Usługi Komfort We Connect – Stworzone dla Ciebie

Komfort.
Stworzone dla Ciebie.

Komfort.
Stworzone dla Ciebie.

Potrzebujesz samochodu, ale klucz ma Twoja najbliższa osoba? Pozwól mu go sobie wysłać za pośrednictwem smartfonu. Dzięki personalizacji Twoje osobiste ustawienia zostaną aktywowane w mgnieniu oka. Poczuj się jak w domu – nawet w drodze do biura: Wystarczy, że powiesz „Zawieź mnie do pracy”, a Twój Volkswagen rozpocznie nawigowanie. Bo rozumie Cię lepiej niż kiedykolwiek wcześniej. To praca zespołowa.

Ogrzewanie postojowe online

Nagrzej samochód w chłodne dni, gdy będziesz jeszcze spożywać śniadanie. Dzięki usłudze ogrzewania postojowego online* za pośrednictwem aplikacji „We Connect” możesz również ustawić godziny odjazdu, dzięki czemu Twój pojazd zawsze będzie na Ciebie czekać ogrzewany i odlodzony.

* Tylko w połączeniu z wyposażeniem opcjonalnym Ogrzewanie postojowe.

We Connect – Włącz klimatyzację przed rozpoczęciem jazdy za pośrednictwem smartfonu
We Connect – Twój smartfon stanie się kluczem do samochodu

Klucz mobilny

Żegnajcie poszukiwania kluczyka – smartfon jako klucz mobilny* w mgnieniu oka otworzy i uruchomi Twojego Volkswagena. Wyślij więcej cyfrowych kluczyków do znajomych i członków rodziny, a ułatwisz im korzystanie z Twojego nowego pojazdu. Pierwsze pięć kluczy mobilnych otrzymasz bezpłatnie, kolejne klucze mobilne możesz kupić bezpośrednio w sklepie In-Car Shop systemu Infotainment lub w Sklepie internetowym We ConnectOpens an external link. Opcjonalnie możesz również skorzystać z porady swojego Partnera Volkswagen na miejscu, gdzie dodatkowo masz możliwość nabycia kuponu, który można wykorzystać na zakup kluczy mobilnych w naszych sklepach.

* Dostępne tylko z opcjonalnym systemem nawigacji „Discover Pro” (do Passata, Arteona i Golfa) lub „Discover Media” (tylko do Golfa) i razem z aplikacją We Connect. Użytkownicy Passata i Arteona, a użytkownicy Golfa po zakupie tej funkcji na początku mają do dyspozycji pięć kluczy mobilnych. Klucze mobilne można zrealizować w ciągu pierwszych 4 lat od zawarcia umowy We Connect. Przekazanie klucza mobilnego wymaga sprawdzenia tożsamości nadawcy klucza za pośrednictwem procedury Volkswagen Ident. Po zainstalowaniu na kompatybilnym smartfonieOpens an external link klucz mobilny z przypisanym urządzeniem końcowym jest ważny przez jeden rok.

Personalizacja

Twój Volkswagen rozpoznaje Cię – a po utworzeniu konta VW i pierwszym zalogowaniu w pojeździe automatycznie i niezależnie od wyposażenia aktywuje Twoje osobiste ustawienia licznych systemów od siedzeń przez światła, klimatyzację, Infotainment i nawigację aż po system asystujący kierowcę. Maksymalny komfort przy zmieniających się pojazdach i dla różnych użytkowników.

We Connect – Zabierz ze sobą spersonalizowane ustawienia
We Connect – łatwe umawianie wizyty w serwisie

Planowanie wizyty w serwisie

Aby umożliwić Ci skoncentrowanie się na tym, co najważniejsze w życiu codziennym, na życzenie Twój Volkswagen zatroszczy się o umówienie wizyty w serwisie. Gdy zacznie się zbliżać termin przeglądu lub wymiany oleju, na życzenie i po nawiązaniu połączenia internetowego pojazd przesyła wszystkie ważne dane do preferowanego partnera serwisowego, który skontaktuje się z Tobą i zaproponuje termin wizyty.* Partnera serwisowego Volkswagen można w prosty sposób indywidualnie wyszukiwać i wybrać w strefie klienta myVolkswagen lub w aplikacji We Connect. Dzięki przekazaniu tych danych serwis może nawet oszacować, ile czasu może zająć wizyta. W ten sposób planowanie wizyty w serwisie następuje niemal samoczynnie.

* Więcej szczegółowych informacji dotyczących przetwarzania danych można znaleźć w oświadczeniu o ochronie danych pod następującym łączem:  www.myvolkswagen.net/weconnect-legal-mod123

To również może Cię zainteresować

We Connect. Tak zmienisz swojego Volkswagena w samochód połączony z Internetem.

Aby cieszyć się nieustającą rozrywką. Dzięki usługom online We Connect.

Masz pytania? Szybkie odpowiedzi lub osobiste doradztwo dotyczące naszych usług znajdziesz tutaj.