Volkswagen został wybrany Ekomarką Flotową w ogólnopolskim plebiscycie Fleet Derby

Volkswagen został wybrany Ekomarką Flotową w ogólnopolskim plebiscycie Fleet Derby

Volkswagen został wybrany Ekomarką Flotową w ogólnopolskim plebiscycie Fleet Derby

26.06.2023
  • w tegorocznej, 12. edycji plebiscytu Fleet Derby, organizowanego przez miesięcznik Fleet przyjęto 150 zgłoszeń z 67 firm
  • tytuł Ekomarki Flotowej w edycji 2023 okazał się Volkswagen
  • oddano ponad 250 000 głosów, a nagrodzono 40 laureatów
  • w plebiscycie głosowali m.in. fleet managerowie, osoby odpowiedzialne za politykę samochodową, zakupową i finansową w firmach

W ubiegłym tygodniu już po raz 12. wręczono nagrody w plebiscycie Fleet Derby, organizowanym przez miesięcznik Fleet. Przez ponad pół roku napłynęło 250 000 głosów, a wśród 40 laureatów znalazła się marka Volkswagen, która została wybrana Ekomarką Flotową 2023. Tym samym powtórzyła sukces z ubiegłego roku, kiedy także okazała się najlepsza w tej kategorii.

W tegorocznej edycji plebiscytu Fleet Derby przyjęto 150 zgłoszeń z 67 firm, na które oddano 250 000 głosów. Nagrody przyznano w następujących kategoriach: Zespół flotowy roku, Eco fleet manager roku, Ekomarka flotowa, Produkt/usługa flotowa (16 podkategorii), Technologie cyfrowe dla flot (4 podkategorie), Mobilność (9 podkategorii z samochodami niskoemisyjnymi w podziale na samochody osobowe i dostawcze), Ładowarki i sieci ładowania (4 podkategorie), Profesjonalne wsparcie sprzedaży flotowej (2 podkategorie), Motoryzacyjna marka flotowa (z podziałem na samochody osobowe i użytkowe).

„Wygrana drugi rok z rzędu w prestiżowej kategorii ‘Ekomarka flotowa’ to dowód na to, że nasze działania przynoszą skutek i są dobrze dopasowane do potrzeb klientów. Nasz zespół doradców stale uzupełnia swoją wiedzę, m.in. z zakresu elektromobilności. Właśnie po samochody elektryczne i hybrydowe plug-in sięga coraz więcej flot. Nasza oferta jest bardzo szeroka, co pozwala idealnie dobrać pojazdy do wymagań firmy. Bardzo się cieszymy z tej nagrody i możemy obiecać, że będziemy się starali powalczyć o ten zaszczytny tytuł również w przyszłych latach” – powiedział Dariusz Książkiewicz, Kierownik Sprzedaży Flotowej marki Volkswagen.