Oferta świąteczna
Oferta świąteczna
Oferta świąteczna
Oferta świąteczna
Zima - Szykuj się do podróży

Oferta świąteczna

Zima - Szykuj się do podróży

Oferta świąteczna

Święta to wyjątkowy czas, w którym spełniają się marzenia każdego z nas. W tym roku przygotowaliśmy wyjątkowe upominki, które mogą znaleźć się pod choinkami miłośników marki Volkswagen.

Święta to wyjątkowy czas, w którym spełniają się marzenia każdego z nas. W tym roku przygotowaliśmy wyjątkowe upominki, które mogą znaleźć się pod choinkami miłośników marki Volkswagen.

Chcieliśmy, by nasze prezenty mogły służyć Tobie i Twoim bliskim przez cały rok. Dlatego w naszej ofercie już od połowy listopada znajdą się porcelanowe akcesoria z artystycznym motywem nawiązującym do estetyki VW. Talerz i kubek oprócz swojej użytkowej funkcji, to również ciekawy pomysł na wyjątkowo gustowną dekorację. Dla najmłodszych przygotowaliśmy stemple ze świątecznymi elementami – będą niezastąpione przy okazji przygotowywania świątecznych dekoracji.

Pamiętaj też, iż szeroka gama Oryginalnych akcesoriów Volkswagen® będących do końca roku w promocyjnych cenach, może stanowić świetny pomysł na prezenty dla Twoich najbliższych.

Skorzystaj z oferty świątecznej już od połowy listopada 2016!

Wejdź na www.vw-sklep.pl

Zastrzeżenia prawne Volkswagen Group Polska Sp. z o.o.
Od 1 września 2018 r. wszystkie nowe pojazdy wprowadzane do obrotu w Unii Europejskiej muszą być badane i homologowane zgodnie z procedurą WLTP określoną w rozporządzeniu Komisji (UE) 2017/1151. WLTP zapewnia bardziej rygorystyczne warunki badania i bardziej realistyczne wartości zużycia paliwa i emisji CO2 w porównaniu do stosowanej to tej pory metody NEDC. 
Prezentowane dane dotyczące wartości zużycia paliwa i emisji CO2 są danymi zgodnymi ze świadectwem homologacji typu wyznaczonymi zgodnie z procedurą WLTP.
Dane na podstawie świadectw homologacji typu.
Montaż akcesoriów w pojeździe może mieć wpływ na poziom zużycia paliwa i emisji CO2 oraz może nastąpić najwcześniej po pierwszej rejestracji pojazdu, wyłącznie na Państwa życzenie.
Więcej informacji na temat WLTP na stronie: https://www.volkswagen.pl/pl/wltp.html

Podane ceny obejmują podatek VAT.

Wszelkie prezentowane informacje, w szczególności zdjęcia, wykresy, specyfikacje, opisy, rysunki lub parametry techniczne nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Prezentowane informacje nie stanowią zapewnienia w rozumieniu art. 5561§2 Kodeksu cywilnego. Volkswagen Osobowe zastrzega sobie możliwość wprowadzenia zmian w prezentowanych wersjach. Przedstawione detale wyposażenia mogą różnić się od specyfikacji przewidzianej na rynek polski. Zamieszczone zdjęcia mogą przedstawiać wyposażenie opcjonalne. Wiążące ustalenie ceny, wyposażenia i specyfikacji pojazdu następują w umowie sprzedaży, a określenie parametrów technicznych zawiera świadectwo homologacji typu pojazdu.

Zastrzegamy sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie informacje prezentowane na stronie są aktualne na dzień ich zamieszczania.

W celu uzyskania najnowszych informacji prosimy kontaktować się z Autoryzowanym Dealerem Marki Volkswagen Osobowe.

Your browser is outdated!

Please get a decent browser here or there