanych Serwisach Volkswagena.

Design

  • New e-up! 3-4 front
    New e-up! 3-4 front

Wyraźnie widać, że "e"

  • New e-up! 3-4 front
    New e-up! 3-4 front

Nowy e-up! ze swoją świeżą, minimalistyczną stylistyką jest doskonałym dowodem, że małe auto może zwracać na siebie wielką uwagę. Naturalnie także swoim dynamicznym napędem elektrycznym. Rozpoznać można go już z daleka po niebieskiej listwie z przodu nadwozia, zintegrowanym znaczku VW i charakterystycznych diodowych światłach w kształcie litery C. 

Jeżeli wybierzesz nowego e-up! z pakietem Style, czarny lub biały dach uzupełniony czarnymi lub białymi obudowami lusterek zewnętrznych, przyciemnione szyby boczne, przyciemniona tylna szyba oraz 15-calowe obręcze ze stopu metali lekkich "Blade" podkreślą dodatkowo jego indywidualny styl. Dla nowego e-up'a! z pakietem Style dostępne są jako opcja także 16-calowe obręcze ze stopu metali lekkich "Upsilon".

Wyposażenie

Pełny program

Nowy e-up! ma bogatsze wyposażenie standardowe, a mimo to kosztuje mniej niż wcześniej. Znajdziesz w nim takie praktyczne rozwiązania, jak Lane Assist, system rozpoznający znaki drogowe, boczne poduszki powietrzne i poduszki chroniące głowy oraz system rozpoznający obecność pasażerów na tylnych siedzeniach. A ponieważ także zestaw składający się z radia Composition Phone, maps + more dock oraz We Connect należą do wyposażenia seryjnego, każda podróż będzie prawdziwą przyjemnością. Włącz muzykę i w drogę!

Zastrzeżenia prawne Volkswagen Group Polska Sp. z o.o.
Od 1 września 2018 r. wszystkie nowe pojazdy wprowadzane do obrotu w Unii Europejskiej muszą być badane i homologowane zgodnie z procedurą WLTP określoną w rozporządzeniu Komisji (UE) 2017/1151. WLTP zapewnia bardziej rygorystyczne warunki badania i bardziej realistyczne wartości zużycia paliwa i emisji CO2 w porównaniu do stosowanej to tej pory metody NEDC. 
Prezentowane dane dotyczące wartości zużycia paliwa i emisji CO2 są danymi zgodnymi ze świadectwem homologacji typu wyznaczonymi zgodnie z procedurą WLTP.
Dane na podstawie świadectw homologacji typu.
Montaż akcesoriów w pojeździe może mieć wpływ na poziom zużycia paliwa i emisji CO2 oraz może nastąpić najwcześniej po pierwszej rejestracji pojazdu, wyłącznie na Państwa życzenie.
Więcej informacji na temat WLTP na stronie: https://www.volkswagen.pl/pl/wltp.html

Podane ceny obejmują podatek VAT.

Wszelkie prezentowane informacje, w szczególności zdjęcia, wykresy, specyfikacje, opisy, rysunki lub parametry techniczne nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Prezentowane informacje nie stanowią zapewnienia w rozumieniu art. 5561§2 Kodeksu cywilnego. Volkswagen Osobowe zastrzega sobie możliwość wprowadzenia zmian w prezentowanych wersjach. Przedstawione detale wyposażenia mogą różnić się od specyfikacji przewidzianej na rynek polski. Zamieszczone zdjęcia mogą przedstawiać wyposażenie opcjonalne. Wiążące ustalenie ceny, wyposażenia i specyfikacji pojazdu następują w umowie sprzedaży, a określenie parametrów technicznych zawiera świadectwo homologacji typu pojazdu.

Zastrzegamy sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie informacje prezentowane na stronie są aktualne na dzień ich zamieszczania.

W celu uzyskania najnowszych informacji prosimy kontaktować się z Autoryzowanym Dealerem Marki Volkswagen Osobowe.

Your browser is outdated!

Please get a decent browser here or there