Wnętrze samochodu VW ID.4 GTX z ujęciem przednich siedzeń i kokpitu. Kobieta siedząca na przednim siedzeniu pasażera

Nieprzerwana rozrywka. Najlepsza rozrywka w Twoim ID.

1.
ID.4 GTX: Zużycie prądu w kWh/100 km: w cyklu mieszanym 19,3–17,2; emisja CO2 w g/km: w cyklu mieszanym 0. Dla pojazdu są dostępne tylko wartości zużycia paliwa i emisji zgodne z WLTP, a nie NEFZ. Dane dotyczące zużycia i emisji CO2 w przedziałach wartości w zależności od wybranego wyposażenia pojazdu. Przedstawione ilustracje mogą się różnić od stanu fabrycznego. 

Nieprzerwana rozrywka. Najlepsza rozrywka w Twoim ID.

Wybierasz się na wakacje samochodem elektrycznym? Dzięki połączeniu internetowemu w Twoim ID. nigdy nie zaznasz nudy podczas podróży. Radio internetowe oferuje niemal nieograniczony wybór stacji radiowych i podcastów z całego świata – w ramach We Connect Plus Volkswagen zapewni Ci pakiet danych. Jeżeli wolisz surfować po Internecie, możesz skorzystać z hotspotu Wi-Fi*. W ten sposób podróż minie w mgnieniu oka. 

* Wymaga prywatnych pakietów danych (Cubic Telecom lub tethering z własnym smartfonem).

Radio internetowe w Twoim ID. 

Twój ID. oferuje szeroki wybór stacji radiowych w ramach radia internetowego. A co najlepsze: W ramach We Connect Plus Volkswagen zapewnia pakiet danych. Oznacza to, że możesz słuchać online swoich ulubionych stacji spośród ok. 40 000 stacji radiowych z całego świata lub strumieniować liczne podcasty, które znajdziesz w naszej bazie danych dzięki przejrzystej funkcji wyszukiwania. 

Widok z boku na szarego VW ID.5 przy nabrzeżu portowym, na pierwszym planie uśmiechnięta, ubrana na jasno kobieta
4
4.

Zużycie prądu w kWh/100 km: w cyklu mieszanym 18,4–16,1; emisja CO2 w g/km: w cyklu mieszanym 0.

Dla pojazdu są dostępne tylko wartości zużycia paliwa i emisji zgodne z WLTP, a nie NEDC. Dane dotyczące zużycia i emisji CO2 w przedziałach wartości w zależności od wybranego wyposażenia pojazdu.

Widok tyłu niebieskiego VW ID.4 z góry, ubrana na sportowo osoba opiera się o samochód i obsługuje smartfona
5
5.

Zużycie prądu w kWh/100 km: w cyklu mieszanym 19,3–16,4; emisja CO2 w g/km: w cyklu mieszanym 0.

Dla pojazdu są dostępne tylko wartości zużycia paliwa i emisji zgodne z WLTP, a nie NEDC. Dane dotyczące zużycia i emisji CO2 w przedziałach wartości w zależności od wybranego wyposażenia pojazdu.

Hotspot Wi-Fi w Twoim ID. 

Osoby, które jadą razem z Tobą Twoim ID. nie muszą rezygnować z Internetu: Zintegrowany hotspot Wi-Fi umożliwia surfowanie na maksymalnie ośmiu urządzeniach jednocześnie. Aby zachować kontrolę nad kosztami, pakiety danych od Cubic TelecomOpens an external link możesz zamówić bezpośrednio w Twoim samochodzie elektrycznym.

Pakiety danych od Cubic Telecom w Twoim ID. 

Uzyskaj szybki internet w swoim ID. Za pośrednictwem naszego partnera – operatora sieci komórkowej Cubic Telecom – można zakupić dodatkowy pakiet danych do zainstalowanej na stałe w samochodzie elektrycznym karty eSIM, aby dzięki zintegrowanemu hotspotowi Wi-Fi cieszyć się niemal nieograniczoną rozrywką. Zaleta: Z pakietów danych można korzystać w wielu krajach Europy. A ponadto: zachowasz kontrolę nad kosztami. 

Mężczyzna na siedzeniu pasażera VW ID.5 obsługuje system Infotainment

To również może Cię zainteresować