2.17.94.1, 2019-07-05 00:05:51
Pomoc w razie wypadku

Pomoc w razie wypadku.

Pomożemy Ci, gdy będziesz miał wypadek.

Twój Volkswagen dba o Twój komfort i ochronę. Także wtedy, gdy mimo całej ostrożności i wysokiej jakości samochodu coś się zdarzy. Zapewniamy serwis powypadkowy: bezpośrednio na miejscu, przy formalnościach związanych z ubezpieczeniem oraz naprawę wykonaną przez ekspertów.

Serwis powypadkowy

Serwis powypadkowy.

Usługi związane z wypadkiem.

Twoje korzyści:

  • Jesteśmy zawsze do dyspozycji. Całodobowa usługa holowania i pomocy na miejscu zdarzenia.
  • Mniejszy stres. Dzięki pomocy przy formalnościach związanych z ubezpieczeniem i bezpłatnemu samochodowi zastępczemu.
  • Zachowanie gwarancji i wartości samochodu. Naprawa zgodna z zaleceniami producenta – z nowoczesnym wyposażeniem warsztatowym, Oryginalnymi częściami Volkswagen® i oryginalnym lakierem.

Nasze usługi:

Serwis powypadkowy Volkswagena pomoże Tobie począwszy od transportu po naprawę – z wiedzą, doświadczeniem i najnowocześniejszym wyposażeniem warsztatu. Nie utracisz gwarancji na samochód i nie będziesz musiał stresować się wszystkimi formalnościami związanymi z ubezpieczeniem.

Volkswagen Clever Repair®.

Małe uszkodzenie - niewielka sprawa.
Volkswagen Clever Repair®.

Chciałeś za szybko wjechać w ciasne miejsce parkingowe lub włożyć do bagażnika za dużą szafę? Każdy dzień jest pełen małych wyzwań – także dla Twojego Volkswagena. Ale to żaden problem. W ramach Volkswagen Clever Repair® naprawimy małe uszkodzenia, jak wgniecenia, rysy, zadrapania czy ślady po uderzeniu kamienia – dokładnie, szybko i nawet o 80% taniej1.

Gwarancja mobilności.