Wnętrze samochodu VW ID.4 GTX z ujęciem przednich siedzeń i kokpitu. Kobieta siedząca na przednim siedzeniu pasażera
1,3

Nieprzerwana rozrywka. Najlepsza rozrywka w Twoim ID.

2.
ID.4 GTX Zużycie prądu w kWh/100 km: w cyklu mieszanym 17,2–15,8; Emisja CO₂ w g/km: w cyklu mieszanym 0; Klasa wydajności energetycznej: A+++.

Nieprzerwana rozrywka. Najlepsza rozrywka w Twoim ID.

Wybierasz się na wakacje samochodem elektrycznym? Dzięki połączeniu internetowemu w Twoim ID. nigdy nie zaznasz nudy podczas podróży. Radio internetowe oferuje niemal nieograniczony wybór stacji radiowych i podcastów z całego świata – w ramach We Connect Plus Volkswagen zapewni Ci pakiet danych. Jeżeli wolisz surfować po Internecie, możesz skorzystać z hotspotu Wi-Fi*. W ten sposób podróż minie w mgnieniu oka. 

* Wymaga prywatnych pakietów danych (Cubic Telecom lub tethering z własnym smartfonem).

Radio internetowe w Twoim ID. 

Twój ID. oferuje szeroki wybór stacji radiowych w ramach radia internetowego. A co najlepsze: W ramach We Connect Plus Volkswagen zapewnia pakiet danych. Oznacza to, że możesz słuchać online swoich ulubionych stacji spośród ok. 40 000 stacji radiowych z całego świata lub strumieniować liczne podcasty, które znajdziesz w naszej bazie danych dzięki przejrzystej funkcji wyszukiwania. 

Widok z boku na szarego VW ID.5 przy nabrzeżu portowym, na pierwszym planie uśmiechnięta, ubrana na jasno kobieta
4
4.
ID.5 Pro: Zużycie prądu w kWh/100 km: w cyklu mieszanym 15,9–14,6; Emisja CO₂ w g/km: w cyklu mieszanym 0; Klasa wydajności energetycznej: A+++. ID.5 Pro Performance: Zużycie prądu w kWh/100 km: w cyklu mieszanym 15,9–14,6; Emisja CO₂ w g/km: w cyklu mieszanym 0; Klasa wydajności energetycznej: A+++.
Widok tyłu niebieskiego VW ID.4 z góry, ubrana na sportowo osoba opiera się o samochód i obsługuje smartfona
5
5.
ID.4 Pro Performance: Zużycie prądu w kWh/100 km: w cyklu mieszanym 16,0–14,8; Emisja CO₂ w g/km: w cyklu mieszanym 0; Klasa wydajności energetycznej: A+++. ID.4 Pro Performance 4MOTION: Zużycie prądu w kWh/100 km: w cyklu mieszanym 17,2–15,7; Emisja CO₂ w g/km: w cyklu mieszanym 0; Klasa wydajności energetycznej: A+++.

Hotspot Wi-Fi w Twoim ID. 

Osoby, które jadą razem z Tobą Twoim ID. nie muszą rezygnować z Internetu: Zintegrowany hotspot Wi-Fi6 umożliwia surfowanie na maksymalnie ośmiu urządzeniach jednocześnie. Aby zachować kontrolę nad kosztami, pakiety danych od Cubic TelecomOpens an external link możesz zamówić bezpośrednio w Twoim samochodzie elektrycznym.

Pakiety danych od Cubic Telecom w Twoim ID. 

Uzyskaj szybki internet w swoim ID. Za pośrednictwem naszego partnera – operatora sieci komórkowej Cubic Telecom – można zakupić dodatkowy pakiet danych do zainstalowanej na stałe w samochodzie elektrycznym karty eSIM, aby dzięki zintegrowanemu hotspotowi Wi-Fi cieszyć się niemal nieograniczoną rozrywką. Zaleta: Z pakietów danych można korzystać w wielu krajach Europy. A ponadto: zachowasz kontrolę nad kosztami. 

Mężczyzna na siedzeniu pasażera VW ID.5 obsługuje system Infotainment

To również może Cię zainteresować

Przenieś funkcje cyfrowe swojego modelu ID. na nowy poziom.

Szybka pomoc i osobista opieka w nagłych wypadkach: dzięki We Connect jesteś w dobrych rękach.

To również może Cię zainteresować

Zastrzeżenia prawne Volkswagen Group Polska Sp. z o.o.

1.
Aby korzystać z usług We Connect i We Connect Plus dla rodziny ID., należy posiadać konto Użytkownika w serwisie Volkswagen i zalogować się w We Connect / We Connect Plus za pomocą nazwy Użytkownika i hasła. Ponadto należy zawrzeć online osobną umowę We Connect / We Connect Plus z Volkswagen AG. Czas trwania umowy We Connect dla rodziny ID. nie jest ograniczony do trzech lat. Początkowo czas trwania usług We Connect Plus jest ograniczony do trzech lat i umożliwia odpłatne przedłużenie po upływie tego okresu. Po przekazaniu pojazdu masz 90 dni na jego zarejestrowanie za pośrednictwem strony internetowej myvolkswagen.net lub aplikacji We Connect ID. (dostępnej w App Store i Google Play Store) oraz do korzystania z usług We Connect Plus przez cały uzgodniony bezpłatny czas trwania. W razie późniejszej rejestracji czas trwania bezpłatnego korzystania ulega skróceniu. Niektóre mobilne usługi online We Connect / We Connect Plus można obsługiwać tylko za pośrednictwem aplikacji We Connect ID. Do korzystania z bezpłatnej aplikacji jest potrzebny smartfon z odpowiednim systemem operacyjnym iOS lub Android oraz karta SIM z opcją transmisji danych z istniejącą lub odrębną umową zawartą z operatorem sieci komórkowej między Użytkownikiem a operatorem sieci komórkowej. Wymiana danych za pośrednictwem Internetu w ramach pakietów danych w zależności od taryfy sieci komórkowej, a w szczególności w przypadku korzystania z usługi za granicą, może wiązać się z naliczaniem dodatkowych opłat (np. opłat roamingowych).Mobilne usługi online są dostępne przez uzgodniony czas trwania umowy, w czasie którego ich zakres może ulegać zmianie. Usługi, które wchodzą w skład pakietów We Connect i We Connect Plus, mogą się różnić w zależności od kraju. Dostępność zależy również od modelu pojazdu, wyposażenia i zainstalowanej wersji Software. Dotyczy to również usług świadczonych przez dostawców zewnętrznych. Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie www.connect.volkswagen-we.com i u Partnera Volkswagen. Ponadto należy przestrzegać aktualnych Ogólnych Warunków Sprzedaży usług cyfrowych dla rodziny ID.
3.
Od 1 września 2018 r. wszystkie nowe pojazdy wprowadzane do obrotu w Unii Europejskiej muszą być badane i homologowane zgodnie z procedurą WLTP określoną w rozporządzeniu Komisji (UE) 2017/1151.  WLTP zapewnia bardziej rygorystyczne warunki badania i bardziej realistyczne wartości zużycia paliwa/energii i emisji CO2 w porównaniu do stosowanej to tej pory metody NEDC.  Dane na podstawie świadectw homologacji typu. Zużycie paliwa/energii, emisja CO2 i ewentualnie zasięg zostały określone zgodnie z procedurą WLTP. Wartości mogą się różnić w zależności od wariantu oraz wersji wyposażenia. O szczegóły zapytaj Autoryzowanego Dealera Marki Volkswagen lub sprawdź na stronie www.volkswagen.pl/pl/swiat-volkswagena/ochrona-srodowiska/wltp.html Montaż akcesoriów w pojeździe może mieć wpływ na poziom zużycia paliwa/energii, emisję CO2 lub zasięg oraz może nastąpić najwcześniej po pierwszej rejestracji pojazdu, wyłącznie na Państwa życzenie.
6.
Korzystanie z mobilnych usług online We Connect / We Connect Plus jest możliwe dzięki zintegrowanemu połączeniu internetowemu. W celu korzystania z funkcji „Hotspot Wi-Fi” Użytkownik główny może zakupić płatne pakiety danych od naszego partnera – operatora telefonii komórkowej Cubic Telecom. Z danych dostępnych w ramach tego pakietu mogą korzystać wszyscy użytkownicy i pasażerowie pojazdu w obszarze zasięgu sieci na terenie wielu krajów europejskich. Informacje dotyczące cen i obsługiwanych krajów znajdują się na stronie https://vw.cubictelecom.com. Opcjonalnie można korzystać z „Hotspotu Wi-Fi” za pośrednictwem urządzenia mobilnego (np. smartfona) z funkcją mobilnego hotspotu Wi-Fi. W tym przypadku odpowiednia funkcja usługi jest dostępna tylko na podstawie istniejącej lub zawartej odrębnej umowy z operatorem sieci komórkowej i tylko w ramach zasięgu danej sieci komórkowej. Wymiana danych za pośrednictwem Internetu w ramach pakietów danych w zależności od taryfy sieci komórkowej, a w szczególności w przypadku korzystania z usługi za granicą, może wiązać się z naliczaniem dodatkowych opłat (np. opłat roamingowych). 
  • Wszelkie prezentowane informacje, w szczególności zdjęcia, wykresy, specyfikacje, opisy, rysunki lub parametry techniczne, nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Prezentowane informacje nie stanowią zapewnienia w rozumieniu art. 556(1)§2 Kodeksu cywilnego. Volkswagen zastrzega sobie możliwość wprowadzenia zmian w prezentowanych wersjach. Przedstawione detale wyposażenia  mogą różnić się od specyfikacji przewidzianej na rynek polski. Zamieszczone zdjęcia i opisy mają wyłącznie charakter poglądowy i mogą przedstawiać wyposażenie opcjonalne. Wiążące ustalenie ceny, wyposażenia i specyfikacji pojazdu następuje w umowie sprzedaży, a określenie parametrów technicznych zawiera świadectwo homologacji typu pojazdu. Zastrzegamy sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie  prezentowane informacje są aktualne na dzień publikacji. W celu uzyskania najnowszych informacji prosimy kontaktować się z Autoryzowanym Dealerem Marki Volkswagen. Prezentowane ceny są wyłącznie cenami rekomendowanymi i obejmują podatek VAT (23%). Z uwagi na ograniczenia technik drukarskich lub parametrów ekranu, na którym obraz jest wyświetlany, kolory przedstawione w niniejszym materiale mogą nieznacznie różnić się od faktycznych kolorów lakieru i materiałów. Wszystkie produkowane obecnie samochody marki Volkswagen są wykonywane z materiałów spełniających pod względem możliwości odzysku i recyklingu wymagania określone w normie ISO 22628 i są zgodne z europejskimi świadectwami homologacji wydanymi wg dyrektywy 2005/64/WE. Volkswagen Group Polska sp. z o.o. podlega obowiązkowi zapewnienia wszystkim użytkownikom samochodów Volkswagen sieci odbioru pojazdów po wycofaniu ich z eksploatacji, zgodnie z wymaganiami ustawy z 20 stycznia 2005 r. o recyklingu pojazdów wycofanych z eksploatacji. Więcej informacji dotyczących ekologii znajdą Państwo na stronie Recykling samochodów. Montaż akcesoriów w pojeździe może mieć wpływ na poziom zużycia paliwa/energii, emisję CO2 lub zasięg oraz może nastąpić najwcześniej po pierwszej rejestracji pojazdu, wyłącznie na Państwa życzenie. Od 1 września 2018 r. wszystkie nowe pojazdy wprowadzane do obrotu w Unii Europejskiej muszą być badane i homologowane zgodnie z procedurą WLTP określoną w rozporządzeniu Komisji (UE) 2017/1151.  Prezentowane dane dotyczące wartości zużycia paliwa/energii, emisji CO2 lub zasięgu są danymi zgodnymi ze świadectwem homologacji typu wyznaczonymi zgodnie z procedurą WLTP. Zasięg dla samochodów elektrycznych lub zasięg w trybie elektrycznym dla hybryd typu Plug-In może się różnić w zależności od wersji i wyposażenia oraz zamontowanych akcesoriów. W praktyce rzeczywisty zasięg różni się w zależności od stylu jazdy, prędkości, korzystania z dodatkowych odbiorników energii, temperatury zewnętrznej, liczby pasażerów, obciążenia ładunkiem i topografii terenu. Systemy bezpieczeństwa działają wyłącznie w ramach ich technologicznych granic i nadal niezbędne jest zachowanie należytej ostrożności przez kierowcę. Kierowca musi być w każdej chwili gotowy do przejęcia kontroli nad pojazdem. Systemy wspomagające nie zwalniają go z odpowiedzialności za zachowanie szczególnej ostrożności. Sprawdź szczegóły korzystania z Volkswagen WeConnect na stronie www. Leasing dla przedsiębiorców. Materiał nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego. Kredyt EasyDrive - Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 13,64%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 103873 zł, całkowita kwota do zapłaty 150216 zł, oprocentowanie zmienne 9,30%, całkowity koszt kredytu 46343 zł (w tym: prowizja  0 zł, odsetki 35558 zł, ubezpieczenie komunikacyjne na 1. rok 3807 zł, ubezpieczenie spłaty kredytu 6978 zł), 48 miesięcznych rat równych po 1607 zł; rata finalna 73087 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 7.07.2022 r. na reprezentatywnym przykładzie. Kredyt na wybrane modele Volkswagen Samochody Osobowe z rocznika 2022 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.