2.15.90.1, 2019-05-09 00:05:56
Gwarancja

Gwarancja.

Gwarancja.

Niezależnie, co Cię spotka po drodze, pewne jest, że z naszymi usługami gwarancji nie będziesz musiał się martwić o wiele rzeczy. Na przykład o to, jak kontynuować podróż po awarii lub kto zapłaci za naprawę.

Gwarancja Mobilności.

Bezpieczeństwo, które trwa dłużej.
Gwarancja Mobilności

Twoje korzyści:

 • Ochrona i wygoda.
  Różnorodne usługi, od transportu chorych po pożyczkę za granicą.
 • Międzynarodowy zasięg.
  Obowiązuje w prawie całej Europie.
 • Bezpłatna.
  W przypadku nowych i używanych samochodów Volkswagen przy wykonywaniu regularnych przeglądów okresowych w Autoryzowanym Serwisie Volkswagen.

Nasze usługi:

Zadbaj o jeszcze większe bezpieczeństwo i komfort podróży z Gwarancją Mobilności. Służymy pomocą przez 24 godziny na dobę, obojętnie, czy Twój samochód zepsuje się pod domem, czy też będziesz miał wypadek za granicą.

Pomoc w razie usterki – w domu i w trasie.
Pomożemy na miejscu, jeżeli Twój Volkswagen nie będzie chciał zapalić. Po prostu zadzwoń.

Holowanie do najbliższego Autoryzowanego Serwisu Volkswagena.
Zepsuł się samochód? Odholujemy go do najbliższego Autoryzowanego Serwisu Volkswagena. Miałeś wypadek lub kolizję? Odholujemy Twój samochód do wybranego przez Ciebie Autoryzowanego Servisu Volkswagen.

Samochód zastępczy.
Twój Volkswagen musi zostać w warsztacie? Damy Ci samochód zastępczy, tej samej klasy co Twój samochód. Natychmiast, nawet na pięć dni, bez ograniczenia kilometrów.

Dalsza podróż samolotem lub pociągiem.
Zapewniamy dalszą podróż kierowcy i pasażerom do miejsca zamieszkania lub do miejsca docelowego podróży.

Nocleg w hotelu z pasażerami.
Usterki nie da się naprawić tego samego dnia? Przenocuj ze swoimi pasażerami w hotelu. Zapłacimy za niego.

Dostawa Oryginalnych Części.
Na Twoje życzenie dostarczamy części pod wskazany adres poza granicami Polski.

Bezpłatna pożyczka gotówkowa.
Jeśli nie posiadasz wystarczających środków, aby opłacić koszt naprawy, udzielimy Tobie nieoprocentowaną pożyczkę do 1000 € na 60 dni.

 

 

*Samochód jest niezdolny do jazdy z powodu usterki technicznej i nie może o własnych siłach dojechać do warsztatu. Bezpłatne usługi nie obejmują awarii spowodowanych z własnej winy.

Fakty.

Przedłużona ochrona serwisowa.

Wszystko, co daje gwarancja. Do 5 lat.
Przedłużona ochrona serwisowa

Twoje korzyści:

 • Pełna ochrona.
  Gwarantowane przez producenta przedłużenie ochrony samochodu po upływie dwuletniej Gwarancji Volkswagena w dobrej cenie.
 • Jakość.
  Naprawy z wykorzystaniem oryginalnych części u wszystkich Partnerów Serwisowych Volkswagen w prawie całej Europie.
 • Zyski.
  Wyższa wartość samochodu przy odsprzedaży dzięki przywiązaniu Volkswagen Safe+ do samochodu.

Nasze usługi:

Volkswagen oferuje Tobie nowoczesną technologię, przyszłościowy design, doskonałą jakość i najwyższy poziom serwisu. Wyjątkową ofertą jest Volkswagen Safe+. Program ten jest konsekwentnym przedłużeniem ochrony samochodu po upływie dwuletniej Gwarancji Volkswagena. Czytelny i łatwy do skalkulowania. Dla wszystkich modeli.

Jeżeli przy zakupie nowego samochodu zamówią Państwo Volkswagen Safe+ jako wyposażenie dodatkowe, otrzymają Państwo 100% ochronę przed nieoczekiwanymi kosztami naprawy nawet do 3 lat po upływie dwuletniej Gwarancji Volkswagena. I to w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Wystarczy zamówić Volkswagen Safe+ przy zakupie nowego samochodu jako element wyposażenia i już są Państwo chronieni nawet przez 5 lat przed nieoczekiwanymi kosztami naprawy. Ceny Volkswagen Safe+ podane są w konfiguratorze samochodów lub w cennikach.

W przypadku konieczności skorzystania z Volkswagen Safe+, wystarczy przyprowadzić samochód do Autoryzowanego Serwisu Volkswagena. Zadbamy o naprawę Państwa samochodu bez żadnych dodatkowych kosztów z Państwa strony.

Więcej informacji o Volkswagen Safe+ udzielają Autoryzowane Serwisy Volkswagena.