We Connect Usługi Pojazd pod kontrolą – Wszystko, co musisz wiedzieć

Pojazd pod kontrolą.
Wszystko, co musisz wiedzieć.

Pojazd pod kontrolą.
Wszystko, co musisz wiedzieć.

Leżysz wygodnie w łóżku, a Twoje myśli krążą: Czy światło w samochodzie jest wyłączone? Czy drzwi są zamknięte? Na szczęście nie musisz się już o to martwić. Teraz możesz wszystko sprawdzić w swoim smartfonie. Nawet następnego dnia znajdziesz w nim informację, gdzie jest zaparkowany samochód. I poinformuje o statusie pojazdu i innych przeglądach przed podróżą. Tylko prowadzić musisz samodzielnie.

Cyfrowa instrukcja obsługi

Twój Golf oferuje Ci liczne funkcje i możliwości techniczne. Dlatego instrukcja obsługi Golfa jest dostępna nie tylko w wersji drukowanej lub online, lecz również jako aplikacja preinstalowana bezpośrednio w systemie Infotainment Twojego pojazdu. Dzięki cyfrowej instrukcji obsługi szybko znajdziesz jasne i zrozumiałe odpowiedzi na swoje pytania – interaktywnie i w prosty sposób bezpośrednio w systemie Infotainment Twojego pojazdu.

We Connect – interaktywne samouczki do Twojego Volkswagena
We Connect – Sprawdzaj drzwi i światło w smartfonie

Drzwi i światła

Dzięki usłudze „Drzwi i światła” upewnisz się wygodnie poprzez aplikację, czy drzwi w Twoim Volkswagenie są zamknięte, a światła postojowe wyłączone. Szybki ogląd dający poczucie bezpieczeństwa.

Dane podróży

Funkcja „Dane podróży” analizuje styl jazdy i dostarcza na przykład informacji o średnim zużyciu paliwa.

We Connect – Analizuj i optymalizuj styl jazdy
We Connect – Wiedz, gdzie stoi Twój pojazd

Pozycja parkowania

Dzięki usłudze Pozycja parkowania wystarczy dotknąć smartfon, a pożądana informacja na temat lokalizacji pojazdu pojawi się na ekranie. W razie potrzeby pokazuje też sposób, jak najszybciej do niego dotrzeć.

Status pojazdu

Do sprawdzenia z każdego miejsca: wszystkie ważne dane pojazdu. Na przykład pozostały zasięg, aktualny przebieg lub wskazówka, że ponownie należy naładować baterię.

We Connect – Ważne dane pojazdu zawsze pod ręką

To również może Cię zainteresować

We Connect. Tak zmienisz swojego Volkswagena w samochód połączony z Internetem.

Usługi We Connect. Tutaj znajdziesz wymagania i pakiety.

Masz pytania? Szybkie odpowiedzi lub osobiste doradztwo dotyczące naszych usług znajdziesz tutaj.