Łatwe ładowanie modelu ID. 3 dzięki We Charge
2,3

Łatwe ładowanie prądu w dowolnym miejscu – dzięki We Charge

Dzięki We Charge możesz jeszcze spokojniej ładować swojego elektrycznego Volkswagena. W domu za pośrednictwem podłączonego do sieci Wallbox’u i w drodze w ponad 200 000 publicznych punktach ładowania w Europie. Po prostu kartą. Wszystko w jednej aplikacji.

1.
Zużycie prądu w kWh/100 km: 14-12,9 (cykl mieszany); emisja CO₂ w g/km: 0; klasa energetyczna: A+++

Dzięki We Charge możesz jeszcze spokojniej ładować swojego elektrycznego Volkswagena. W domu za pośrednictwem podłączonego do sieci Wallbox’u i w drodze w ponad 200 000 publicznych punktach ładowania w Europie. Po prostu kartą. Wszystko w jednej aplikacji.

Łatwe ładowanie Volkswagena

Od teraz masz o wiele mniej powodów do zmartwień. Już od 0 zł miesięcznie We Charge umożliwi Ci połączenie się przez aplikację We Connect ID. wszędzie tam, gdzie znajdują się stacje ładowania i zapewni wyjątkowe korzyści cenowe dla posiadaczy Volkswagen ID. Jak We Charge ułatwia tankowanie prądu, dowiesz się tutaj i w naszym cyfrowym podręczniku.

 • Znajdź i wykorzystaj ponad 200 000 publicznych punktów ładowania
 • Ładuj w całej Europie za pomocą jednej karty ładowania
 • Znajdź odpowiednią taryfę We Charge dostosowaną do Twoich wymagań
 • Wyjątkowe korzyści cenowe w sieci szybkiego ładowania IONITY
 • Spokojne ładowanie w domu dzięki inteligentnym funkcjom ładowania prywatnego Wallbox’u
--:--

We Charge - szczegółowe informacje

Łatwe znajdowanie stacji ładowania podczas podróży dzięki We Charge

Ładowanie w podróży

We Charge znajduje stacje ładowania w Twojej okolicy, pomaga zaplanować trasę i umożliwia ładowanie za pomocą karty do ładowania We Charge w ponad 200 000 publicznych punktach ładowania w całej Europie. Ponadto są wśród nich stacje szybkiego ładowania IONITY rozmieszczone na głównych autostradach, z których można łatwo korzystać za pomocą We Charge. W tym pełna kontrola kosztów. 

Zachowaj pod kontrolą operację ładowania w ID. Charger również w domu

Ładowanie w domu

We Charge ułatwia ładowanie w Twoim podłączonym do sieci Wallboksie, ID. Charger Connect i ID. Charger Pro. Aplikacja umożliwi Ci w przyszłości zachowanie kontroli nad operacjami ładowania, sterowanie nimi za pomocą smartfona, udostępnianie Wallbox’u innym użytkownikom i czerpanie korzyści z inteligentnych funkcji, takich jak konserwacja zdalna 4

Dzięki aplikacji We Connect ID. zachowaj kontrolę nad We Charge

We Charge w aplikacji We Connect ID. 

Funkcje We Charge są zintegrowane w aplikacji We Connect ID. Z łatwością możesz wyszukiwać i znajdować publiczne stacje ładowania w aplikacji oraz sprawdzać dostępność 5 w czasie rzeczywistym. W celu zachowania pełnej przejrzystości kosztów możesz przeglądać wszystkie swoje operacje ładowania. Nawet zarządzanie wybraną taryfą oraz kartą We Charge jest dostępne za jednym naciśnięciem palca. Brzmi przekonująco? Kliknij tutaj, aby przejść do pobierania aplikacji.

Stworzone z myślą o Tobie:
taryfy ładowania We Charge

Dzięki We Charge już od 0 zł miesięcznie połączysz się z ogólnodostępnymi stacjami ładowania i skorzystasz z ekskluzywnych korzyści cenowych dla posiadaczy konta Volkswagen ID. We Charge Free, We Charge Go i We Charge Plus to trzy taryfy ładowania, które dostosowano do indywidualnych potrzeb kierowców – zarówno tych jeżdżących sporadycznie, jak i tych, którzy często pokonują długie trasy.

6.
Wszystkie podane tutaj ceny zawierają ustawowy podatek VAT.
7.
Przedstawione taryfy ładowania oraz karta ładowania to oferta Volkswagen Group Charging GmbH (Elli). W celu zawarcia tych taryf jest wymagane konto Volkswagen ID (VW-ID) oraz aplikacja Volkswagen We Connect ID. Jeżeli nie chcesz przekazywać danych swojego VW ID. spółce Volkswagen Group Charging GmbH (Elli), możesz skorzystać z alternatywnej oferty na stronie www.elli.eco bez udzielonych warunków specjalnych. Również karty ładowania oraz modele ID. Charger to oferta Volkswagen Group Charging GmbH (Elli).
8.
Taryfy We Charge Go i We Charge Plus są dostępne tylko do modeli Volkswagen ID.
9.
Nie obowiązuje jednorazowa opłata aktywacyjna w wysokości 45 zł.
12.
Ceny ładowania poza siecią szybkiego ładowania IONITY są obliczane przez Volkswagen Group Charging GmbH (Elli) indywidualnie dla każdego operatora danej stacji ładowania w oparciu o kWh, sesję, czas lub dowolną ich kombinację. Niektórzy operatorzy mogą pobierać opłaty postojowe. Przed rozpoczęciem każdej operacji ładowania w aplikacji można sprawdzić aktualne ceny prądu wymaganego do ładowania w stacji ładowania. Przy ładowania za granicą może być naliczona opłata za wymianę waluty. W taryfach We Charge Go i We Charge Plus nie obowiązuje dopłata za każdą operację ładowania.
We Charge Free – płać tylko tyle, za ile naładujesz

We Charge Free – płać tylko tyle, za ile naładujesz

Użytkownicy, którzy ładują w domu lub w pracy i często używają swojego elektrycznego Volkswagena do pokonywania krótkich dystansów, zaczynają od We Charge Free: Ładuj na stacjach szybkiego ładowania IONITY w miejscach ogólnodostępnych bez comiesięcznych kosztów stałych w bardzo krótkim czasie. Łatwiej się nie da. 

We Charge Go – do okazjonalnego ładowania podczas podróży

We Charge Go – do okazjonalnego ładowania podczas podróży

Przykładowo mieszkasz w wynajmowanym mieszkaniu, ładujesz w mieście, jeździsz głównie na krótkich dystansach i co jakiś czas odwiedzasz rodzinę w innym mieście? We Charge Go to idealne rozwiązanie dla Ciebie. Jako właściciel modelu ID. z możliwością szybkiego ładowania możesz ładować w publicznych stacjach ładowania bez uiszczania opłaty podstawowej i cieszyć się korzyściami cenowymi w IONITY.

We Charge Plus – dla użytkowników, którzy często ładują i pokonują długie dystanse

Wszystkim posiadaczom modelu ID. z funkcją szybkiego ładowania, którzy ładują w domu lub w podróży, polecamy We Charge Plus. W zamian za niską opłatę miesięczną możesz ładować, będąc w podróży, w sieci szybkiego ładowania naszego partnera premium IONITY w atrakcyjnej cenie.

We Charge Plus – dla użytkowników, którzy często ładują i pokonują długie dystanse

W kilku krokach do karty ładowania We Charge

Chcesz korzystać z We Charge? Pobierz bezpłatną aplikację We Connect ID. Zaloguj się do aplikacji za pomocą osobistego konta Volkswagen ID. Zamów teraz kartę ładowania razem z taryfą We Charge. Teraz wystarczy tylko aktywować kartę ładowania We Charge i rozpocząć ładowanie. 

Do karty ładowania We Charge

Pełne połączenie z siecią nawet w domu – dzięki ID. Charger 

Odpręż się w domu, gdy Twój samochód się ładuje: Dzięki usłudze We Charge możesz zdalnie sterować podłączonym do sieci Wallbox’em za pomocą aplikacji, leżąc wygodnie na kanapie.  

Łatwe sterowanie Wallbox’em ID. Charger za pomocą aplikacji We Connect ID.

ID. Charger: W taki sposób zmienisz swój dom w stację ładowania

Elektromobilność jest prostsza niż myślisz. Oferując Wallbox ID. Charger, przedstawiamy nowoczesną koncepcję ładowania do Twojego domu. Szczególnie praktyczne: We Charge oferuje inteligentne usługi online do modeli ID. Charger Connect i Pro. Łatwo konfiguruj ID. Charger za pomocą aplikacji, steruj zdalnie, przeglądaj operacje ładowania i zarządzaj dostępem. Zainteresowany?

Często zadawane pytania

Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z nami

Kontakt

Masz pytania, pomysły lub chcesz wystawić ocenę? Zadzwoń.

Skontaktuj się z nami pod numerem 00800-43347328 (bezpłatnie dla wszystkich polskich sieci telefonicznych). Jesteśmy dostępni całą dobę. Jeżeli Twój operator sieci telefonicznej nie obsługuje tego numeru, zadzwoń pod numer 061 - 2714 9876. Opłata za połączenie zgodnie z cennikiem operatora. W przypadku połączeń z zagranicy mogą wystąpić opłaty roamingowe.

Możesz również wysłać e-mail na adres:
wecharge-support@volkswagen.deOpens a mail link

To również może Cię zainteresować

Zastrzeżenia prawne Volkswagen Group Polska Sp. z o.o.

2.
Taryfy ładowania, karta ładowania oraz modele ID. Charger to oferta Volkswagen Group Charging GmbH (Elli). 
3.
Podane wartości dotyczące zużycia i emisji zostały określone na podstawie ustawowych metod pomiaru. Od 1 września 2017 roku określone samochody nowe uzyskują homologację zgodnie ze światową zharmonizowaną procedurą badania samochodów osobowych i lekkich pojazdów użytkowych (Worldwide Harmonized Light Vehicles Test Procedure, WLTP), tj. bardziej zbliżoną do rzeczywistości procedurą badania zużycia paliwa i emisji CO2. Od 1 września 2018 roku WLTP będzie stopniowo zastępowała nowy europejski cykl jezdny. Z racji bardziej realistycznych warunków kontroli wartości zużycia paliwa i emisji CO2 mierzone metodą WLTP są w wielu przypadkach wyższe niż te mierzone metodą nowego europejskiego cyklu jezdnego. W rezultacie od 1 września 2018 roku mogą wystąpić odpowiednie zmiany dotyczące opodatkowania pojazdów. Więcej informacji na temat różnic pomiędzy WLTP i nowym europejskim cyklem jezdnym można znaleźć na stronie https://www.volkswagen.pl/pl/swiat-volkswagena/ochrona-srodowiska/wltp.html.

Obecnie w sposób wiążący należy podawać jeszcze wartości nowego europejskiego cyklu jezdnego. W przypadku pojazdów nowych, które uzyskały homologację zgodnie z WLTP, wartości nowego europejskiego cyklu jezdnego określa się na podstawie wartości WLTP. Dodatkowe dane wartości WLTP mogą następować dobrowolnie do ich zobowiązującego zastosowania. Jeżeli wartości nowego europejskiego cyklu jezdnego są podawane w formie przedziałów, nie dotyczą pojedynczego pojazdu i nie stanowią integralnego elementu oferty. Służą wyłącznie do porównania różnych typów pojazdów. Dodatkowe wyposażenie i akcesoria (elementy montażowe, format opon itp.) mogą zmieniać istotne parametry pojazdu, takie jak wagę, opór toczenia oraz aerodynamikę i, poza warunkami atmosferycznymi i jezdnymi oraz zachowaniem podczas jazdy, wpływać także na zużycie paliwa, prądu, emisje CO2 i wartości mocy jezdnej pojazdu.
Dodatkowe informacje dotyczące oficjalnego zużycia paliwa oraz oficjalnych, określonych emisji CO2 nowych samochodów osobowych znajdują się w „Podręczniku dotyczącym zużycia paliwa, emisji CO2 i zużycia prądu w nowych samochodach osobowych”, które są dostępne bezpłatnie we wszystkich punktach sprzedaży oraz w DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH, Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern-Scharnhausen (www.dat.de/co2).
Klasy wydajności energetycznej analizowanych pojazdów na podstawie emisji CO2 z uwzględnieniem masy własnej. Pojazdy, których wartości odpowiadają średniej, zaklasyfikowano do kategorii D. Pojazdy, których wartości wypadają powyżej dzisiejszej średniej, zaklasyfikowano do kategorii A+++, A++, A+, A, B lub C. Pojazdy, których wartości wypadają poniżej średniej, określa się symbolami E, F lub G. Przedstawione tutaj informacje odnoszą się do homologacji typu WE wybranego modelu i jego wyposażenia standardowego zgodnie z dyrektywą 2007/46/WE. Wyposażenie specjalne wybrane przez użytkownika podczas konfiguracji może spowodować, że skonfigurowany model ze względu na wybrane wyposażenie będzie zgodny z innym homologowanym typem niż w sytuacji bez wybranego wyposażenia specjalnego. W związku z tym dane dotyczące danego modelu mogą się różnić. Podane wartości CO2 zostały określone w ramach homologacji typu pojazdu.
4.
Dostępność poszczególnych funkcji w zależności od kraju może prezentować się inaczej, a w okresie obowiązywania umowy ich treść może podlegać zmianom lub niektóre funkcje mogą zostać wycofane. 
5.
Mimo, że spółka Volkswagen AG pracuje nad ciągłym ulepszaniem informacji o poszczególnych stacjach ładowania, spółka Volkswagen AG nie może zagwarantować należytego stanu technicznego stacji ładowania ani swobodnego dostępu do stacji ładowania.
 • Dane na podstawie świadectw homologacji typu. Od 1 września 2018 r. wszystkie nowe pojazdy wprowadzane do obrotu w Unii Europejskiej muszą być badane i homologowane zgodnie z procedurą WLTP określoną w rozporządzeniu Komisji (UE) 2017/1151. WLTP zapewnia bardziej rygorystyczne warunki badania i bardziej realistyczne wartości zużycia paliwa i emisji CO2 w porównaniu do stosowanej to tej pory metody NEDC. Prezentowane dane dotyczące wartości zużycia paliwa i emisji CO2 są danymi zgodnymi ze świadectwem homologacji typu wyznaczonymi zgodnie z procedurą WLTP.

  Więcej informacji na temat WLTP na stronie: www.volkswagen.pl/pl/wltp.html

  Montaż akcesoriów w pojeździe może mieć wpływ na poziom zużycia paliwa/energii, emisję CO2 lub zasięg w przypadku samochodów elektrycznych lub hybryd oraz może nastąpić najwcześniej po pierwszej rejestracji pojazdu, wyłącznie na Państwa życzenie.

  Zasięg dla samochodów elektrycznych lub zasięg w trybie elektrycznym dla hybryd typu Plug-In może się różnić w zależności od wersji i wyposażenia oraz zamontowanych akcesoriów. W praktyce rzeczywisty zasięg różni się w zależności od stylu jazdy, prędkości, korzystania z dodatkowych odbiorników energii, temperatury zewnętrznej, liczby pasażerów, obciążenia ładunkiem i topografii terenu.

  Podane ceny obejmują podatek VAT (23%). 

  Wszelkie prezentowane informacje, w szczególności zdjęcia, wykresy, specyfikacje, opisy, rysunki lub parametry techniczne nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Prezentowane informacje nie stanowią zapewnienia w rozumieniu art. 5561§2 Kodeksu cywilnego.

  Volkswagen Osobowe zastrzega sobie możliwość wprowadzenia zmian w prezentowanych wersjach. Przedstawione detale wyposażenia mogą różnić się od specyfikacji przewidzianej na rynek polski. Zamieszczone zdjęcia mogą przedstawiać wyposażenie opcjonalne, dostępne za dopłatą. Wiążące ustalenie ceny, wyposażenia i specyfikacji pojazdu następują w umowie sprzedaży, a określenie parametrów technicznych zawiera świadectwo homologacji typu pojazdu. Zastrzegamy sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie informacje prezentowane na stronie są aktualne na dzień ich zamieszczania. W celu uzyskania najnowszych informacji prosimy kontaktować się z Autoryzowanym Dealerem Marki Volkswagen Osobowe.

  Wszystkie produkowane obecnie samochody marki Volkswagen są wykonywane z materiałów spełniających pod względem możliwości odzysku i recyklingu wymagania określone w normie ISO 22628 i są zgodne z europejskimi świadectwami homologacji wydanymi wg dyrektywy 2005/64/WE. Volkswagen Group Polska sp. z o.o. podlega obowiązkowi zapewnienia wszystkim użytkownikom samochodów marki Volkswagen sieci odbioru pojazdów po wycofaniu ich z eksploatacji, zgodnie z wymaganiami ustawy z 20 stycznia 2005 r. o recyklingu pojazdów wycofanych z eksploatacji (t.j. D z.U. z 2020 r., poz. 256). Więcej informacji dotyczących ekologii znajdą Państwo na stronach: https://www.volkswagen.pl/pl/swiat-volkswagena/ochrona-srodowiska.html