Zabierz się z Tomkiem do czyszczenia klimatyzacji
Serwis i akcesoria oczami fanów | Tomek i Iwona

Zabierz się z Tomkiem
do czyszczenia klimatyzacji

Serwis i akcesoria oczami fanów | Tomek i Iwona

Zabierz się z Tomkiem
do czyszczenia klimatyzacji

Każdy, kto przeżywa letnie podróże z chusteczką przy nosie wie, jak bardzo sprawna klimatyzacja i filtr kabinowy bywają pomocne! Tomek długo zbierał się do czyszczenia klimatyzacji, przedkładając „pilniejsze” sprawy ponad wizytę w serwisie. Ostatecznie jednak skorzystał z zaproszenia mechanika Sebastiana, który pokazał mu od kuchni, jak wygląda prawidłowo wykonana usługa czyszczenia klimatyzacji i wymiana filtra. Ale to nie wszystko! Sebastian wyjaśnił Tomkowi, jak korzystać z klimatyzacji, żeby wydłużyć jej żywotność i dłużej cieszyć się świeżym powietrzem w aucie oraz czym różnią się poszczególne rodzaje filtrów, który jest wydajniejszy, a także wykazuje lepsze działanie, np. dla osób borykających się z alergią, m.in. na pyłki.

Zabierz się z Tomkiem do czyszczenia klimatyzacji

Czyszczenie klimatyzacji w Autoryzowanym Serwisie

Tomek zdecydował się na oczyszczanie klimatyzacji i wymianę filtra W tym celu spotkał się z Sebastianem – mechanikiem marki Volkswagen, który pokazał mu od kuchni, jak wygląda prawidłowo wykonana usługa czyszczenia klimatyzacji i wymiana filtra. Ale to nie wszystko! Sebastian wyjaśnił Tomkowi, jak korzystać z klimatyzacji, żeby wydłużyć jej żywotność i dłużej cieszyć się świeżym powietrzem w aucie oraz czym różnią się poszczególne rodzaje filtrów, który jest wydajniejszy, a także wykazuje lepsze działanie, np. dla osób borykających się z alergią m.in. na pyłki.

Serwis klimatyzacji to zaledwie godzinna wizyta, po której wsiadasz do pachnącego auta bez bakterii, grzybów i wirusów. Podróżujesz bezpiecznie, bo sprawna klimatyzacja to też odpowiednio niska temperatura w samochodzie i mniej zaparowane szyby, co przekłada się nie tylko na komfort jazdy, ale też bezpieczeństwo na drodze (mniejsze zmęczenie i lepsza widoczność).

Zabierz się z Tomkiem do czyszczenia klimatyzacji

To również może Cię zainteresować

Pakiety przeglądów

Fakty i mity o skrzyni biegów DSG