Motoryzacyjny świat z wizytą w Genewie
Technologia

Motoryzacyjny świat z wizytą w Genewie

Technologia

Motoryzacyjny świat z wizytą w Genewie

Volkswagen prezentuje mobilność dla każdego i pozwala doświadczyć przyszłości.

Podczas tegorocznego salonu samochodowego w Genewie Volkswagen zaprezentował nowy model z rodziny I.D. oraz platformę MOVE FORWARD, czyli portal za pośrednictwem którego będą przekazywane informacje związane z - na przykład - zrównoważoną mobilnością i mikro-mobilnością.

--:--
Pod hasłem przewodnim "Poznaj przyszłość. Teraz." pokazujemy, że pojazdy elektryczne już stały się częścią codziennego życia.
Vizzion

Człowiek jest i pozostanie w centrum wszystkich nowych rozwiązań technologicznych. Nowe środki mobilności oferowane przez Volkswagena spełniają zróżnicowane wymagania wszystkich klientów i sprawdzają się w codziennym życiu. Już w niedalekiej przyszłości stanie się oczywiste, że rozrastające się miasta będą potrzebowały w pełni elektrycznych pojazdów. Takie samochody dzięki niskiej emisji szkodliwych substancji i niewielkiemu hałasowi będą o wiele mniej uciążliwe dla mieszkańców i pozytywnie wpłyną na poprawę jakości życia. Zmniejszenie gorączkowego pośpiechu i ograniczenie hałasu - typowych dla wielkich metropolii - zminimalizuje stres i stworzy przestrzeń dla indywidualnego rozwoju.

ID.Vizzion koncept wnętrza
Przyszłość będzie elektryczna, połączona w jedną sieć i zrównoważona - i każdy może jej doświadczyć.

Światowa premiera I.D. VIZZION - samochodu przyszłości.

Innowacyjne technologie przyczynią się do tego, że pojazdy będą bardziej ekologiczne, bezpieczniejsze i bardziej komfortowe. W przyszłości, dzięki nowym możliwościom, samochody umocnią swoją pozycję w mobilności.

ID.Vizzon

Czwarty model z rodziny I.D. - nowy studyjny I.D. VIZZION - swoją nowoczesną koncepcją wnętrza i obsługi pokazuje, że samochód przyszłości może być elegancki i budzić emocje. Wnętrze bez kierownicy i widocznych elementów obsługi odpowiada standardom jazdy autonomicznej. "Cyfrowy kierowca" z pomocą licznych systemów asystujących prowadzi pojazd, co oznacza, że do podróżowania wkracza nowa jakość w dziedzinie bezpieczeństwa i komfortu. Samochód porusza się całkowicie samodzielnie i sam określa trasę przejazdu. W tym czasie pasażerowie mogą odpocząć lub poświęcić się np. pracy. Wirtualny gospodarz, dzięki pełnemu połączeniu z cyfrowym ekosystemem pasażerów, może optymalnie reagować na ich indywidualne życzenia.

Platforma MOVE FORWARD Volkswagena zabiera odwiedzających w podróż z "teraz" do "przyszłości".