Dobre połączenie
Dobre połączenie
Dobre połączenie
Dobre połączenie

Dobre połączenie

Dobre połączenie

Poznaj historie bohaterów polskich dróg, którzy zdecydowali się na skorzystanie z aplikacji Volkswagen Connect®.

Są młodzi, dynamiczni, mobilni. Cenią sobie wygodne i nowoczesne rozwiązania, a pasja i ciekawość świata wyznaczają kierunek ich działań. Lubią podróżować, i to z myślą o nich powstał Volkswagen Connect®   ̶ aplikacja, której funkcje pozwalają na komfortową i bezpieczną jazdę samochodem. W każdych warunkach i na każdej trasie.

Jedni mówią komfort, drudzy bezpieczeństwo, a jeszcze inni powołują się na oszczędność czasu i pieniędzy. Niezależnie od potrzeb kierowcy, Volkswagen Connect®  sprawdzi się w każdej sytuacji!
 

Zadbaj o drobiazgi, zaoszczędzisz sobie stresu

Dzień młodej rodziny wypełniony jest po brzegi. Przy napiętym harmonogramie liczy się każdy szczegół i szybko okazuje się, że ogromnym wsparciem w dobrej organizacji dnia może być technologia..

Joanna jest mamą dwóch córek i właścicielką szkółki językowej dla dzieci. Nie ma stałych godzin pracy, ale dużo czasu spędza w samochodzie, dojeżdżając na prywatne lekcje lub kupując materiały potrzebne na zajęcia i warsztaty. Zawsze dużym problemem było dla niej zlokalizowanie samochodu na zatłoczonych parkingach i ulicach. Traciła na to wiele cennych minut i bardzo ją to stresowało. Problem skończył się, gdy zaczęła korzystać z aplikacji Volkswagen Connect® . Wie, gdzie jest jej samochód, kontroluje upływający czas parkowania oraz ma możliwość udostępnienia swojej pozycji innym kierowcom. To pozwoliło dziennie zaoszczędzić jej około 20 minut, który teraz poświęca na więcej zabaw z córkami.

Perfekcjoniści w każdym calu

Perfekcjoniści w każdym calu

Wszystkie zasady ekonomicznej jazdy mają w jednym palcu. Agata i Michał kochają miasto i wiedzą, jak płynnie się po nim poruszać. Są świadomi, że jazda z dużą prędkością wcale nie zagwarantuje im tego, że dojadą do celu wcześniej. Szczególnie w dużych metropoliach. Wiedzą, że ostre przyspieszenia, tak jak i ostre hamowania, zwiększają zużycie paliwa i późniejsze koszty eksploatacji samochodu. Dzięki Volkswagen Connect®  nie muszą się jednak nad tym zastanawiać. Na ekranie telefonu wyświetlają się grafiki prezentujące ich styl jazdy: przyspieszenie, liczbę obrotów i temperaturę płynu chłodzącego. Co więcej, mają dostęp do statystyk przejechanych kilometrów, czasu przejazdu i średniej prędkości. Mając wszystko pod kontrolą, mogą eksplorować swoje ulubione zakątki miasta.

Jak działa Volkswagen Connect®?

Pobierasz bezpłatną aplikację, wkładasz DataPlug do interfejsu diagnostycznego pod kierownicą pojazdu, łączysz się za pośrednictwem Bluetooth i oglądasz dane o swoim samochodzie na ekranie smartfona.

Tomek od zawsze miał słabość do gadżetów i z zapałem śledził wszelkie nowinki technologiczne. Nic więc dziwnego, że stał się jednym z pierwszych użytkowników Volkswagen Connect® Jego koledzy żartują sobie, że aplikacja jest mu potrzebna po to, aby zdobywać kolejne punkty i trofea, które mają go utwierdzać w przekonaniu, że jest wyśmienitym kierowcą. Dla Tomka jednak ta funkcjonalność jest tylko przyjemnym dodatkiem, bo dla niego ważna jest możliwość prowadzenia ewidencji przebiegu pojazdu. Aplikacja rejestruje wszystkie jego przejazdy wraz ze startem, celem, datą, godziną, czasem trwania i kosztami. – Dzięki Volkswagen Connect ®  mogę również podać cel przejazdu i wyeksportować wszystkie dane jako PDF. Prowadzę biznes i takie informacje są dla mnie bardzo ważne – dodaje. 

Jak działa Volkswagen Connect®?
A jaka jest Twoja historia?

Ups!!!

Twoja przeglądarka wydaje się być nieaktualna przez to nasza strona może nie wyświetlać się dobrze u Ciebie.

Zalecane przeglądarki:

  • Chrome od wersji 68 
  • Safari od wersji 11 
  • Firefox od wersji 61 
  • Edge od wersji 42 
  • Opera od wersji 55
  • Samsung IE od wersji 7.2

Zalecamy aktualizację przeglądarki internetowej!

Dziękujemy za wizytę,

Zespół Volkswagen