Osoba siedząca w Volkswagenie i patrząca na telefon komórkowy.

Zarejestruj raz, zyskaj wiele.

Każdy bohater ma swoich pomocników. A dzięki usługom VW Connect lub We Connect w nowej aplikacji Volkswagen znajdziesz ich całe mnóstwo. Dowiedz się, które usługi najlepiej pasują do Twojego codziennego życia i jakie wymagania należy spełnić. Tutaj znajdziesz przegląd wszystkich usług i opcji.

Dostępność usług opisanych w pakietach VW Connect i VW Connect Plus oraz We Connect i We Connect Plus może się różnić w zależności od kraju i zależy od modelu, roku modelowego i wyposażenia pojazdu. Więcej informacji na temat dostępnych usług znajdziesz w strefie klienta serwisu myVolkswagen lub w aplikacji Volkswagen.

Funkcje podstawowe

Funkcje podstawowe, takie jak Połączenie z numerem alarmowym i nakazany prawnie System połączenia alarmowego eCall, są dostępne bez konieczności zawierania odrębnej umowy VW Connect lub We Connect. Jeżeli chcesz przenieść wybrane, spersonalizowane funkcje z jednego pojazdu do drugiego, potrzebujesz Discover Media lub Discover Pro. Dodatkowo należy posiadać konto użytkownika Volkswagen ID i zalogować się w VW Connect lub We Connect za pomocą nazwy użytkownika i hasła.

Jakie możliwości daje aplikacja We Connect?

W filmie tłumaczymy w jaki sposób sprawnie obsługiwać intuicyjną aplikację We Connect zainstalowaną w telefonie. Objaśniamy, jak zainstalować i uruchomić aplikację We Connect oraz jak korzystać z jej głównych funkcjonalności, takich jak zdalne otwieranie i zamykanie auta, odczytywanie statusu pojazdu, lokalizowanie auta dzięki funkcji trąbienie i miganie czy lokalizowanie i nawigowanie do samochodu.

VW Connect i We Connect

Twój pierwszy krok do cyfrowych usług Volkswagena i bezpośredniego połączenia z pojazdem: usługi VW Connect lub We Connect  wyposażą Twojego Volkswagena w funkcje łączności. Po jednorazowej aktywacji możesz bezpłatnie korzystać z wielu promocyjnych i innowacyjnych usług online.

Aby korzystać z tych bezpłatnych usług, należy podpisać online z Volkswagen AG osobną umowę VW Connect lub We Connect.

Lista usług VW Connect i We Connect:

VW Connect Plus i We Connect Plus

Cały świat usług cyfrowych Volkswagen przenosi łączność na nowy poziom: Zakładając konto Volkswagen ID i aktywując usługi VW Connect Plus lub We Connect Plus, uzyskasz dostęp do dodatkowych funkcji smart: od inteligentnej nawigacji z informacjami przekazywanymi niemal w czasie rzeczywistym przez radio internetowe aż po korzystanie ze smartfona jak z pilota. Dla jeszcze większego komfortu i rozrywki.

Aby korzystać z tych usług, należy podpisać online z Volkswagen AG odrębną umowę VW Connect Plus lub  We Connect Plus.

Lista usług w VW Connect Plus i We Connect Plus:

Ilustracja przedstawia aktualny program sprzedażowy.

Dalsze opcje

Posiadanie konta Volkswagen ID i aktywowanie  VW Connect lub We Connect umożliwią Ci korzystanie z innych przydatnych ofert od Volkswagena. Ze sklepu In-Car Shop możesz pobierać praktyczne funkcje i aplikacje In-Car.

In-Car App

Wymagania techniczne

Passat, Tiguan i Golf (od roku modelowego 2025), VW Connect Plus

Wymagania techniczne

Passat, Tiguan i Golf (od roku modelowego 2025), VW Connect Plus

Ilustracja przedstawia aktualny program sprzedażowy.

Upgrades

Upgrades umożliwiają elastyczne doposażenie Volkswagena w dodatkowe funkcje już po jego zakupie. W celu zakupu i korzystania z Upgrades jest wymagane konto Użytkownika w serwisie Volkswagen, ważna umowa VW Connect lub We Connect oraz uwierzytelnienie się jako Użytkownik główny lub Użytkowniczka główna, co oznacza powiązanie konta użytkownika z konkretnym pojazdem. Ponadto wymagane jest również, aby pojazd był wyposażony w funkcje techniczne i urządzenia sprzętowe wymagane do danego produktu, co może zależeć od roku modelowego i daty produkcji. Główna osoba użytkująca może sprawdzić i zakupić dostępne do danego pojazdu Upgrades w sklepie In-Car Shop systemu Infotainment lub w sklepie Volkswagen Connect ShopOpens an external link. Produkty płatne można nabyć zarówno w sklepie In-Car Shop, jak i Volkswagen Connect Shop , korzystając z aktualnie widocznych i dostępnych metod płatności. W razie pytań dotyczących Upgrades oraz ich dostępności wszelkich informacji udzieli Partner Volkswagen. Zakupione i aktywowane funkcje pozostają powiązane z danym pojazdem, mogą być wykorzystywane przez wszystkich kierujących i nie mogą być przenoszone na inne pojazdy.

Funkcja

Wymagania techniczne

Nawigacja

Do pojazdu przygotowanego do obsługi VW Connect / We Connect; Ready 2 Discover

App-Connect z App-Connect Wireless do Apple CarPlay i Android Auto od Google 1)

Do pojazdu przygotowanego do obsługi VW Connect / We Connect; Ready 2 Discover lub Discover Media do bezprzewodowego korzystania z Apple CarPlay i Android Auto od Google

Obsługa głosowa,

Do pojazdu przygotowanego do obsługi VW Connect / We Connect; Ready 2 Discover lub Discover Media

Oświetlenie ambiente (wielobarwne)

Golf 8; oświetlenie ambiente; Ready 2 Discover, Discover Media lub Discover Pro

Oświetlenie ambientowe (efekt)

Golf 8; oświetlenie ambiente; Ready 2 Discover, Discover Media lub Discover Pro

Regulacja świateł drogowych "Light Assist"

Golf 8; Ready 2 Discover, Discover Media lub Discover Pro

Automatyczny tempomat adaptacyjny ACC

Golf 8; ogranicznik prędkości jazdy; Ready 2 Discover, Discover Media lub Discover Pro

Układ rozpoznawania znaków drogowych

Golf 8; Ready 2 Discover

Wymagania techniczne

Do pojazdu przygotowanego do obsługi VW Connect / We Connect; Ready 2 Discover

,

Ilustracja przedstawia aktualny program sprzedażowy.

Pakiety i ceny za odnowienie*

Pojazdy obsługujące VW Connect i We Connect są seryjnie przygotowane do korzystania z funkcji łączności. W przypadku nowych pojazdów, dostępne są określone pakiety usług do bezpłatnego korzystania w okresie wstępnym, zależnie od wyposażenia pojazdu. Okres świadczenia usług można przedłużyć na przykład w sklepie In-Car Shop systemu Infotainment lub w sklepie Volkswagen Connect ShopOpens an external link. Alternatywnie możesz się również skonsultować z lokalnym Partnerem Volkswagen. Ponadto możesz u niego nabyć kupon, którego można użyć w naszych sklepach w celu odnowienia licencji.

*w przypadku nowego modelu Touareg będą się różnić

VW Connect / We Connect

VW Connect Plus / We Connect Plus (do systemów Infotainment bez funkcji nawigacji)

VW Connect Plus / We Connect Plus (do systemów Infotainment z funkcją nawigacji)

Przedłużenie o 1 rok
(z podatkiem VAT)

-

385 PLN

705 PLN

Przedłużenie o 2 lata
(z podatkiem VAT)

-

659 PLN

1150 PLN

Przedłużenie o 1 rok
(z podatkiem VAT)

-

Przedłużenie o 2 lata
(z podatkiem VAT)

-

Ilustracja przedstawia aktualny program sprzedażowy.

Aplikacje Volkswagen

Aplikacja Volkswagen – cyfrowy dodatek do Twojego Volkswagena

Aplikacje Volkswagen

Aplikacja Volkswagen – cyfrowy dodatek do Twojego Volkswagena

Mężczyzna siedzący w Volkswagenie i patrzący w telefon komórkowy

Aplikacja Volkswagen łączy w sobie pełną ofertę usług online VW Connect, We Connect i Car-Net. Oferuje pełen przegląd wszystkich najważniejszych funkcji i usług oraz zapewnia jeszcze większą wygodę. Pobierz ją teraz.

To również może Cię zainteresować

Usługi online Tak zmienisz swojego Volkswagena w samochód połączony z Internetem.

Aktywacja VW Connect i We Connect. Tutaj dowiesz się, jak aktywować mobilne usługi online.

Masz pytania? Szybkie odpowiedzi lub osobiste doradztwo dotyczące naszych usług znajdziesz tutaj.