2.7.59.9, 2018-10-09 10:11:18

Komfort i jakość w pakiecie.

Wybrałeś już swojego wymarzonego Volkswagena? Oszczędź nawet do kilku tysięcy złotych, dobierając Pakiet Przeglądów Volkswagen w promocyjnym pakiecie z Volkswagen Safe+ dostępnym dla modeli: up!, Polo, Golf, Tiguan i Touran! Decydujesz się na inny model? Zapytaj o Pakiet Przeglądów w promocyjnej cenie 1490 zł (4 lata / 60 000 km) lub 2450 zł (4 lata / 120 000 km)!

Płacisz raz i nie musisz się martwić dodatkowymi kosztami przeglądów okresowych przez kolejne 4 lata. Ciesz się spokojem zapewnionym przez najwyższą jakość Autoryzowanych Serwisów Volkswagena.

Pakiety przeglądów Volkswagen

Twoje korzyści:

  • Oszczędność – kupując Volkswagena zyskujesz już na starcie! Wybierz Pakiet Przeglądów w pakiecie z Volkswagen Safe+(dla wybranych modeli) lub jako osobny produkt i zaoszczędź nawet kilka tysięcy złotych na obowiązkowych przeglądach okresowych!
  • Gwarancja ceny – płacisz raz i masz pewność, że nie zaskoczą Cię żadne dodatkowe koszty przeglądów okresowych Twojego Volkswagena.
  • Elastyczność - to Ty decydujesz, jaki będzie limit kilometrów i czas trwania pakietu.
  • Wygoda - bezgotówkowe przeglądy na terenie całego kraju to komfort i brak niepotrzebnego stresu.
  • Jakość - zapewniamy najwyższej jakości obsługę, dzięki czemu Twój samochód zachowa wyższą wartość rynkową.

Co obejmuje Pakiet Przeglądów?

Pakiet Przeglądów obejmuje wymianę takich rzeczy jak:

Zakup Pakietu przeglądów

Kiedy dokonać zakupu?

Pakiet Przeglądów Volkswagen możesz kupić tylko razem z nowym samochodem.

Nie zwlekaj - jeśli dokonasz zakupu przed końcem 2018 roku, możesz skorzystać z naszych promocyjnych cen!

Jak korzystać z pakietu?

  1. Zadzwoń pod numer Centrum Technicznego - (22) 538 76 00 - lub do wybranego Autoryzowanego Serwisu Volkswagen i umów się na wizytę.
  2. Przyjedź na przegląd, a następnie odbierz sprawdzony przez specjalistów samochód. Rozliczasz się bezgotówkowo - w ramach posiadanego Pakietu Przeglądu. To proste. I wygodne!