Starsze Polo w otoczeniu przyrody – Starsze modele Volkswagenów

Nasz świat Polo dla Ciebie

Bogate wyposażenie i niepowtarzalna stylistyka tego małego auta od wielu lat zachwycają wiernych fanów oraz tych, którzy dopiero odkryli serię Polo. Tutaj znajdziesz między innymi informacje o modelach Polo i jego najważniejszych cechach.

1
Polo 1 (typ 86)

Pierwsze Polo było produkowane do 1981 roku i dostępne tylko jako trzydrzwiowy hatchback. Od tego czasu ten Volkswagen, który doczekał się już siedmiu generacji, był wielokrotnie unowocześniany, lecz cały czas pozostaje wierny swojej podstawowej stylistyce.

VW Polo 1 (typ 86) – Starsze modele Volkswagenów
2
Polo 2 (typ 86C i 86C 2F)

Wiele linii wyposażenia i modeli specjalnych pozwoliło zindywidualizować Polo 2, produkowane do 1994 roku. Czy to w wersji Mikado, Style lub Universal – ten mały samochód doskonale sprawdzał się jako towarzysz w mieście i na dłuższych trasach.

VW Polo 2 (typ 86C i 86C 2F) – Starsze modele Volkswagenów
3
Polo 3 (typ 6N i 6N2)

W trzeciej generacji Polo było po raz pierwszy produkowane w wersji pięciodrzwiowej, zmianom uległy także pakiety wyposażenia i stylistyka. W wyniku face liftingu ten mały model otrzymał również nowe wskaźniki i nowoczesny tył nadwozia.

VW Polo 3 (typ 6N i 6N2) – Starsze modele Volkswagenów

Polo jako nowy samochód

W konfiguratorze stworzysz swoje własne, wymarzone Polo.

Wszechstronność modeli Polo 4

Czwarta generacja obejmuje kilka udanych wariantów, Tutaj znajdziesz interesujące informacje o Twoim wariancie.

Polo 4 9N1

Czy masz Polo 4 9N1 wyprodukowanym w latach 2001-2005?

Polo 4 9N3

Czy jeździsz Polo 4 9N3, wyprodukowanym w latach 2005-2009?

Polo 5 (6R/6C)

Polo piątej generacji jest innowacyjne i urozmaicone – od wyposażenia przez modele specjalne po systemy wspomagające. Tutaj poznasz więcej faktów dotyczących Twojego Polo V typ 6R lub 6C.

Pakiet Przeglądów dla samochodów używanych Volkswagen

Serwisuj auto na najkorzystniejszych warunkach! Skorzystaj z promocji na Pakiet Przeglądów Volkswagen!

Zastrzeżenia prawne Volkswagen Group Polska Sp. z o.o.

 • Dane na podstawie świadectw homologacji typu. Od 1 września 2018 r. wszystkie nowe pojazdy wprowadzane do obrotu w Unii Europejskiej muszą być badane i homologowane zgodnie z procedurą WLTP określoną w rozporządzeniu Komisji (UE) 2017/1151. WLTP zapewnia bardziej rygorystyczne warunki badania i bardziej realistyczne wartości zużycia paliwa i emisji CO2 w porównaniu do stosowanej to tej pory metody NEDC. Prezentowane dane dotyczące wartości zużycia paliwa i emisji CO2 są danymi zgodnymi ze świadectwem homologacji typu wyznaczonymi zgodnie z procedurą WLTP.

  Więcej informacji na temat WLTP na stronie: www.volkswagen.pl/pl/wltp.html

  Montaż akcesoriów w pojeździe może mieć wpływ na poziom zużycia paliwa/energii, emisję CO2 lub zasięg w przypadku samochodów elektrycznych lub hybryd oraz może nastąpić najwcześniej po pierwszej rejestracji pojazdu, wyłącznie na Państwa życzenie.

  Zasięg dla samochodów elektrycznych lub zasięg w trybie elektrycznym dla hybryd typu Plug-In może się różnić w zależności od wersji i wyposażenia oraz zamontowanych akcesoriów. W praktyce rzeczywisty zasięg różni się w zależności od stylu jazdy, prędkości, korzystania z dodatkowych odbiorników energii, temperatury zewnętrznej, liczby pasażerów, obciążenia ładunkiem i topografii terenu.

  Podane ceny obejmują podatek VAT (23%). 

  Wszelkie prezentowane informacje, w szczególności zdjęcia, wykresy, specyfikacje, opisy, rysunki lub parametry techniczne nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Prezentowane informacje nie stanowią zapewnienia w rozumieniu art. 5561§2 Kodeksu cywilnego.

  Volkswagen Osobowe zastrzega sobie możliwość wprowadzenia zmian w prezentowanych wersjach. Przedstawione detale wyposażenia mogą różnić się od specyfikacji przewidzianej na rynek polski. Zamieszczone zdjęcia mogą przedstawiać wyposażenie opcjonalne, dostępne za dopłatą. Wiążące ustalenie ceny, wyposażenia i specyfikacji pojazdu następują w umowie sprzedaży, a określenie parametrów technicznych zawiera świadectwo homologacji typu pojazdu. Zastrzegamy sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie informacje prezentowane na stronie są aktualne na dzień ich zamieszczania. W celu uzyskania najnowszych informacji prosimy kontaktować się z Autoryzowanym Dealerem Marki Volkswagen Osobowe.

  Wszystkie produkowane obecnie samochody marki Volkswagen są wykonywane z materiałów spełniających pod względem możliwości odzysku i recyklingu wymagania określone w normie ISO 22628 i są zgodne z europejskimi świadectwami homologacji wydanymi wg dyrektywy 2005/64/WE. Volkswagen Group Polska sp. z o.o. podlega obowiązkowi zapewnienia wszystkim użytkownikom samochodów marki Volkswagen sieci odbioru pojazdów po wycofaniu ich z eksploatacji, zgodnie z wymaganiami ustawy z 20 stycznia 2005 r. o recyklingu pojazdów wycofanych z eksploatacji (t.j. D z.U. z 2020 r., poz. 256). Więcej informacji dotyczących ekologii znajdą Państwo na stronach: https://www.volkswagen.pl/pl/swiat-volkswagena/ochrona-srodowiska.html