A VW service employee measures the tread depth of a VW car
A VW service employee measures the tread depth of a VW car
A VW service employee measures the tread depth of a VW car
A VW service employee measures the tread depth of a VW car

Większe bezpieczeństwo na drodze: przegląd, konserwacja i usługi dla Twojego samochodu.

Większe bezpieczeństwo na drodze: przegląd, konserwacja i usługi dla Twojego samochodu.

Dla Ciebie Twój Volkswagen daje z siebie wszystko. Daj nam kilka minut na jego sprawdzenie. Na tej stronie dowiesz się więcej o konserwacji, okresach międzyobsługowych i czynnościach, które przy tym wykonujemy.

Okresy miedzyobsługowe i zakresy przeglądów

„Zbliża się przegląd?”

W zależności od wyposażenia samochodu i warunków eksploatacji w Twoim samochodzie stosowany będzie albo przegląd z okresem stałym albo przegląd z okresem zmiennym. Niezależnie od tego, czy masz model up!, Polo, Golf, Passat, Tiguan czy jeszcze inny, nasi fachowcy w warsztacie sprawdzą wszystkie kwestie związane z bezpieczeństwem Twojego samochodu i rzetelnie wykonają wszelkie niezbędne czynności. Diagnoza samochodu wykryje wszelkie usterki dotyczące elektroniki w samochodzie. Zapytaj teraz online o okresy międzyobsługowe i zakresy przeglądów.

A woman and a VW service employee talking about the inspection of her car

Kiedy należy wykonać następny przegląd?

Przegląd obejmuje wszystkie czynności konserwacyjne konieczne do tego, aby Twój samochód pozostał bezpieczny zarówno w kontekście działania jak i ruchu drogowego. Dowiedz się, co dokładnie jest sprawdzane podczas przeglądu – od systemów elektronicznych, przez silnik i skrzynię biegów aż po podwozie i nadwozie.

Rozróżnia się przeglądy z wymianą oleju (np. przegląd okresowy) i przeglądy bez wymiany oleju (np. przegląd podstawowy).

Przedstawiamy tutaj kilka przykładów:

Dzięki tym przeglądom Twój Volkswagen pozostanie bezpieczny, a Ty utrzymasz jego wartość. Ponadto będziesz mógł korzystać z Gwarancji mobilności Volkswagen: nasze usługi w przypadku awarii lub wypadku pozostaną bezpłatne, jeśli będziesz przestrzegał wymaganych przeglądów.

A man and a VW service employee talking about the inspection of his red VW Tiguan Allspace

Przejrzysta jakość i cena

Zapłać raz i nie martw się o kolejne przeglądy Twojego Volkswagena. Z Pakietem przeglądów zyskujesz wygodę, przejrzystość kosztów i jakość Autoryzowanego Serwisu Volkswagena.

Usługi dla Twojego Volkswagena

Nasze oryginalne usługi zostały stworzone specjalnie dla Ciebie i Twojego Volkswagena. Skorzystaj z wiedzy i umiejętności naszych profesjonalnych techników i najnowszego wyposażenia technicznego. Przekonaj się sam!

Znajdź Autoryzowany Serwis Volkswagena

Ups!!!

Twoja przeglądarka wydaje się być nieaktualna przez to nasza strona może nie wyświetlać się dobrze u Ciebie.

Zalecane przeglądarki:

  • Chrome od wersji 68 
  • Safari od wersji 11 
  • Firefox od wersji 61 
  • Edge od wersji 42 
  • Opera od wersji 55
  • Samsung IE od wersji 7.2

Zalecamy aktualizację przeglądarki internetowej!

Dziękujemy za wizytę,

Zespół Volkswagen