Czerwony Tiguan URBAN SPORT stoi na bieżni lekkoatletycznej, widok na maskę silnika i zderzak.

Nowy Tiguan
URBAN SPORT

Już od 987 zł netto/mies

Już od 987 zł netto/mies

Cena katalogowa
od 140 010
Rata netto
od 987zł/mc
Rabat
10 000
Moc silnika
150-245KM
Pojemność bagażnika
615 | 1655litrów
Liczba miejsc
5

Sportowy styl połączony z nowoczesnym wyposażeniem

Nowy Tiguan URBAN SPORT łączy nowoczesną funkcjonalność z ekscytującą sportową stylistyką. Nie tylko zachwyca dynamicznym wyglądem, lecz również oferuje liczne atrakcyjne elementy stylistyczne i innowacyjne rozwiązania techniczne. Krótko mówiąc: jest idealnym towarzyszem wszystkich, którzy nie lubią bezczynności.

Wszystko o modelu nowy Tiguan URBAN SPORT

Wersje wyposażenia

Najciekawsze elementy

Ekscytująco sportowy

Nowy Tiguan URBAN SPORT łączy uniwersalny lifestyle ze sportowym charakterem. Widać to także po ekskluzywnych elementach stylistycznych tego modelu specjalnego. Należą do nich:

 • tylny zderzak z chromowanymi elementami i pasem świateł odblaskowych
 • czarny tylny spojler w stylistyce „R”
 • przedni zderzak z elementami w kolorze czarnym z połyskiem
 • czarne obudowy lusterek zewnętrznych - podświetlane listwy progowe w przednich drzwiach z napisem „URBAN SPORT”
 • projekcja logo „URBAN SPORT” na podłożu

Na skróty

Zostaw swój numer. Przygotujemy dla Ciebie ofertę lub umówimy jazdę próbną

Sprawdź cenniki i katalogi

Znajdź najbliższego Dealera Volkswagena

Sprawdź oryginalne akcesoria Volkswagen

Poznaj modele Volkswagena

 

Na skróty

Zastrzeżenia prawne Volkswagen Group Polska Sp. z o.o.

 • Dane na podstawie świadectw homologacji typu. Od 1 września 2018 r. wszystkie nowe pojazdy wprowadzane do obrotu w Unii Europejskiej muszą być badane i homologowane zgodnie z procedurą WLTP określoną w rozporządzeniu Komisji (UE) 2017/1151. WLTP zapewnia bardziej rygorystyczne warunki badania i bardziej realistyczne wartości zużycia paliwa i emisji CO2 w porównaniu do stosowanej to tej pory metody NEDC. Prezentowane dane dotyczące wartości zużycia paliwa i emisji CO2 są danymi zgodnymi ze świadectwem homologacji typu wyznaczonymi zgodnie z procedurą WLTP.

  Więcej informacji na temat WLTP na stronie: www.volkswagen.pl/pl/wltp.html

  Montaż akcesoriów w pojeździe może mieć wpływ na poziom zużycia paliwa/energii, emisję CO2 lub zasięg w przypadku samochodów elektrycznych lub hybryd oraz może nastąpić najwcześniej po pierwszej rejestracji pojazdu, wyłącznie na Państwa życzenie.

  Zasięg dla samochodów elektrycznych lub zasięg w trybie elektrycznym dla hybryd typu Plug-In może się różnić w zależności od wersji i wyposażenia oraz zamontowanych akcesoriów. W praktyce rzeczywisty zasięg różni się w zależności od stylu jazdy, prędkości, korzystania z dodatkowych odbiorników energii, temperatury zewnętrznej, liczby pasażerów, obciążenia ładunkiem i topografii terenu.

  Podane ceny obejmują podatek VAT (23%). 

  Wszelkie prezentowane informacje, w szczególności zdjęcia, wykresy, specyfikacje, opisy, rysunki lub parametry techniczne nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Prezentowane informacje nie stanowią zapewnienia w rozumieniu art. 5561§2 Kodeksu cywilnego.

  Volkswagen Osobowe zastrzega sobie możliwość wprowadzenia zmian w prezentowanych wersjach. Przedstawione detale wyposażenia mogą różnić się od specyfikacji przewidzianej na rynek polski. Zamieszczone zdjęcia mogą przedstawiać wyposażenie opcjonalne, dostępne za dopłatą. Wiążące ustalenie ceny, wyposażenia i specyfikacji pojazdu następują w umowie sprzedaży, a określenie parametrów technicznych zawiera świadectwo homologacji typu pojazdu. Zastrzegamy sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie informacje prezentowane na stronie są aktualne na dzień ich zamieszczania. W celu uzyskania najnowszych informacji prosimy kontaktować się z Autoryzowanym Dealerem Marki Volkswagen Osobowe.

  Wszystkie produkowane obecnie samochody marki Volkswagen są wykonywane z materiałów spełniających pod względem możliwości odzysku i recyklingu wymagania określone w normie ISO 22628 i są zgodne z europejskimi świadectwami homologacji wydanymi wg dyrektywy 2005/64/WE. Volkswagen Group Polska sp. z o.o. podlega obowiązkowi zapewnienia wszystkim użytkownikom samochodów marki Volkswagen sieci odbioru pojazdów po wycofaniu ich z eksploatacji, zgodnie z wymaganiami ustawy z 20 stycznia 2005 r. o recyklingu pojazdów wycofanych z eksploatacji (t.j. D z.U. z 2020 r., poz. 256). Więcej informacji dotyczących ekologii znajdą Państwo na stronach: https://www.volkswagen.pl/pl/swiat-volkswagena/ochrona-srodowiska.html