Nowy ID.3 

Tu rozpoczyna się nowe

ID.3 rozpoczyna nową, dynamiczną erę elektrycznej mobilności. Elektryzujące osiągi połączone są z nowoczesnym designem i zasięgami zapewniającymi komfortowe codzienne użytkowanie. Dla osób, które szukają zmian. Przyszłość czeka na Ciebie tuż za progiem. Nie wahaj się.

Pierwszy – od pierwszego spojrzenia:
ekskluzywna edycja specjalna ID.3 1ST

Ekskluzywne detale ID.3 1ST od pierwszego spojrzenia sygnalizują, kto jest tym pierwszym: począwszy od emblematu 1ST i wyrazistej stylistyki tylnych słupków, przez element 1ST na kierownicy i pedały w stylistyce Play & Pause, po specjalne powitanie na ekranie startowym. Oto Twoja edycja specjalna, którą jako klient naszego serwisu ładowania We Charge w pierwszym roku będziesz mógł ładować w całej Europie bezpłatnie.*

* Jako klienci naszego serwisu ładowania We Charge, nabywcy ekskluzywnej edycji specjalnej ID.3 1ST mogą przez rok od daty rejestracji samochodu do maksymalnie 2000 kWh bezpłatnie pobierać prąd do ładowania swoich elektrycznych aut na publicznych stacjach ładowania. I to na wszystkich współpracujących z We Charge, również stacjach sieci IONITY High Power Charging. Warto wspomnieć, że prąd na stacjach  ładowania IONITY w Niemczech i w większości innych krajów UE pochodzi z odnawialnych źródeł energii.

Kilka kroków do ekskluzywnej edycji specjalnej ID.3 1ST

Już nadszedł ten czas: teraz możesz zapisać się na model z ekskluzywnej edycji specjalnej ID.3 1ST. I co ważniejsze: będziesz miał także szansę jeździć nim wcześniej niż inni.

Przycięty widok przodu ID.3 1ST
Przycięty widok przodu ID.3 1ST
Przycięty widok przodu ID.3 1ST

Zarezerwuj swoją edycję specjalną ID.3 1ST

Bądź jedną z pierwszych osób, które będą jeździć nowym ID.3 1ST i przez pierwszy rok bezpłatnie ładować auto w całej Europie.
Zapewnij sobie limitowaną edycję specjalną z ekskluzywnymi elementami stylistycznymi
Otrzymuj wcześniej niż inni aktualne informacje o mobilności elektrycznej i nowym ID.3 1ST
ID.3 wita Cię, elektryzuje i zawiezie dalej
ID.Light

 

ID.Light

Bardzo sprytna: inteligentna koncepcja świateł

Bateria i zasięg

Duża moc. Szybkie ładowanie

Powitanie

ID.3 mówi „Cześć”. Światłami

Bateria i zasięg
Uśmiechnięta kobieta wysiada z VW ID.3
Powitanie

Komfort

 • Widok przez przednią szybę VW ID.3 z wyświetlaczem Head-up Augmented RealityEnter your alt text here.
  Widok przez przednią szybę VW ID.3 z wyświetlaczem Head-up Augmented RealityEnter your alt text here.
 • Panoramiczny dach szklany w VW ID.3
  Panoramiczny dach szklany w VW ID.3
 • Osoby na przednich siedzeniach VW ID.3 patrzą na wyświetlacz radia
  Osoby na przednich siedzeniach VW ID.3 patrzą na wyświetlacz radia

Bardzo sprytna: inteligentna koncepcja świateł

ID.Light komunikuje się z Tobą wizualnie, a w połączeniu z opcjonalnym systemem nawigacji ułatwia poruszanie się w po drogach, gdyż światłami i migającym wskaźnikiem kierunku zaleca zmianę pasa ruchu. Oprócz tego może Cię ostrzec i pomóc, jeżeli znajdujesz się na niewłaściwym pasie. Jeśli korzystasz z obsługi głosowej, ID.3 zareaguje sygnałem świetlnym na Twój głos. Gdy opuścisz auto, ID.Light pożegna się z Tobą sygnałem świetlnym.

Technologia „e”

 • Uśmiechnięta kobieta wysiada z VW ID.3
  Uśmiechnięta kobieta wysiada z VW ID.3
 • VW ID.3 jedzie ulicą
  VW ID.3 jedzie ulicą
 • Wtyczka do ładowania podłączana do VW ID.3
  Wtyczka do ładowania podłączana do VW ID.3

Duża moc. Szybkie ładowanie

 • Uśmiechnięta kobieta wysiada z VW ID.3
  Uśmiechnięta kobieta wysiada z VW ID.3

Rano wygodnie dojechać do biura, przedtem szybko odwieźć dzieci do szkoły, a wieczorem powrót – na jednym ładowaniu baterii to zasadniczo żaden problem. Każdy z trzech rozmiarów baterii w ID.3 upora się z tym zadaniem bez kłopotu. Do wyboru są baterie 45 kWh, 58 kWh lub 77 kWh. Średnia bateria w ciągu 30 minut może zostać naładowana do poziomu pozwalającego na przejechanie ok. 290 km, (metodą szybkiego ładowania prądem stałym DC, z mocą 100 kW). A z największą (77 kWh, netto), naładowaną do pełna baterią przejedziesz nawet 550 kilometrów.1

1 Prognozowany zasięg dla cykli na stanowisku kontrolnym według Worldwide harmonized Light vehicles Test Procedure (WLTP). Zasięg WLTP dla samochodów seryjnych może się różnić się w związku z różnicami w wyposażeniu. W praktyce rzeczywisty zasięg różni się w zależności od stylu jazdy, prędkości, korzystania z dodatkowych odbiorników energii, temperatury zewnętrznej, liczby pasażerów/obciążenia ładunkiem i topografii terenu. Jednak zależnie od profilu użytkowania, 80% kierowców będzie w stanie uzyskać zasięg bez doładowywania baterii między 230 a 330 km przy mniejszym wariancie baterii (45 kWh, netto), między 300 a 420 km przy średnim wariancie baterii (58 kWh, netto) i między 390 a 550 km przy największym wariancie baterii (77 kWh, netto).

Design

 • Kobieta zbliża się do VW ID.3
  Kobieta zbliża się do VW ID.3
 • VW ID.3 ukośnie od tyłu, młoda kobieta stoi z tyłu samochodu
  VW ID.3 ukośnie od tyłu, młoda kobieta stoi z tyłu samochodu
 • Przednie siedzenia VW ID.3
  Przednie siedzenia VW ID.3
 • Młoda kobieta siedzi na prawym przednim fotelu VW ID.3
  Młoda kobieta siedzi na prawym przednim fotelu VW ID.3
 • Osoba obsługuje przyciski świateł
  Osoba obsługuje przyciski świateł