Złoty spinacz Research Insight
Złoty spinacz Research Insight
Złoty spinacz Research Insight
Złoty spinacz Research Insight

Projekt Volkswagen napędza elektromobilność w Polsce”
z dwoma statuetkami w plebiscycie „Złote Spinacze”

Projekt Volkswagen napędza elektromobilność w Polsce”
z dwoma statuetkami w plebiscycie „Złote Spinacze”

Projekt realizowany przez markę Volkswagen oraz InsightOut Lab i agencję OneMulti został nagrodzony dwoma statuetkami w plebiscycie „Złote Spinacze”, organizowanym przez Związek Firm Public Relations. Na projekt Volkswagen napędza elektromobilność” składają się cykliczne badania stanu wiedzy i opinii Polaków na temat elektromobilności, oraz podcast „Elektrycznie Tematyczni”. Marka Volkswagen została nagrodzona najważniejszymi statuetkami w kategorii „Media Relations” oraz kategorii specjalnej, „Research&Insight”.

Złoty spinacz
Złoto - Research&Insight

Podcast „Elektrycznie Tematyczni” to rozwiązanie, pozwalające nam na prezentację wartościowych danych i opinii na temat elektromobilności. Widzimy, że stanowi on cenne źródło informacji i inspiracji zarówno dla tych, którzy elektrycznymi zmianami w motoryzacji dotąd się nie interesowali, jak i dla tych, którzy fascynują się tą tematyką – mówi Hubert Niedzielski, kierownik ds. PR marki Volkswagen. W poszczególnych odcinkach podcastu (do tej pory opublikowano ich już 20) prowadzący: Katarzyna Frendl i Paweł Pilarczyk zaznajamiają słuchaczy z opiniami wiodących ekspertów z branży motoryzacyjnej i energetycznej. Podcast „Elektrycznie Tematyczni” przedstawia sposób myślenia zarówno licznej grupy osób, które nie miały jeszcze okazji osobiście prowadzić auta elektrycznego, jak i opinie kierowców, którzy mają już własne doświadczenie w prowadzeniu „elektryków” czy aut hybrydowych, m.in. posiadaczy lub użytkowników takich aut. Poszczególne odcinki podcastu można znaleźć na stronie internetowej Volkswagena oraz największych platformach streamingowych.

Projekt badawczy prowadzony przez markę Volkswagen i InsightOut Lab ma na celu prezentowanie stanu wiedzy i opinii Polaków na temat zróżnicowanych zagadnień, związanych z elektromobilnością. W dotychczas przeprowadzonych badaniach sprawdzono m.in. ilu Polaków chciałoby mieć samochód elektryczny, co Polacy sądzą na temat kierowców aut elektrycznych i czy potrafiliby naładować samochód zasilany prądem. Z pełnym spectrum opublikowanych dotąd raportów można zapoznać się na stronie internetowej: https://insightoutlab.com/category/elektromobilnosc/

Ups!!!

Twoja przeglądarka wydaje się być nieaktualna przez to nasza strona może nie wyświetlać się dobrze u Ciebie.

Zalecane przeglądarki:

  • Chrome od wersji 68 
  • Safari od wersji 11 
  • Firefox od wersji 61 
  • Edge od wersji 42 
  • Opera od wersji 55
  • Samsung IE od wersji 7.2

Zalecamy aktualizację przeglądarki internetowej!

Dziękujemy za wizytę,

Zespół Volkswagen