Młoda kobieta dzwoni po pomoc drogową – całodobowe wsparcie

Twoja Gwarancja Mobilności

Pomoc całodobowa - nasza pomoc drogowa jest do Twojej dyspozycji bez dodatkowych kosztów

Pomoc całodobowa - nasza pomoc drogowa jest do Twojej dyspozycji bez dodatkowych kosztów

Bez względu na to czy do awarii doszło tuż przed Twoim domem, czy za granicą – jesteśmy tu dla Ciebie z naszą Gwarancją Mobilności dla Twojego Volkswagena.

Pomoc przez SMS – Volkswagen Roadside Assistance Service
Numery pomocy drogowej Volkswagena

Skontaktuj się z nami - służymy pomocą przez całą dobę:

* Koszt połączenia według taryfy operatora. Połączenia z zagranicy mogą być związane z opłatami za roaming.

Gwarancja Mobilności dedykowana dla Twojego samochodu

Jeździsz elektrycznym ID.3, ID.4 lub ID.5? Gwarancja Mobilności dla samochodów z rodziny ID. to wybór właściwy dla Ciebie.

W przypadku wszystkich innych modeli Volkswagena, w tym Golfa, Passata, Polo lub Touarega, Gwarancja Mobilności Samochody Osobowe jest właściwym wyborem (dotyczy wszystkich modeli z wyjątkiem modeli rodziny ID.).

Ochrona i pomoc 24/7 – Twoje korzyści
 • Przez całą dobę:
  Zorganizujemy wsparcie 365 dni w roku.
 • Dla kierowcy, pasażerów i Twojego Volkswagena:
  Pomożemy Tobie i Twoim pasażerom. Zatroszczymy się o Twojego Volkswagena.
 • Ochrona i wygoda:
  Zorganizujemy mobilność zastępczą taką jak samochód zastępczy, taksówka lub zakwaterowanie w hotelu.
 • Międzynarodowo:
  Obowiązuje w: Andorze, Austrii, Belgii, Bułgarii, Chorwacji, Czarnogórze, Czechach, Danii, Estonii, Finlandii, Francji, Gibraltarze, Grecji, Hiszpanii, Holandii, Irlandii, Islandii, Liechtensteinie, Litwie, Luksemburgu, Łotwie, Macedonii Północnej, Monako, Niemczech, Norwegii, Polsce, Portugalii, Republice San Marino, Rumunii, Serbii, Słowacji, Słowenii, Szwajcarii, Szwecji, Watykanie, Węgrzech, Wielkiej Brytanii i Włoszech.
Samochód VW z Gwarancją Mobilności – pomoc w razie awarii
Kierowca obok swojego VW ID.3 z Gwarancją Mobilności – ochrona dla rodziny ID.
Odpowiednie rozwiązanie dla każdego Volkswagena

Dzięki Gwarancji Mobilności jesteś zawsze chroniony i możesz się zrelaksować podczas podróży. Wszystkie ważne informacje znajdziesz poniżej.

Pracownik serwisu VW pomaga przy awarii
Gwarancja Mobilności dla modeli z rodziny ID.

Najważniejsze fakty

 • Bez dodatkowych kosztów:
  Z nowym Volkswagenem z rodziny ID. jesteś automatycznie objęty ochroną bez dodatkowych kosztów przez pierwsze trzy lata od daty wydania przez naszego Autoryzowanego Dealera Volkswagena.
 • Dla Ciebie i Twojego Volkswagena:
  Zorganizujemy pomoc dbając o Ciebie, Twoich pasażerów i Twojego Volkswagena.
 • Zorganizujemy wsparcie w przypadku:
  Awarii technicznych lub spowodowanych przez użytkownika, wypadków, kradzieży pojazdu lub jego części oraz aktach wandalizmu.
 • Możliwość przeniesienia:
  Gwarancja Mobilności dla modeli z rodziny ID. jest powiązana z samochodem i może zostać przeniesiona na nowego właściciela przy odsprzedaży pojazdu.
Kliknij poniższy link, aby uzyskać dodatkowe informacje na temat warunków programu Gwarancja Mobilności dla modeli z rodziny ID.
 
Gwarancja Mobilności Volkswagen Samochody Osobowe*

Najważniejsze fakty

 • Bez dodatkowych kosztów:
  Gwarancja Mobilności Volkswagen Samochody Osobowe jest bezpłatnym świadczeniem, do którego nabywasz prawo przy zakupie nowego Volkswagena u Autoryzowanego Dealera Volkswagena w Polsce. Świadczenie to odnawia się automatycznie wraz z wykonaniem przeglądu w Autoryzowanym Serwisie Volkswagena w Polsce.
 • Regularny serwis przedłuża Gwarancję Mobilności Volkswagen Samochody Osobowe:
  Gwarancja Mobilności Volkswagen Samochody Osobowe dla samochodów nowych obowiązuje automatycznie od daty wydania do terminu pierwszego przeglądu wymaganego przez producenta. Gwarancja Mobilności Volkswagen Samochody Osobowe jest przedłużana przy przeglądzie wykonanym przez Autoryzowany Serwis Volkswagena w Polsce na czas ważności tego przeglądu.
 • W przypadku pojazdów nowych i używanych:
  Możesz nabyć prawo do programu Gwarancja Mobilności w dowolnym momencie - nawet jeśli poprzedni właściciel używanego samochodu nie robił przeglądów samochodu w Autoryzowanym Serwisie Volkswagena.

 

 
Dodatkowe informacje na temat warunków i usług objętych programem dla pojazdów z silnikami benzynowymi i wysokoprężnymi, takich jak Golf, Passat czy Polo, a także ich wersji elektrycznych, znajdziesz pod linkiem poniżej.
 
 
* Nie dotyczy modeli z rodziny ID.
Kierowca opiera się o swojego Volkswagena z gwarancją mobilności

Na skróty

Zastrzeżenia prawne Volkswagen Group Polska Sp. z o.o.

 • Dane na podstawie świadectw homologacji typu. Od 1 września 2018 r. wszystkie nowe pojazdy wprowadzane do obrotu w Unii Europejskiej muszą być badane i homologowane zgodnie z procedurą WLTP określoną w rozporządzeniu Komisji (UE) 2017/1151. WLTP zapewnia bardziej rygorystyczne warunki badania i bardziej realistyczne wartości zużycia paliwa i emisji CO2 w porównaniu do stosowanej to tej pory metody NEDC. Prezentowane dane dotyczące wartości zużycia paliwa i emisji CO2 są danymi zgodnymi ze świadectwem homologacji typu wyznaczonymi zgodnie z procedurą WLTP. Więcej informacji na temat WLTP na stronie: www.volkswagen.pl/pl/wltp.html Montaż akcesoriów w pojeździe może mieć wpływ na poziom zużycia paliwa/energii, emisję CO2 lub zasięg w przypadku samochodów elektrycznych lub hybryd oraz może nastąpić najwcześniej po pierwszej rejestracji pojazdu, wyłącznie na Państwa życzenie. Zasięg dla samochodów elektrycznych lub zasięg w trybie elektrycznym dla hybryd typu Plug-In może się różnić w zależności od wersji i wyposażenia oraz zamontowanych akcesoriów. W praktyce rzeczywisty zasięg różni się w zależności od stylu jazdy, prędkości, korzystania z dodatkowych odbiorników energii, temperatury zewnętrznej, liczby pasażerów, obciążenia ładunkiem i topografii terenu. Prezentowane ceny są wyłącznie cenami rekomendowanymi i obejmują podatek VAT (23%). Czas promocji i liczba aut objętych promocją ograniczone. Wszelkie prezentowane informacje, w szczególności zdjęcia, wykresy, specyfikacje, opisy, rysunki lub parametry techniczne, nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Prezentowane informacje nie stanowią zapewnienia w rozumieniu art. 556(1)§2 Kodeksu cywilnego. Volkswagen zastrzega sobie możliwość wprowadzenia zmian w prezentowanych wersjach. Przedstawione detale wyposażenia  mogą różnić się od specyfikacji przewidzianej na rynek polski. Zamieszczone zdjęcia mogą przedstawiać wyposażenie opcjonalne. Wiążące ustalenie ceny, wyposażenia i specyfikacji pojazdu następuje w umowie sprzedaży, a określenie parametrów technicznych zawiera świadectwo homologacji typu pojazdu. Zastrzegamy sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie informacje prezentowane w niniejszym cenniku są aktualne na dzień publikacji materiału.W celu uzyskania najnowszych informacji prosimy kontaktować się z Autoryzowanym Dealerem Marki Volkswagen. Z uwagi na ograniczenia technik drukarskich lub parametrów ekranu, na którym obraz jest wyświetlany, kolory przedstawione w niniejszym materiale mogą nieznacznie różnić się od faktycznych kolorów lakieru i materiałów. 

  Zawartość domówionego pakietu lub opcji może zmienić elementy wyposażenia standardowego – w niektórych przypadkach bezzwrotnie zastępując elementy wyposażenia standardowego. 

  Wszystkie produkowane obecnie samochody marki Volkswagen są wykonywane z materiałów spełniających pod względem możliwości odzysku i recyklingu wymagania określone w normie ISO 22628 i są zgodne z europejskimi świadectwami homologacji wydanymi wg dyrektywy 2005/64/WE. Volkswagen Group Polska sp. z o.o. podlega obowiązkowi zapewnienia wszystkim użytkownikom samochodów Volkswagen sieci odbioru pojazdów po wycofaniu ich z eksploatacji, zgodnie z wymaganiami ustawy z 20 stycznia 2005 r. o recyklingu pojazdów wycofanych z eksploatacji. Więcej informacji dotyczących ekologii znajdą Państwo na stronie Recykling samochodów. Kredyt EasyDrive - Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 13,64%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 103873 zł, całkowita kwota do zapłaty 150216 zł, oprocentowanie zmienne 9,30%, całkowity koszt kredytu 46343 zł (w tym: prowizja  0 zł, odsetki 35558 zł, ubezpieczenie komunikacyjne na 1. rok 3807 zł, ubezpieczenie spłaty kredytu 6978 zł), 48 miesięcznych rat równych po 1607 zł; rata finalna 73087 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 7.07.2022 r. na reprezentatywnym przykładzie. Kredyt na wybrane modele Volkswagen Samochody Osobowe z rocznika 2022 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.