Wersja Special Edition od teraz dostępna w kolejnych modelach Volkswagena, w tym także elektrycznych

Wersja Special Edition od teraz dostępna w kolejnych modelach Volkswagena, w tym także elektrycznych

16.01.2024
  • Volkswagen wprowadził na rynek wersję wyposażeniową Special Edition. Będzie ona dostępna w takich autach jak Polo, T-Cross, Taigo, T-Roc, Tiguan, Touran, ID.3, ID.4, ID.5 i ID.7
  • Wersja Special Edition w samochodach z silnikami spalinowymi została opracowana na bazie odmiany Life (wyjątkiem jest Touran, tu podstawą była wersja Comfortline), a w przypadku aut elektrycznych nowa wersja powstała na odmianie bazowej
  • W przypadku aut spalinowych, zależnie od modelu, dopłata klienta wynosi od 100 do 3300 zł, a korzyść dla klienta wynikająca z bogatszego wyposażenia standardowego sięga nawet 21 700 zł, a w samochodach elektrycznych dopłata klienta wynosi od 4600 do 9200 zł, a korzyść dla klienta – nawet 36 530 zł

Volkswagen poszerzył gamę wersji wyposażeniowych o wyjątkową odmianę Special Edition. Jest ona dostępna w takich samochodach jak Polo, T-Cross, Taigo, T-Roc, Tiguan, Touran, ID.3, ID.4, ID.5 i ID.7. Wersja Special Edition wyróżnia się pakietem elementów wyposażenia w korzystnej cenie. Klienci za niewielką dopłatą otrzymują pakiet dodatkowego wyposażenia. Dopłata do wersji Special Edition wynosi od 100 zł w przypadku Polo do 9200 zł dla modelu ID.7. Korzyść dla klienta wynikająca z bogatszego wyposażenia, zależnie od modelu wynosi od 2300 aż po 36 530 zł.

Volkswagen Polo to jeden z najpopularniejszych samochodów miejskich na świecie, który już od niemal pięciu dekad zdobywa nowych zwolenników. Atuty obecnej, szóstej już generacji tego modelu to przestronne mimo niewielkich gabarytów wnętrze i wysoki poziom bezpieczeństwa. W standardzie auto ma takie systemy jak Front Assist, Lane Assist, a także cyfrowe wskaźniki Digital Cockpit i reflektory w technologii LED. Teraz Polo w wersji Special Edition kosztuje zaledwie 100 zł drożej niż odmiana Life, a nabywca otrzymuje pakiet wyposażenia dodatkowego wart 2400 zł. W jego skład wchodzą przyciemnione szyby tylne boczne i tylna, a także system Rear Assist z kamerą cofania.

Volkswagen ma obecnie w ofercie szeroką gamę SUV-ów, które zyskują coraz większą popularność. W 2023 model T-Roc po raz kolejny został najlepiej sprzedającym się modelem Volkswagena w Europie, bijąc rekordy sprzedaży w takich krajach jak Niemcy, Hiszpania czy Turcja. Klienci pokochali ten model m.in. za charakterystyczny design, dopracowany system infotainment oraz nowoczesne systemy asystujące nowej generacji.

T-Cross Special Edition ma wszystko to, co odmiana Life, a także aluminiowe, 17-calowe felgi Bangalore, bezkluczykowy dostęp i uruchamianie pojazdu Keyless Access, dodatkowo przyciemnione szyby: tylną i tylne boczne, kamerę cofania, lakier metalizowany, przyciemniane automatycznie lusterko wsteczne, automatyczne światła drogowe Light Assist oraz czujnik deszczu. T-Cross Special Edition kosztuje o 800 zł drożej od wersji Life, a korzyść dla klienta wynikająca z bogatszego wyposażenia wynosi 9560 zł.

Identyczna jak w przypadku T-Crossa dopłata klienta obowiązuje w przypadku specjalnej odmiany modelu Taigo. Ten samochód w wersji Special Edition jest droższy od Taigo Life o 800 zł, a korzyść dla klienta wynikająca z bogatszego wyposażenia wynosi 8760 zł. W pakiecie dodatkowego wyposażenia znalazły się: 17-calowe aluminiowe felgi Bangalore, system Keyless Access, umożliwiający bezkluczykowy dostęp i możliwość uruchomienia silnika, kamera cofania, lakier metalizowany oraz szyby tylna i tylne boczne dodatkowo przyciemnione.

W przypadku Volkswagena T-Roc korzyść dla klienta, który wybierze ten model w wersji Special Edition wynosi 10 360 zł, a auto kosztuje jedynie o 800 zł więcej niż odmiana Life. Na liście wyposażenia standardowego znalazły się 17-calowe aluminiowe felgi Johannesburg, bezkluczykowy dostęp i uruchamianie silnika Keyless Access, kamera cofania, lakier metalizowany oraz dodatkowo przyciemniane szyby tylna i tylne boczne.

Tiguan Special Edition jest wyposażony standardowo jak odmiana Life, a wśród elementów wyposażenia dodatkowego, wartego 22 380 zł, a różnica w cenie w porównaniu do wyjściowej odmiany wynosi 800 zł. Tiguan w wyjątkowej odmianie ma w standardzie 17-calowe aluminiowe felgi Venezia, autoalarm, system Keyless Access z bezkluczykowym dostępem i uruchamianiem silnika, system Easy Open/Easy Close, lakier metalizowany, pakiet stylistyczny, w którego skład wchodzą srebrne relingi dachowe, oświetlenie ambientowe w 10 kolorach, dodatkowo przyciemniane szyby tylna i boczne (te ostatnie są także dźwiękoszczelne), reflektory LED Plus z podświetlaną listwą pomiędzy nimi i dynamicznym doświetlaniem zakrętów, tylne lampy LED z efektem 3D, a także światła na złą pogodę.

Równie długa jest lista elementów wyposażenia dodatkowego, na jaki mogą liczyć nabywcy Tourana Special Edition. W przypadku tego rodzinnego auta korzyść dla klienta, wynikająca z bogatszego wyposażenia wynosi 21 700 zł, a różnica w cenie w porównaniu z wersją Comfortline to 3300 zł. W pakiecie wyposażenia, jaki znalazł się w Touranie Special Edition są: 17-calowe aluminiowe felgi Salvador, system Keyless Access z bezkluczykowym dostępem i uruchamianiem silnika, podgrzewane przednie fotele, kamera cofania, lakier metalizowany, system Open/Easy Close, autoalarm, kontrolka poziomu płynu do spryskiwaczy i ogrzewane dysze spryskiwaczy przedniej szyby, reflektory LED Top ze spryskiwaczami, dynamiczna regulacja zasięgu reflektorów, doświetlanie zakrętów i światła LED do jazdy dziennej.

Gama elektrycznych Volkswagenów składa się dziś z wielu modeli – od kompaktowego ID.3, przez funkcjonalne SUV-y aż po komfortową limuzynę ID.7, która wyznacza standardy w swojej klasie. Od teraz każdy z modeli rodziny ID. jest dostępny również w wersji Special Edition, która wyróżnia się bogatym wyposażeniem dodatkowym za niewielką dopłatą w stosunku do wersji bazowej.

Model ID.3 w wersji Special Edition będzie standardowo wyposażony w 18-calowe felgi aluminiowe East Derry (20-calowe Sanya w odmianie Pro S), pakiet Komfort, w którego skład wchodzą podgrzewane przednie fotele i kierownica, instalacja telefoniczna z ładowarką indukcyjną, lakier metalizowany, dwustrefowa automatyczna klimatyzacja oraz nawigacja, pakiet Assistance (w jego skład wchodzą bezkluczykowy dostęp Keyless Access, Park Assist z kamerą cofania, system ochrony pasażerów Pre Crash i podświetlone klamki w drzwiach), a także pakiet Exterior – matrycowe reflektory LED Matrix z łączącą je podświetlaną listwą, dodatkowo przyciemnione szyby: tylna i tylne boczne, tylne światła w technologii LED z dynamicznymi kierunkowskazami i system Advanced Dynamic Light Assist. ID.3 Special Edition jest droższy od bazowej odmiany o 4600 zł, a korzyść dla klienta wynikająca z bogatszego wyposażenia to 26 200 zł w przypadku bazowego modelu i 24 740 zł dla wersji Pro S.

W ramach pakietu dodatkowego wyposażenia w wersji Special Edition w modelu ID.4 są: lakier metalizowany, 19-calowe felgi aluminiowe Hamar, pakiet Komfort, w którego skład wchodzą podgrzewane przednie fotele i kierownica, dwustrefowa, automatyczna klimatyzacja, podgrzewane dysze spryskiwaczy, konsola środkowa z dwoma uchwytami na napoje, podgrzewana przednia szyba i dwa dodatkowe gniazda USB C. W wyposażeniu jest także pakiet Assistance – alarm bezkluczykowy dostęp Keyless Access, system Park Assist z czujnikami i kamerą cofania, system ochrony pasażerów Pre Crash i podświetlone klamki w drzwiach. Elementem wyposażenia wersji Special Edition są również dywaniki materiałowe, system Easy Open/Easy Close oraz dodatkowo przyciemnione szyby: tylna i tylne boczne. Model ID.4 Pro mają dodatkowo pakiety Style i Design. W pierwszym znajdują się podłokietnik na tylnej kanapie z dwoma uchwytami na napoje, otwór na długie przedmioty w oparciu kanapy, fotel pasażera z regulacją wysokości, oświetlenie ambientowe w 30 kolorach, a w drugim – matrycowe reflektory LED Matrix z łączącą je podświetlaną listwą, system Advanced Dynamic Light Assist oraz tylne światła w technologii LED z dynamicznymi kierunkowskazami. Dopłata klienta do wersji Special Edition w przypadku modeli ID.4 i ID.4 Pro wynosi 4600 zł, a korzyść dla klienta wynikająca z bogatszego wyposażenia – 33 450 zł.

Volkswagen ID.5 Special Edition jest droższy od bazowej o 4600 zł, a korzyść dla klienta wynikająca z bogatszego wyposażenia to 29 370 zł. Nabywca, jeśli zdecyduje się na specjalną wersję ID.5 otrzyma w pakiecie lakier metalizowany, system Easy Open/Easy Close, pakiet Komfort, w którego skład wchodzą podgrzewane przednie fotele i kierownica, dwustrefowa, automatyczna klimatyzacja, podgrzewane dysze spryskiwaczy, konsola środkowa z dwoma uchwytami na napoje, podgrzewana przednia szyba i dwa dodatkowe gniazda USB C, pakiet Assistance (w jego skład wchodzą bezkluczykowy dostęp Keyless Access, Park Assist z kamerą cofania, system ochrony pasażerów Pre Crash i podświetlone klamki w drzwiach), pakiet Infotainment – system nawigacji satelitarnej z instalacją telefoniczną z ładowaniem indukcyjnym. W wersji Special Edition znalazły się także dywaniki materiałowe oraz pakiety Style i Design. Ten pierwszy składa się z podłokietnika na tylnej kanapie z dwoma uchwytami na napoje, otworu w oparciu na długie przedmioty, komfortowej deski rozdzielczej, fotela pasażera z regulacją wysokości, podgrzewanej kierownicy, oświetlenia ambientowego w 30 kolorach i tapicerki z mikrofibry ArtVelours. W pakiecie Design są matrycowe reflektory LED Matrix z łączącą je podświetlaną listwą, system Advanced Dynamic Light Assist oraz tylne światła w technologii LED z dynamicznymi kierunkowskazami.

Ostatnim Volkswagenem, który jest dostępny w wersji Special Edition jest flagowy model rodziny ID. – ID.7. Ta odmiana jest droższa od bazowej o 9200 zł, a korzyść dla klienta wynikająca z bogatszego wyposażenia to 36 530 zł. Wyposażenie dodatkowe wersji Special Edition to pakiety Komfort, Assistance, Wnętrze Style oraz Design. Pakiet Komfort zawiera podgrzewane przednie siedzenia, kierownicę i przednią szybę, 3-strefową klimatyzację z panelem sterowania z tyłu, nawigację i instalację telefoniczną z ładowarką indukcyjną. Pakiet Assistance zawiera systemy Park Assist Plus z funkcją pamięci, system Area View z kamerami 360o oraz systemy Travel Assist i Emergency Assist. Pakiet Wnętrze Style to komfortowe przednie fotele ergoActive z elektryczną regulacją, funkcją pamięci masażu oraz regulacją wzdłużną siedziska, panele dekoracyjne na desce rozdzielczej, pneumatycznie regulowane podparcia lędźwi w fotelach przednich, oświetlenie ambientowe w 30 kolorach oraz tapicerka z mikrofibry ArtVelours. W pakiecie Design znajdują się reflektory matrycowe LED z łączącą je podświetlaną listwą, system Advanced Dynamic Light Assist, dodatkowo przyciemniane szyby: tylna oraz boczne tylne, tylne światła w technologii LED z dynamicznymi kierunkowskazami, dynamiczna regulacja zasięgu reflektorów z dynamicznym doświetlaniem zakrętów, światła przeciwmgielne z funkcją statycznego doświetlania zakrętów, podświetlone klamki oraz system Easy Open/Easy Close. Wisienką na torcie jest lakier metalizowany.

Zastrzeżenia prawne Volkswagen Group Polska Sp. z o.o.

Wszelkie prezentowane informacje, w szczególności zdjęcia, wykresy, specyfikacje, opisy, rysunki lub parametry techniczne, nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Prezentowane informacje nie stanowią zapewnienia w rozumieniu art. 556(1)§2 Kodeksu cywilnego. Volkswagen zastrzega sobie możliwość wprowadzenia zmian w prezentowanych wersjach. Przedstawione detale wyposażenia  mogą różnić się od specyfikacji przewidzianej na rynek polski. Zamieszczone zdjęcia i opisy mają wyłącznie charakter poglądowy i mogą przedstawiać wyposażenie opcjonalne. Wiążące ustalenie ceny, wyposażenia i specyfikacji pojazdu następuje w umowie sprzedaży, a określenie parametrów technicznych zawiera świadectwo homologacji typu pojazdu. Zastrzegamy sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie  prezentowane informacje są aktualne na dzień publikacji. W celu uzyskania najnowszych informacji prosimy kontaktować się z Autoryzowanym Dealerem Marki Volkswagen.

Prezentowane ceny są wyłącznie cenami rekomendowanymi i obejmują podatek VAT (23%).

Z uwagi na ograniczenia technik drukarskich lub parametrów ekranu, na którym obraz jest wyświetlany, kolory przedstawione w niniejszym materiale mogą nieznacznie różnić się od faktycznych kolorów lakieru i materiałów.

Wszystkie produkowane obecnie samochody marki Volkswagen są wykonywane z materiałów spełniających pod względem możliwości odzysku i recyklingu wymagania określone w normie ISO 22628 i są zgodne z europejskimi świadectwami homologacji wydanymi wg dyrektywy 2005/64/WE. Volkswagen Group Polska sp. z o.o. podlega obowiązkowi zapewnienia wszystkim użytkownikom samochodów Volkswagen sieci odbioru pojazdów po wycofaniu ich z eksploatacji, zgodnie z wymaganiami ustawy z 20 stycznia 2005 r. o recyklingu pojazdów wycofanych z eksploatacji. Więcej informacji dotyczących ekologii znajdą Państwo na stronie Recykling samochodów.

Montaż akcesoriów w pojeździe może mieć wpływ na poziom zużycia paliwa/energii, emisję CO2 lub zasięg oraz może nastąpić najwcześniej po pierwszej rejestracji pojazdu, wyłącznie na Państwa życzenie.

Od 1 września 2018 r. wszystkie nowe pojazdy wprowadzane do obrotu w Unii Europejskiej muszą być badane i homologowane zgodnie z procedurą WLTP określoną w rozporządzeniu Komisji (UE) 2017/1151. WLTP zapewnia bardziej rygorystyczne warunki badania i bardziej realistyczne wartości zużycia paliwa i emisji CO2 w porównaniu do stosowanej to tej pory metody NEDC. Prezentowane dane dotyczące wartości zużycia paliwa i emisji CO2 są danymi zgodnymi ze świadectwem homologacji typu wyznaczonymi zgodnie z procedurą WLTP. Więcej informacji na temat WLTP na stronie: https://www.volkswagen.pl/pl/swiat-volkswagena/ochrona-srodowiska/wltp.html?

Zasięg dla samochodów elektrycznych lub zasięg w trybie elektrycznym dla hybryd typu Plug-In może się różnić w zależności od wersji i wyposażenia oraz zamontowanych akcesoriów. W praktyce rzeczywisty zasięg różni się w zależności od stylu jazdy, prędkości, korzystania z dodatkowych odbiorników energii, temperatury zewnętrznej, liczby pasażerów, obciążenia ładunkiem i topografii terenu.

Systemy bezpieczeństwa działają wyłącznie w ramach ich technologicznych granic i nadal niezbędne jest zachowanie należytej ostrożności przez kierowcę. Kierowca musi być w każdej chwili gotowy do przejęcia kontroli nad pojazdem. Systemy wspomagające nie zwalniają go z odpowiedzialności za zachowanie szczególnej ostrożności. Sprawdź szczegóły korzystania z Volkswagen WeConnect na stronie https://www.volkswagen.pl/pl/connected-car/lacznosc/we-connect.html? Leasing klasyczny: Oferta dla przedsiębiorców. Suma opłat skalkulowana w oparciu o parametry: opłata wstępna 20%, okres leasingu 36 miesięcy, wartość końcowa 1%.  

Leasing dla przedsiębiorców. Materiał nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego.

Kredyt "Jak Abonament" - Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 13,64%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 103873 zł, całkowita kwota do zapłaty 150216 zł, oprocentowanie zmienne 9,30%, całkowity koszt kredytu 46343 zł (w tym: prowizja  0 zł, odsetki 35558 zł, ubezpieczenie komunikacyjne na 1. rok 3807 zł, ubezpieczenie spłaty kredytu 6978 zł), 48 miesięcznych rat równych po 1607 zł; rata finalna 73087 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 7.07.2022 r. na reprezentatywnym przykładzie. Kredyt na wybrane modele Volkswagen Samochody Osobowe z rocznika 2022 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.  Raty leasingu "Jak Abonament" dla parametrów: 10% opłaty wstępnej, okres finansowania 48 miesięcy, limit roczny 15 000 km. Oferta dla Przedsiębiorców.

Volkswagen zwraca uwagę, że pewna liczba modeli Volkswagen ID. wyprodukowanych w Chinach została sprowadzona na rynki międzynarodowe nieoficjalnymi kanałami poza autoryzowaną siecią Volkswagena.  Nieautoryzowani sprzedawcy wprowadzają klientów w błąd, twierdząc, że oferowane przez nich modele Volkswagen ID. są objęte międzynarodową gwarancją. Volkswagen wskazuje, że pojazdy wyprodukowane w Chinach, na rynek chiński nie są objęte międzynarodową gwarancją, w tym również obejmującą Europejski Obszar Gospodarzy. Z uwagi na powyższe, wszystkie wymagania dotyczące naprawy i serwisowania, w tym korzystania z gwarancji i dobrej woli, nie mogą być podejmowane przez autoryzowanych dealerów lub jakikolwiek autoryzowany zakład serwisowy marki Volkswagen na terenie Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Volkswagen i oficjalny dostawca wewnątrzwspólnotowy nie mogą również zapewnić klientom Oryginalnych Części Volkswagen dla modeli sprzedawanych wyłącznie w Chinach, takich jak Volkswagen ID.6.  Klienci, którzy zdecydują się na zakup pojazdów za pośrednictwem nieautoryzowanych kanałów, powinni mieć świadomość, że oprócz braku możliwości serwisowania, gwarancji i dostaw części zamiennych, pojazdy te są wyposażone w wersję oprogramowania przeznaczoną na inny rynek. Podobnie jak w przypadku gwarancji i serwisu, nie może być ono obsługiwane przez dealerów Volkswagena. Dodatkowo nieoficjalnie importowane modele ID. zostały  wyprodukowane wyłącznie na warunki rynku chińskiego. Nie są więc homologowane na inne rynki ani dostosowane do ich specyficznych wymagań. Nie posiadają więc europejskiej homologacji i certyfikatu zgodności (CoC).  Volkswagen i oficjalny dostawca wewnątrzwspólnotowy pozostają zaangażowani w sprawy klientów, dlatego prosimy o zachowanie najwyższej ostrożności i ponownego przemyślenia zakupu modelu Volkswagen ID. za pośrednictwem nieoficjalnych kanałów. Zalecamy klientom wizytę u autoryzowanych dealerów w celu zapoznania się z najnowszą ofertą dostępnych modeli samochodów marki Volkswagen, które są oficjalnie dopuszczone do sprzedaży na danym rynku i posiadają ustaloną gwarancję oraz wsparcie serwisowe. Volkswagen i oficjalny dostawca chętnie zorganizują kontakt z autoryzowanymi dealerami.

*Obowiązuje do odwołania. Szczegóły u sprzedawcy. Polo Special Edition - Przedstawiana korzyść to różnica kwoty wynikającej z porównania wersji Special Edition do wersji Life z analogicznym wyposażeniem w cenie katalogowej. Wartość wyposażenia uwzględniona w Polo Special Edition: 2 400 zł. Dopłata między analogicznymi silnikami dla wersji Life i Special Edition: 100 zł. Rabat 6000 zł. T-Roc Special Edition - Przedstawiana korzyść to różnica kwoty wynikającej z porównania wersji Special Edition do wersji Life z analogicznym wyposażeniem w cenie katalogowej. Wartość wyposażenia uwzględniona w T-Roc Special Edition: 11 160 zł. Dopłata między analogicznymi silnikami dla wersji Life i Special Edition: 800 zł. Rabat 6000 zł. Nowy T-Cross Special Edition - Przedstawiana korzyść to różnica kwoty wynikającej z porównania wersji Special Edition do wersji Life z analogicznym wyposażeniem w cenie katalogowej. Wartość wyposażenia uwzględniona w T-Cross Special Edition: 10 360 zł. Dopłata między analogicznymi silnikami dla wersji Life i Special Edition: 800 zł. Rabat 8000 zł. Touran Special Edition - Przedstawiana korzyść to różnica kwoty wynikającej z porównania wersji Special Edition do wersji Comfortline z analogicznym wyposażeniem w cenie katalogowej. Wartość wyposażenia uwzględniona w Touran Special Edition: 25 000 zł. Dopłata między analogicznymi silnikami dla wersji Comfortline i Special Edition: 3 300 zł. Rabat 5000 zł. Taigo Special Edition - Przedstawiana korzyść to różnica kwoty wynikającej z porównania wersji Special Edition do wersji Life z analogicznym wyposażeniem w cenie katalogowej. Wartość wyposażenia uwzględniona w Taigo Special Edition: 9 560 zł. Dopłata między analogicznymi silnikami dla wersji Life i Special Edition: 800 zł. Rabat 3000 zł. Nowy Tiguan Special Edition - Przedstawiana korzyść to różnica kwoty wynikającej z porównania wersji Special Edition do wersji Life z analogicznym wyposażeniem w cenie katalogowej. Wartość wyposażenia uwzględniona w Nowy Tiguan Special Edition: 22 380 zł. Dopłata między analogicznymi silnikami dla wersji Life i Special Edition: 800 zł. ID.3 Special Edition - Przedstawiana korzyść to różnica kwoty wynikającej z porównania wersji Special Edition do wersji Pro Performance z analogicznym wyposażeniem w cenie katalogowej. Wartość wyposażenia uwzględniona w ID.3 Special Edition: 30 800 zł. Dopłata między analogicznymi silnikami dla wersji Pro Performance i Special Edition: 4 600 zł. ID.4 Special Edition - Przedstawiana korzyść to różnica kwoty wynikającej z porównania wersji Special Edition do wersji Pro Performance z analogicznym wyposażeniem w cenie katalogowej. Wartość wyposażenia uwzględniona w ID.4 Special Edition: 38 050 zł. Dopłata między analogicznymi silnikami dla wersji Pro Performance i Special Edition: 4 600 zł. ID.5 Special Edition - Przedstawiana korzyść to różnica kwoty wynikającej z porównania wersji Special Edition do wersji Pro Performance z analogicznym wyposażeniem w cenie katalogowej. Wartość wyposażenia uwzględniona w ID.5 Special Edition: 33 970 zł. Dopłata między analogicznymi silnikami dla wersji Pro Performance i Special Edition: 4 600 zł. ID.7 Special Edition - Przedstawiana korzyść to różnica kwoty wynikającej z porównania wersji Special Edition do wersji Pro z analogicznym wyposażeniem w cenie katalogowej. Wartość wyposażenia uwzględniona w ID.7 Special Edition: 45 730 zł. Dopłata między analogicznymi silnikami dla wersji Pro Performance i Special Edition: 9200 zł. ID.7 Tourer Special Edition - Przedstawiana korzyść to różnica kwoty wynikającej z porównania wersji Special Edition do wersji Pro z analogicznym wyposażeniem w cenie katalogowej. Wartość wyposażenia uwzględniona w ID.7 Tourer Special Edition: 47 430 zł. Dopłata między analogicznymi silnikami dla wersji Pro Performance i Special Edition: 9200 zł. Materiał może prezentować elementy wyposażenia dodatkowego lub opcjonalnego