Szczegółowy widok mężczyzny, który w obu rękach trzyma smartfona. Na wyświetlaczu widać aplikacji We Connect ID.

ID. pod kontrolą. 
Wszystkie informacje w jednym miejscu.

1.
Zużycie prądu w kWh/100 km: w cyklu mieszanym 14,8–14,4; emisja CO2w g/km: w cyklu mieszanym 0. Dla pojazdu są dostępne tylko wartości zużycia paliwa i emisji zgodne z WLTP, a nie NEFZ. Dane dotyczące zużycia i emisji CO₂ w przedziałach wartości w zależności od wybranego wyposażenia pojazdu.

ID. pod kontrolą. 
Wszystkie informacje w jednym miejscu.

Po dotarciu do domu zastanawiasz się, czy Twój samochód elektryczny jest wystarczająco naładowany, aby odbyć nim kolejną podróż następnego dnia rano. Na szczęście odpowiedź na to pytanie uzyskasz, sięgając po swojego smartfona, gdzie możesz sprawdzić stan akumulatora, drzwi i świateł swojego ID. Gdy późnym wieczorem temperatura opada, w odpowiednim czasie za pośrednictwem aplikacji otrzymasz przypomnienie o konieczności podgrzania akumulatora. Dzięki temu ze spokojem możesz rozpocząć kolejny dzień.

Stan pojazdu Twojego ID. 

Za pośrednictwem aplikacji We Connect ID. możesz sprawdzić stan naładowania i zasięg swojego samochodu elektrycznego. Nie masz pewności, czy drzwi i okna w Twoim ID. są zamknięte lub czy światło jest wyłączone? Tego również dowiesz się ze swojej aplikacji, siedząc wygodnie na kanapie. Kojące uczucie.

Widok tyłu szarego VW ID.5, na pierwszym planie kobieta obsługuje smartfona
6
6.
Zużycie prądu w kWh/100 km: w cyklu mieszanym 18,4–16,1; emisja CO2 w g/km: w cyklu mieszanym 0. Dla pojazdu są dostępne tylko wartości zużycia paliwa i emisji zgodne z WLTP, a nie NEDC. Zasięg: w cyklu mieszanym 480–544 km. Dane dotyczące zużycia i emisji CO2 w przedziałach wartości w zależności od wybranego wyposażenia pojazdu.
Leżąca kobieta patrzy z uśmiechem na smartfona

Pozycja parkowania Twojego ID. 

Zaparkowałeś w nowym mieście lub na dużym parkingu i nie pamiętasz, gdzie dokładnie znajduje się Twój samochód? Z We Connect szybciej zakończysz swoje poszukiwanie. Aplikacja We Connect ID. zapamiętuje ostatnią lokalizację Twojego ID. i na życzenie nawiguje Cię bezpośrednio w to miejsce. Dzięki temu oszczędzisz sobie krążenia w miejscu.

Wskazówki dotyczące temperatury do Twojego ID. 

Niskie temperatury na zewnątrz mogą mieć wpływ na wydajność akumulatora. Aplikacja We Connect ID. Aplikacja wyśle Ci zalecenie podgrzania lub naładowania akumulatora, gdy prognoza pogody w Twojej lokalizacji i poziom naładowania stają się krytyczne.Zaleca się ustawienie godziny odjazdu lub naładowanie ID., aby zapobiec ograniczeniu zasięgu na skutek zimna.

Człowiek w zimowym krajobrazie patrzy na smartfona
Mężczyzna ze smartfonem w ręku stoi przy oknie, w tle niebieski VW ID.4

Ładowanie z Twoim ID. 

Aplikacja We Connect ID. Aplikacja zmienia Twój smartfon w pilot, który pozwala wygodne rozpocząć i zatrzymać proces ładowania. Ponadto możesz na bieżąco śledzić pozostały czas ładowania, aktualny zasięg i stan naładowania swojego samochodu elektrycznego – nawet gdy jesteś poza nim.

Cyfrowa instrukcja obsługi w Twoim ID. 

Teraz z łatwością możesz uzyskać dostęp do ważnych informacji dotyczących użytkowania w cyfrowej instrukcji obsługi w systemie Infotainment Twojego ID. W razie potrzeby uzyskasz szybkie odpowiedzi na pytania dotyczące funkcji samochodu elektrycznego, usług online i systemów asystujących kierowcę. W celu pierwszego użycia nie jest wymagana aktywacja We Connect, ale jest warunkiem późniejszych aktualizacji za pośrednictwem systemu Infotainment.

System Infotainment w ID.5, na ekranie widać cyfrową instrukcję obsługi

To również może Cię zainteresować