Wygoda na najwyższym poziomie: wyposażenie nowego Volkswagena ID.7 w służbie komfortowi

Wygoda na najwyższym poziomie: wyposażenie nowego Volkswagena ID.7 w służbie komfortowi

Wygoda na najwyższym poziomie: wyposażenie nowego Volkswagena ID.7 w służbie komfortowi

08.08.2023
  • do standardowego wyposażenia Volkswagena ID.7 będzie należeć m.in. wyświetlacz head-up z rozszerzoną rzeczywistością
  • na liście opcji znajdą się klimatyzowane fotele z regulacją w 14 płaszczyznach
  • inteligentna klimatyzacja zadba o odpowiednią temperaturę podczas podróży, może także rozpocząć chłodzenie wnętrza, gdy kierowca będzie zbliżać się do samochodu
  • nowością jest panoramiczny dach z szybą, która może stać się nieprzezroczysta

Dopracowane pod względem aerodynamicznym nadwozie i imponujacy zasięg sprawiają, że nowym elektrycznym Volkswagenem ID.7 można będzie bez problemu podróżować na dalekich dystansach. Bogate wyposażenie sprawi, że te podróże będą niezwykle komfortowe. We wnętrzu ID.7 pasażerowie znajdą ogromną przestrzeń, do ich dyspozycji będzie intuicyjny, inteligentny i szybki system inforozrywki nowej generacji. Do standardowego wyposażenia będzie należeć m.in. wyświetlacz head-up z rozszerzoną rzeczywistością, a na liście opcji znajdą się m.in. panoramiczny dach z inteligentną szybą czy klimatyzowane fotele z funkcją masażu.

Elektryczna limuzyna Volkswagena wita kierowcę i pasażerów całkowicie na nowo zaprojektowanym wnętrzem, wykończonym materiałami wysokiej jakości. Dzięki dużemu rozstawowi osi ID.7 oferuje wyjątkowo dużo miejsca zarówno na przednich, jak i tylnych siedzeniach. W oczy rzuca się nowa tablica przyrządów. Ze względu na fakt, iż wyświetlacz head-up należy do wyposażenia standardowego, wyświetlacz za kierownicą jest w ID.7 znacznie mniejszy niż w pozostałych modelach rodziny. Zarówno na desce rozdzielczej, jak i boczkach drzwi można znaleźć ozdobne, kontrastowe szwy i listwy oświetlenia ambient.

Klimatyzowane fotele. Volkswagen specjalnie dla ID.7 opracował fotele nowej generacji dla kierowcy i pasażera z przodu. W zależności od wersji fotele oferują możliwość elektrycznej regulacji nawet w 14 płaszczyznach (fotele ergoActive). Nowością są fotele z funkcją klimatyzowania. Obok wielu indywidualnych ustawień kierowca i pasażer z przodu mogą aktywować tryb automatyczny dla klimatu siedzeń; w tym przypadku czujniki temperatury i wilgoci w fotelach rozpoznają zapotrzebowanie na chłodzenie i/lub ogrzewanie i odpowiednio nimi sterują. Ponadto można wybrać trzy tryby specjalne: maksymalne ogrzewanie, maksymalne wentylowanie lub maksymalne osuszanie.

Fotele z funkcją masażu. Nowo opracowana opcjonalna funkcja masażu foteli przednich oferuje szczególnie wysoki p