A VW service employee measures the tread depth of a VW car
A VW service employee measures the tread depth of a VW car
A VW service employee measures the tread depth of a VW car
A VW service employee measures the tread depth of a VW car

Większe bezpieczeństwo na drodze: przegląd, konserwacja i usługi dla Twojego samochodu.

Większe bezpieczeństwo na drodze: przegląd, konserwacja i usługi dla Twojego samochodu.

Dla Ciebie Twój Volkswagen daje z siebie wszystko. Daj nam kilka minut na jego sprawdzenie. Na tej stronie dowiesz się więcej o konserwacji, okresach międzyobsługowych i czynnościach, które przy tym wykonujemy.

Dla Ciebie Twój Volkswagen daje z siebie wszystko. Daj nam kilka minut na jego sprawdzenie. Na tej stronie dowiesz się więcej o konserwacji, okresach międzyobsługowych i czynnościach, które przy tym wykonujemy.

Okresy miedzyobsługowe i zakresy przeglądów

„Zbliża się przegląd?”

W zależności od wyposażenia samochodu i warunków eksploatacji w Twoim samochodzie stosowany będzie albo przegląd z okresem stałym albo przegląd z okresem zmiennym. Niezależnie od tego, czy masz model up!, Polo, Golf, Passat, Tiguan czy jeszcze inny, nasi fachowcy w warsztacie sprawdzą wszystkie kwestie związane z bezpieczeństwem Twojego samochodu i rzetelnie wykonają wszelkie niezbędne czynności. Diagnoza samochodu wykryje wszelkie usterki dotyczące elektroniki w samochodzie. Zapytaj teraz online o okresy międzyobsługowe i zakresy przeglądów.

A woman and a VW service employee talking about the inspection of her car

Kiedy należy wykonać następny przegląd?

Przegląd obejmuje wszystkie czynności konserwacyjne konieczne do tego, aby Twój samochód pozostał bezpieczny zarówno w kontekście działania jak i ruchu drogowego. Dowiedz się, co dokładnie jest sprawdzane podczas przeglądu – od systemów elektronicznych, przez silnik i skrzynię biegów aż po podwozie i nadwozie.

Rozróżnia się przeglądy z wymianą oleju (np. przegląd okresowy) i przeglądy bez wymiany oleju (np. przegląd podstawowy).

Przedstawiamy tutaj kilka przykładów:

Dzięki tym przeglądom Twój Volkswagen pozostanie bezpieczny, a Ty utrzymasz jego wartość. Ponadto będziesz mógł korzystać z Gwarancji mobilności Volkswagen: nasze usługi w przypadku awarii lub wypadku pozostaną bezpłatne, jeśli będziesz przestrzegał wymaganych przeglądów.

A man and a VW service employee talking about the inspection of his red VW Tiguan Allspace

Przejrzysta jakość i cena

Zapłać raz i nie martw się o kolejne przeglądy Twojego Volkswagena. Z Pakietem przeglądów zyskujesz wygodę, przejrzystość kosztów i jakość Autoryzowanego Serwisu Volkswagena.

A VW service employee is checking a checklist in front of a red VW Tiguan Allspace with open bonnet and luggage compartment

Usługi dla Twojego Volkswagena

Nasze oryginalne usługi zostały stworzone specjalnie dla Ciebie i Twojego Volkswagena. Skorzystaj z wiedzy i umiejętności naszych profesjonalnych techników i najnowszego wyposażenia technicznego. Przekonaj się sam!

Znajdź Autoryzowany Serwis Volkswagena

Zastrzeżenia prawne Volkswagen Group Polska Sp. z o.o.
Od 1 września 2018 r. wszystkie nowe pojazdy wprowadzane do obrotu w Unii Europejskiej muszą być badane i homologowane zgodnie z procedurą WLTP określoną w rozporządzeniu Komisji (UE) 2017/1151. WLTP zapewnia bardziej rygorystyczne warunki badania i bardziej realistyczne wartości zużycia paliwa i emisji CO2 w porównaniu do stosowanej to tej pory metody NEDC. 
Prezentowane dane dotyczące wartości zużycia paliwa i emisji CO2 są danymi zgodnymi ze świadectwem homologacji typu wyznaczonymi zgodnie z procedurą WLTP.
Dane na podstawie świadectw homologacji typu.
Montaż akcesoriów w pojeździe może mieć wpływ na poziom zużycia paliwa i emisji CO2 oraz może nastąpić najwcześniej po pierwszej rejestracji pojazdu, wyłącznie na Państwa życzenie.
Więcej informacji na temat WLTP na stronie: https://www.volkswagen.pl/pl/wltp.html

Podane ceny obejmują podatek VAT.

Wszelkie prezentowane informacje, w szczególności zdjęcia, wykresy, specyfikacje, opisy, rysunki lub parametry techniczne nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Prezentowane informacje nie stanowią zapewnienia w rozumieniu art. 5561§2 Kodeksu cywilnego. Volkswagen Osobowe zastrzega sobie możliwość wprowadzenia zmian w prezentowanych wersjach. Przedstawione detale wyposażenia mogą różnić się od specyfikacji przewidzianej na rynek polski. Zamieszczone zdjęcia mogą przedstawiać wyposażenie opcjonalne. Wiążące ustalenie ceny, wyposażenia i specyfikacji pojazdu następują w umowie sprzedaży, a określenie parametrów technicznych zawiera świadectwo homologacji typu pojazdu.

Zastrzegamy sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie informacje prezentowane na stronie są aktualne na dzień ich zamieszczania.

W celu uzyskania najnowszych informacji prosimy kontaktować się z Autoryzowanym Dealerem Marki Volkswagen Osobowe.

Your browser is outdated!

Please get a decent browser here or there