2.17.94.1, 2019-07-05 00:05:51

Volkswagen i Apple Music – pełna przyjemność słuchania muzyki w samochodzie.

Aktywuj Car-Net w swoim nowym Volkswagenie i ciesz się bezpłatnym dostępem do Apple Music nawet przez 6 miesięcy.

Apple Music – musisz to usłyszeć.

Apple Music to ponad 50 milionów utworów, których możesz słuchać online i offline, na urządzeniu Apple lub smartfonie z systemem Android, zawsze bez reklam. Rozpocznij streaming jeszcze dzisiaj.
image

Takie urozmaicenie trudno przebić: w Apple Music masz do wyboru ponad 50 milionów utworów. Przy tym znalezienie ulubionych wykonawców jest bardzo łatwe, bowiem wielką zaletą Apple Music są spersonalizowane polecenia opierające się na wprowadzonych przez Ciebie danych i muzyce, której dotychczas słuchałeś.

Szukasz czegoś nowego? Nawet jeżeli oferta jest ogromna, szukanie w bibliotece utworów jest dziecinnie łatwe! Wybrane przez redakcję Apple Music playlisty i stacje nadające różne rodzaje muzyki zapraszają do odkrywania nowej muzyki. Oferta jest regularnie rozszerzana o nowych wykonawców i ekskluzywne treści. Aktualne wiadomości i informacje kulturalne oferuje radio live Beats 1.

Możesz też dać się zainspirować Twoim znajomym: śledź ich, by zobaczyć, czego słuchali lub podziel się z nimi Twoimi własnymi hitami i playlistami.

Aby nie obciążać nadmiernie komórkowej transmisji danych, możesz pobrać treści z Apple Music i odtwarzać je bezpośrednio ze smartfona. Będziesz mógł słuchać muzyki nawet wtedy, gdy po drodze zgubisz zasięg. A co ważne: niezależnie, czy słuchasz online czy offline, przyjemności słuchania nigdy nie przerwą Ci reklamy.

Naturalnie z Apple Music możesz korzystać nie tylko na iPhone i innych urządzeniach z systemem iOS, lecz również na komputerze, smartfonie z systemem Android i specjalną aplikacją oraz dzięki Apple CarPlay™ - bezpośrednio w Twoim Volkswagenie.

6 miesięcy Apple Music gratis: to proste.

Wszystkich posiadaczy nowego samochodu od roku modelowego 2018 dzieli tylko kilka kroków od możliwości półrocznego, prawie nieograniczonego dostępu do muzyki.
image

Aby móc słuchać ponad 50 milionów utworów z Apple Music w samochodzie lub w domu, należy spełnić następujące wymagania:

  • być posiadaczem Volkswagena od roku modelowego 2018
  • samochód musi mieć możliwość korzystania z Car-Net i usługi te muszą zostać aktywowane (Guide & Inform i/lub Security & Service)
  • na smartfonie musi być zainstalowana aplikacja Car-Net.

Nie wiesz, czy spełniasz te warunki? Może pomogą Ci „Pytania i odpowiedzi” na tej stronie!

Czy jesteś gotowy na muzykę całkowicie odpowiadającą Twojemu gustowi? Jako zarejestrowany użytkownik możesz jeszcze dzisiaj otrzymać kupon na Apple Music przez aplikację Car-Net na iOS i Android lub przez portal Car-Net.

Apple CarPlay™ - najlepsza droga, by korzystać w Volkswagenie z Apple Music.

Dla maksymalnej przyjemności słuchania muzyki zalecamy połączenie iPhone z Apple CarPlay™ przez App Connect.
Car-Net App-Connect

CarPlay™ firmy Apple umożliwia sterowanie podczas jazdy wybranymi aplikacjami Twojego iPhone, przy czym obsługa jest tak łatwa, jak przyzwyczaił Cię do tego iPhone. Muzyka, telefon, wiadomości – wystarczy nacisnąć przycisk. A na życzenie możesz nawet obsługiwać system poleceniami głosowymi.

CarPlay daje się sterować poleceniami głosowymi Siri i jest opracowany specjalnie do korzystania w samochodzie. Aplikacje, z których można korzystać przez CarPlay, są zoptymalizowane pod kątem obsługi w samochodzie, czyli można ich używać bez odrywania rąk od kierownicy a oczu od drogi.

Pytania i odpowiedzi.

Masz pytania? Zestawiliśmy odpowiedzi na kilka najczęściej zadawanych pytań.

Aby określić rok modelowy Volkswagena, należy zidentyfikować 10-tą pozycję numeru VIN. „J” oznacza rok modelowy 2018, „K” – rok 2019.

Aby korzystać z Car-Net, konieczny jest jeden z systemów nawigacji Discover Media lub Discover Pro względnie radio Composition Media.

Apple Music jest kompatybilne z iOS od wersji 8.4, Apple Watch, Apple TV, Mac, CarPlay, HomePod, PC, Android od wersji 4.3 i Sonos.

Playlisty będą zapamiętane na 30 dni. Jeżeli w tym czasie połączysz swój Apple ID z innym członkowstwem, będziesz mieć nadal dostęp do swoich list odtwarzania.

Tak, jeżeli korzystasz z Apple Music używając komórkowej transmisji danych. Możesz jednak korzystać z Apple Music przez WLAN i pobrać treści, które później możesz słuchać offline, zmniejszając w ten sposób obciążenie transmisji komórkowej. W przypadku korzystania offline, prosimy pamiętać, że Apple Music raz w miesiącu sprawdza, czy Twoje członkowstwo jeszcze jest aktywne. W tym celu konieczne jest połączenie online.

Nawet jeżeli Apple ID zostanie zainstalowany na dziesięciu urządzeniach, możliwe jest słuchanie muzyki online tylko na jednym z nich. Gdy tylko rozpocznie się odtwarzanie z drugiego urządzenia, transmisja na pierwsze urządzenie zostanie przerwana.

* Ważne tylko dla indywidualnych członków; 3 miesiące gratis dla już aktywnych członków; oferty nie można łączyć z innymi ofertami i akcjami; po upływie okresu bezpłatnego członkowstwo przedłuża się automatycznie. Kod jest ważny przez 12 miesięcy. Kod rabatowy nie jest przeznaczony do sprzedaży, nie ma wartości gotówkowej i nie jest wydawany duplikat w przypadku utraty lub kradzieży. Dotyczy tylko Apple Music w Niemczech. Wymagane jest konto iTunes. Obowiązują warunki Apple Music Services: warunki obowiązujące w Państwa kraju znajdą Państwo na https://www.apple.com/legal/internet-services/itunes/. Użytkownik musi mieć co najmniej 13 lat i mieszkać w kraju, w którym uzyskał dostęp do sklepu, przez który realizowany jest kod. Niezbędne są kompatybilne produkty i usługi. Apple Music jest zarejestrowaną marką Apple Inc. Apple nie jest uczestnikiem ani sponsorem tej akcji promocyjnej.