ID.3 1ST we wrześniu trafi do pierwszych klientów
ID.3 1ST we wrześniu trafi do pierwszych klientów
ID.3 1ST we wrześniu trafi do pierwszych klientów
ID.3 1ST we wrześniu trafi do pierwszych klientów

ID.3 1ST we wrześniu trafi do pierwszych klientów

ID.3 1ST we wrześniu trafi do pierwszych klientów

10.06.2020

  • ID.3 1ST jest wyposażony w akumulator o pojemności 58 kWh, auto napędza silnik elektryczny o mocy 150 kW, który znajduje się przy tylnej osi
  • osobom, które zdecydują się odebrać ID.3 1st już we wrześniu, Volkswagen zaoferował zwolnienie z opłaty trzech pierwszych rat leasingu

W ramach podziękowania za lojalność wobec marki, Volkswagen oferuje specjalne rozwiązanie wszystkim osobom które zarezerwowały możliwość zakupu ID.3 w wersji 1ST, chcącym odebrać swój samochód już we wrześniu.

„Wielopłaszczyznowa ofensywa elektryczna marki Volkswagen nabiera rozpędu dzięki ID.3. Ten samochód jest urzeczywistnieniem naszej misji związanej z chęcią zapewnienia lokalnie bezemisyjnej mobilności” - powiedział Ralf Brandstätter, dyrektor operacyjny marki Volkswagen.

Osoby zainteresowane odbiorem ID.3 1ST na początku września, mogą skorzystać z pakietu korzyści związanych z preferencyjnymi warunkami leasingu samochodu, jednocześnie decydując się na aktualizację oprogramowania w późniejszym terminie dla dwóch wyjątkowych rozwiązań cyfrowych (we wrześniu funkcja bezprzewodowego App Connect i funkcjonalność wyświetlania dystansu w Head-Up Display z poszerzoną rzeczywistością nie będą jeszcze aktywne). Klienci chcący zakupić ID.3 1ST, którzy nie będą zainteresowani pierwszeństwem w odbiorze auta, otrzymają auto w czwartym kwartale 2020 roku – wówczas samochód będzie już doposażony o wspomniane wyżej funkcje.

Jurgen Stackmann, członek zarządu marki Volkswagen ds. sprzedaży, powiedział: „Wreszcie, osoby które zarezerwowały już ID.3 otrzymały długo oczekiwane zielone światło dla bezemisyjnej przyjemności z jazdy. W ramach podziękowania za ich lojalność wobec marki i wyraz uznania za ich cierpliwość podczas długiego oczekiwania na finalizację zamówienia, oferujemy wszystkim, którzy chcą odebrać swój egzemplarz ID.3 1ST już we wrześniu, zwolnienie z opłaty trzech pierwszych rat leasingu, jeśli zdecydują się na taką formę użytkowania samochodu.”

Osoby, które zdecydowały się zarezerwować możliwość zakupu ID.3 w limitowanej wersji 1ST, od 17 czerwca będą mogły zamówić swój samochód i poznać szczegóły związane z ofertą finansową oraz wyposażeniem pojazdu. Kolejne informacje na ten temat zostaną przedstawione w komunikacie prasowym w przyszłym tygodniu.

Przedstawienie oferty seryjnej wersji ID.3 w Polsce planowane jest na przełom lipca i sierpnia – do tego czasu osoby które dokonały rezerwacji możliwości zamówienia samochodu w limitowanej wersji  1ST  będą mogły zdecydować się na wybranie preferowanego terminu odbioru swojego pojazdu.

Thomas Ulbrich, członek zarządu marki Volkswagen ds. elektromobilności, powiedział: „Ostatnie miesiące pracy w trudnych warunkach pandemii były dużym wyzwaniem dla całego zespołu ID.3. To sprawia, że zbliżające się wprowadzenie ID.3 na rynek jest tym ważniejsze. Lokalnie bezemisyjna jazda, najwyższe standardy jakości i ekscytujące wrażenia z jazdy – oto nowy ID.3.”

ID.3 1ST jest wyposażony w akumulator o pojemności 58 kWh, który napędzany jest silnikiem elektrycznym umiejscowionym na tylnej osi. Generuje 150 kW i zapewnia maksymalny moment obrotowy 310 Nm, dzięki czemu samochód może przyspieszyć do 60 km/h w 3,4 sekundy.

ID.3 1ST jest dostępny w trzech wariantach wyposażenia. Klienci, którzy zdecydowali się na jego konfigurację, mogą wybrać m.in. kolor lakieru i kolor wnętrza pojazdu.

W ramach elektrycznej ofensywy, Volkswagen planuje oferować pojazdy elektryczne we wszystkich głównych segmentach pojazdów do 2022 roku. Marka Volkswagen zamierza zostać liderem na rynku e-mobilności w nadchodzących latach i dlatego do 2024 zainwestuje 11 miliardów euro w rozwój na tej płaszczyźnie. W roku 2025 Volkswagen spodziewa się wyprodukować 1,5 miliona samochodów elektrycznych.

Ups!!!

Twoja przeglądarka wydaje się być nieaktualna przez to nasza strona może nie wyświetlać się dobrze u Ciebie.

Zalecane przeglądarki:

  • Chrome od wersji 68 
  • Safari od wersji 11 
  • Firefox od wersji 61 
  • Edge od wersji 42 
  • Opera od wersji 55
  • Samsung IE od wersji 7.2

Zalecamy aktualizację przeglądarki internetowej!

Dziękujemy za wizytę,

Zespół Volkswagen