Szczegółowy widok mężczyzny, który w obu rękach trzyma smartfona. Na wyświetlaczu widać aplikacji We Connect ID.
1,3

ID. pod kontrolą. 
Wszystkie informacje w jednym miejscu.

2.
ID.4 Pro Performance: Zużycie prądu w kWh/100 km: w cyklu mieszanym 16,0–14,8; Emisja CO₂ w g/km: w cyklu mieszanym 0; Klasa wydajności energetycznej: A+++. ID.4 Pro Performance 4MOTION: Zużycie prądu w kWh/100 km: w cyklu mieszanym 17,2–15,7; Emisja CO₂ w g/km: w cyklu mieszanym 0; Klasa wydajności energetycznej: A+++.

ID. pod kontrolą. 
Wszystkie informacje w jednym miejscu.

Po dotarciu do domu zastanawiasz się, czy Twój samochód elektryczny jest wystarczająco naładowany, aby odbyć nim kolejną podróż następnego dnia rano. Na szczęście odpowiedź na to pytanie uzyskasz, sięgając po swojego smartfona, gdzie możesz sprawdzić stan akumulatora, drzwi i świateł swojego ID. Gdy późnym wieczorem temperatura opada, w odpowiednim czasie za pośrednictwem aplikacji otrzymasz przypomnienie o konieczności podgrzania akumulatora4. Dzięki temu ze spokojem możesz rozpocząć kolejny dzień.

Stan pojazdu Twojego ID. 

Za pośrednictwem aplikacji We Connect ID. możesz sprawdzić stan naładowania i zasięg swojego samochodu elektrycznego. Nie masz pewności, czy drzwi i okna w Twoim ID. są zamknięte lub czy światło jest wyłączone? Tego również dowiesz się ze swojej aplikacji, siedząc wygodnie na kanapie. Kojące uczucie.

Widok tyłu szarego VW ID.5, na pierwszym planie kobieta obsługuje smartfona
Leżąca kobieta patrzy z uśmiechem na smartfona

Pozycja parkowania Twojego ID. 

Zaparkowałeś w nowym mieście lub na dużym parkingu i nie pamiętasz, gdzie dokładnie znajduje się Twój samochód? Z We Connect szybciej zakończysz swoje poszukiwanie. Aplikacja We Connect ID. zapamiętuje ostatnią lokalizację Twojego ID. i na życzenie nawiguje Cię bezpośrednio w to miejsce. Dzięki temu oszczędzisz sobie krążenia w miejscu.

Wskazówki dotyczące temperatury do Twojego ID. 

Niskie temperatury na zewnątrz mogą mieć wpływ na wydajność akumulatora. Aplikacja We Connect ID. Aplikacja wyśle Ci zalecenie podgrzania4 lub naładowania akumulatora, gdy prognoza pogody w Twojej lokalizacji i poziom naładowania stają się krytyczne.Zaleca się ustawienie godziny odjazdu lub naładowanie ID., aby zapobiec ograniczeniu zasięgu na skutek zimna.

Człowiek w zimowym krajobrazie patrzy na smartfona
Mężczyzna ze smartfonem w ręku stoi przy oknie, w tle niebieski VW ID.4

Ładowanie z Twoim ID. 

Aplikacja We Connect ID. Aplikacja zmienia Twój smartfon w pilot, który pozwala wygodne rozpocząć i zatrzymać proces ładowania. Ponadto możesz na bieżąco śledzić pozostały czas ładowania, aktualny zasięg i stan naładowania swojego samochodu elektrycznego – nawet gdy jesteś poza nim.

Cyfrowa instrukcja obsługi w Twoim ID. 

Teraz z łatwością możesz uzyskać dostęp do ważnych informacji dotyczących użytkowania w cyfrowej instrukcji obsługi w systemie Infotainment Twojego ID. W razie potrzeby uzyskasz szybkie odpowiedzi na pytania dotyczące funkcji samochodu elektrycznego, usług online i systemów asystujących kierowcę. W celu pierwszego użycia nie jest wymagana aktywacja We Connect, ale jest warunkiem późniejszych aktualizacji za pośrednictwem systemu Infotainment.

System Infotainment w ID.5, na ekranie widać cyfrową instrukcję obsługi
5
5.
ID.5 Pro: Zużycie prądu w kWh/100 km: w cyklu mieszanym 15,9–14,6; Emisja CO₂ w g/km: w cyklu mieszanym 0; Klasa wydajności energetycznej: A+++. ID.5 Pro Performance: Zużycie prądu w kWh/100 km: w cyklu mieszanym 15,9–14,6; Emisja CO₂ w g/km: w cyklu mieszanym 0; Klasa wydajności energetycznej: A+++.

To również może Cię zainteresować

Przenieś funkcje cyfrowe swojego modelu ID. na nowy poziom.

Dzięki We Connect do Twojego ID. możesz korzystać z inteligentnych pomocy przydatnych na co dzień

To również może Cię zainteresować

Zastrzeżenia prawne Volkswagen Group Polska Sp. z o.o.

1.
Aby korzystać z usług We Connect i We Connect Plus dla rodziny ID., należy posiadać konto Użytkownika w serwisie Volkswagen i zalogować się w We Connect / We Connect Plus za pomocą nazwy Użytkownika i hasła. Ponadto należy zawrzeć online osobną umowę We Connect / We Connect Plus z Volkswagen AG. Czas trwania umowy We Connect dla rodziny ID. nie jest ograniczony do trzech lat. Początkowo czas trwania usług We Connect Plus jest ograniczony do trzech lat i umożliwia odpłatne przedłużenie po upływie tego okresu. Po przekazaniu pojazdu masz 90 dni na jego zarejestrowanie za pośrednictwem strony internetowej myvolkswagen.net lub aplikacji We Connect ID. (dostępnej w App Store i Google Play Store) oraz do korzystania z usług We Connect Plus przez cały uzgodniony bezpłatny czas trwania. W razie późniejszej rejestracji czas trwania bezpłatnego korzystania ulega skróceniu. Niektóre mobilne usługi online We Connect / We Connect Plus można obsługiwać tylko za pośrednictwem aplikacji We Connect ID. Do korzystania z bezpłatnej aplikacji jest potrzebny smartfon z odpowiednim systemem operacyjnym iOS lub Android oraz karta SIM z opcją transmisji danych z istniejącą lub odrębną umową zawartą z operatorem sieci komórkowej między Użytkownikiem a operatorem sieci komórkowej. Wymiana danych za pośrednictwem Internetu w ramach pakietów danych w zależności od taryfy sieci komórkowej, a w szczególności w przypadku korzystania z usługi za granicą, może wiązać się z naliczaniem dodatkowych opłat (np. opłat roamingowych).Mobilne usługi online są dostępne przez uzgodniony czas trwania umowy, w czasie którego ich zakres może ulegać zmianie. Usługi, które wchodzą w skład pakietów We Connect i We Connect Plus, mogą się różnić w zależności od kraju. Dostępność zależy również od modelu pojazdu, wyposażenia i zainstalowanej wersji Software. Dotyczy to również usług świadczonych przez dostawców zewnętrznych. Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie www.connect.volkswagen-we.com i u Partnera Volkswagen. Ponadto należy przestrzegać aktualnych Ogólnych Warunków Sprzedaży usług cyfrowych dla rodziny ID.
3.
Od 1 września 2018 r. wszystkie nowe pojazdy wprowadzane do obrotu w Unii Europejskiej muszą być badane i homologowane zgodnie z procedurą WLTP określoną w rozporządzeniu Komisji (UE) 2017/1151.  WLTP zapewnia bardziej rygorystyczne warunki badania i bardziej realistyczne wartości zużycia paliwa/energii i emisji CO2 w porównaniu do stosowanej to tej pory metody NEDC.  Dane na podstawie świadectw homologacji typu. Zużycie paliwa/energii, emisja CO2 i ewentualnie zasięg zostały określone zgodnie z procedurą WLTP. Wartości mogą się różnić w zależności od wariantu oraz wersji wyposażenia. O szczegóły zapytaj Autoryzowanego Dealera Marki Volkswagen lub sprawdź na stronie www.volkswagen.pl/pl/swiat-volkswagena/ochrona-srodowiska/wltp.html Montaż akcesoriów w pojeździe może mieć wpływ na poziom zużycia paliwa/energii, emisję CO2 lub zasięg oraz może nastąpić najwcześniej po pierwszej rejestracji pojazdu, wyłącznie na Państwa życzenie.
4.
Dostępność zależy od modelu pojazdu, wyposażenia i wersji zainstalowanego oprogramowania. Więcej informacji udzieli Partner Volkswagen lub Serwis klienta Volkswagena.
  • Wszelkie prezentowane informacje, w szczególności zdjęcia, wykresy, specyfikacje, opisy, rysunki lub parametry techniczne, nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Prezentowane informacje nie stanowią zapewnienia w rozumieniu art. 556(1)§2 Kodeksu cywilnego. Volkswagen zastrzega sobie możliwość wprowadzenia zmian w prezentowanych wersjach. Przedstawione detale wyposażenia  mogą różnić się od specyfikacji przewidzianej na rynek polski. Zamieszczone zdjęcia i opisy mają wyłącznie charakter poglądowy i mogą przedstawiać wyposażenie opcjonalne. Wiążące ustalenie ceny, wyposażenia i specyfikacji pojazdu następuje w umowie sprzedaży, a określenie parametrów technicznych zawiera świadectwo homologacji typu pojazdu. Zastrzegamy sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie  prezentowane informacje są aktualne na dzień publikacji. W celu uzyskania najnowszych informacji prosimy kontaktować się z Autoryzowanym Dealerem Marki Volkswagen. Prezentowane ceny są wyłącznie cenami rekomendowanymi i obejmują podatek VAT (23%). Z uwagi na ograniczenia technik drukarskich lub parametrów ekranu, na którym obraz jest wyświetlany, kolory przedstawione w niniejszym materiale mogą nieznacznie różnić się od faktycznych kolorów lakieru i materiałów. Wszystkie produkowane obecnie samochody marki Volkswagen są wykonywane z materiałów spełniających pod względem możliwości odzysku i recyklingu wymagania określone w normie ISO 22628 i są zgodne z europejskimi świadectwami homologacji wydanymi wg dyrektywy 2005/64/WE. Volkswagen Group Polska sp. z o.o. podlega obowiązkowi zapewnienia wszystkim użytkownikom samochodów Volkswagen sieci odbioru pojazdów po wycofaniu ich z eksploatacji, zgodnie z wymaganiami ustawy z 20 stycznia 2005 r. o recyklingu pojazdów wycofanych z eksploatacji. Więcej informacji dotyczących ekologii znajdą Państwo na stronie Recykling samochodów. Montaż akcesoriów w pojeździe może mieć wpływ na poziom zużycia paliwa/energii, emisję CO2 lub zasięg oraz może nastąpić najwcześniej po pierwszej rejestracji pojazdu, wyłącznie na Państwa życzenie. Od 1 września 2018 r. wszystkie nowe pojazdy wprowadzane do obrotu w Unii Europejskiej muszą być badane i homologowane zgodnie z procedurą WLTP określoną w rozporządzeniu Komisji (UE) 2017/1151.  Prezentowane dane dotyczące wartości zużycia paliwa/energii, emisji CO2 lub zasięgu są danymi zgodnymi ze świadectwem homologacji typu wyznaczonymi zgodnie z procedurą WLTP. Zasięg dla samochodów elektrycznych lub zasięg w trybie elektrycznym dla hybryd typu Plug-In może się różnić w zależności od wersji i wyposażenia oraz zamontowanych akcesoriów. W praktyce rzeczywisty zasięg różni się w zależności od stylu jazdy, prędkości, korzystania z dodatkowych odbiorników energii, temperatury zewnętrznej, liczby pasażerów, obciążenia ładunkiem i topografii terenu. Systemy bezpieczeństwa działają wyłącznie w ramach ich technologicznych granic i nadal niezbędne jest zachowanie należytej ostrożności przez kierowcę. Kierowca musi być w każdej chwili gotowy do przejęcia kontroli nad pojazdem. Systemy wspomagające nie zwalniają go z odpowiedzialności za zachowanie szczególnej ostrożności. Sprawdź szczegóły korzystania z Volkswagen WeConnect na stronie www. Leasing dla przedsiębiorców. Materiał nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego. Kredyt EasyDrive - Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 13,64%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 103873 zł, całkowita kwota do zapłaty 150216 zł, oprocentowanie zmienne 9,30%, całkowity koszt kredytu 46343 zł (w tym: prowizja  0 zł, odsetki 35558 zł, ubezpieczenie komunikacyjne na 1. rok 3807 zł, ubezpieczenie spłaty kredytu 6978 zł), 48 miesięcznych rat równych po 1607 zł; rata finalna 73087 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 7.07.2022 r. na reprezentatywnym przykładzie. Kredyt na wybrane modele Volkswagen Samochody Osobowe z rocznika 2022 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.