Czerwony Tiguan ACTIVE stoi w zurbanizowanym otoczeniu przed niebieską fasadą.

Tiguan
ACTIVE

Już od 894 zł netto/mies

Już od 894 zł netto/mies

Cena katalogowa
od 136 280
Rata netto
od 894zł/mc
Rabat
10 000
Moc silnika
150-245KM
Pojemność bagażnika
615 | 1655litrów
Liczba miejsc
5

Dynamika dla każdego

Tiguan ACTIVE pokryty opcjonalnym lakierem czerwonym Kings metalik1 jest SUVem niezwykłym nie tylko pod względem wizualnym: za każdym razem na nowo odkrywa swoje najmocniejsze strony. Jego design jest równie innowacyjny, jak rozwiązania, które ułatwią Ci codzienne życie.

1 Wyposażenie dodatkowe za dopłatą.

Aktualne promocje

Pewność wynika z charakteru

Bezkompromisowy
Tiguan ACTIVE
już od 894 zł netto/mies

Pewność wynika z charakteru

Bezkompromisowy
Tiguan ACTIVE
już od 894 zł netto/mies

Tiguan ACTIVE

Zamów wymarzonego Tiguana ACTIVE, dopasowanego do Twojego charakteru.

Rabat 10 000 zł
Nowoczesne finansowanie z niską ratą
Promocyjny Leasing 101%

Wszystko o modelu Tiguan ACTIVE

Wersje wyposażenia

Design i connectivity

Każdy bohater potrzebuje pomocników

Ze swoją wyrazistą stylistyką SUVa i innowacyjnymi systemami ułatwiającymi codzienne użytkowanie, Tiguan ACTIVE jest doskonałym partnerem w prawie wszystkich dziedzinach życia. Jego dynamiczne, 17-calowe obręcze ze stopu metali lekkich Galway przyciągają spojrzenia, a seryjny system Light Assist zapewnia dobrą widoczność także po zmroku. Nawet transport dużego sprzętu to żaden problem, gdyż srebrne relingi dachowe pozwolą zabrać ze sobą wszystko, co potrzebne, by zrealizować Twoje plany.

3.
App-Connect obejmuje technologie Apple CarPlay™, Android Auto™ i MirrorLink®. Aby uniknąć rozpraszania uwagi, podczas jazdy można uruchamiać tylko certyfikowane aplikacje. W związku z tym należy pamiętać, że niektóre aplikacje nie są oferowane dla każdej z tych trzech technologii, a dostępność tych technologii może się różnić w zależności od kraju. Informacje dotyczące kompatybilności smartfonów są dostępne dla Apple CarPlay™ na stronie https://www.apple.com/ios/carplay/, dla Android Auto™ na stronie https://www.android.com/intl/pl_pl/auto/ i dla MirrorLink® na stronie https://mirrorlink.com/.

Cechy modelu specjalnego

Dynamiczne pod każdym względem: obręcze ze stopu metali lekkich Galway

Z 17-calowymi obręczami ze stopu metali lekkich Galway Tiguan ACTIVE będzie budził zachwyt nie tylko Twój, lecz także wszystkich, którzy na niego spojrzą.

Dlaczego warto wybrać Volkswagena Tiguana ACTIVE?

Myśląc o nowym samochodzie przede wszystkim zwracamy uwagę na jego wygląd i osiągi, jednak aby podjąć mądrą decyzję trzeba przeanalizować szereg elementów składających się na całkowite koszty użytkowania, czyli tzw. TCO (total cost of ownership), np. wydatki na paliwo, koszty przeglądów, potencjalna utrata wartości samochodu czy pakiety w cenie samochodu. 

Tiguan ACTIVE to więcej niż myślisz. Poznaj powody, dla których warto go wybrać.

8 powodów, by wybrać Volkswagena
Cześć Volkswagen - We Connect

Hybryda plug-in

Czym jest i jakie możliwości daje hybryda plug-in?
Tego wszystkiego dowiesz się tutaj!

ACTIVE w innych modelach specjalnych

Modele specjalne VW ACTIVE. Stoją obok siebie: czerwony Golf ACTIVE, biały T-Cross ACTIVE i czerwony Tiguan ACTIVE. Zurbanizowana okolica.

Nasze modele specjalne ACTIVE to wyjątkowe modele z ekskluzywnymi elementami wyposażenia, które są w stanie spełnić prawie wszystkie wymagania. Każdy z pewnością znajdzie model dla siebie.

Wszystkie modele specjalne ACTIVE

Na skróty

Zostaw swój numer. Przygotujemy dla Ciebie ofertę lub umówimy jazdę próbną

Sprawdź cenniki i katalogi

Znajdź najbliższego Dealera Volkswagena

Sprawdź Oryginalne akcesoria Volkswagen®

Poznaj modele Volkswagena

Przeczytaj poradnik kupującego. 
Zakup i rejestracja samochodu krok po kroku

Na skróty

Zastrzeżenia prawne Volkswagen Group Polska Sp. z o.o.

 • Dane na podstawie świadectw homologacji typu. Od 1 września 2018 r. wszystkie nowe pojazdy wprowadzane do obrotu w Unii Europejskiej muszą być badane i homologowane zgodnie z procedurą WLTP określoną w rozporządzeniu Komisji (UE) 2017/1151. WLTP zapewnia bardziej rygorystyczne warunki badania i bardziej realistyczne wartości zużycia paliwa i emisji CO2 w porównaniu do stosowanej to tej pory metody NEDC. Prezentowane dane dotyczące wartości zużycia paliwa i emisji CO2 są danymi zgodnymi ze świadectwem homologacji typu wyznaczonymi zgodnie z procedurą WLTP.

  Więcej informacji na temat WLTP na stronie: www.volkswagen.pl/pl/wltp.html

  Montaż akcesoriów w pojeździe może mieć wpływ na poziom zużycia paliwa/energii, emisję CO2 lub zasięg w przypadku samochodów elektrycznych lub hybryd oraz może nastąpić najwcześniej po pierwszej rejestracji pojazdu, wyłącznie na Państwa życzenie.

  Zasięg dla samochodów elektrycznych lub zasięg w trybie elektrycznym dla hybryd typu Plug-In może się różnić w zależności od wersji i wyposażenia oraz zamontowanych akcesoriów. W praktyce rzeczywisty zasięg różni się w zależności od stylu jazdy, prędkości, korzystania z dodatkowych odbiorników energii, temperatury zewnętrznej, liczby pasażerów, obciążenia ładunkiem i topografii terenu.

  Podane ceny obejmują podatek VAT (23%). 

  Wszelkie prezentowane informacje, w szczególności zdjęcia, wykresy, specyfikacje, opisy, rysunki lub parametry techniczne nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Prezentowane informacje nie stanowią zapewnienia w rozumieniu art. 5561§2 Kodeksu cywilnego.

  Volkswagen Osobowe zastrzega sobie możliwość wprowadzenia zmian w prezentowanych wersjach. Przedstawione detale wyposażenia mogą różnić się od specyfikacji przewidzianej na rynek polski. Zamieszczone zdjęcia mogą przedstawiać wyposażenie opcjonalne, dostępne za dopłatą. Wiążące ustalenie ceny, wyposażenia i specyfikacji pojazdu następują w umowie sprzedaży, a określenie parametrów technicznych zawiera świadectwo homologacji typu pojazdu. Zastrzegamy sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie informacje prezentowane na stronie są aktualne na dzień ich zamieszczania. W celu uzyskania najnowszych informacji prosimy kontaktować się z Autoryzowanym Dealerem Marki Volkswagen Osobowe.

  Wszystkie produkowane obecnie samochody marki Volkswagen są wykonywane z materiałów spełniających pod względem możliwości odzysku i recyklingu wymagania określone w normie ISO 22628 i są zgodne z europejskimi świadectwami homologacji wydanymi wg dyrektywy 2005/64/WE. Volkswagen Group Polska sp. z o.o. podlega obowiązkowi zapewnienia wszystkim użytkownikom samochodów marki Volkswagen sieci odbioru pojazdów po wycofaniu ich z eksploatacji, zgodnie z wymaganiami ustawy z 20 stycznia 2005 r. o recyklingu pojazdów wycofanych z eksploatacji (t.j. D z.U. z 2020 r., poz. 256). Więcej informacji dotyczących ekologii znajdą Państwo na stronach: https://www.volkswagen.pl/pl/swiat-volkswagena/ochrona-srodowiska.html