An older VW Passat Variant R-Line with a panoramic sunroof drives on the road – Volkswagen older cars
An older VW Passat Variant R-Line with a panoramic sunroof drives on the road – Volkswagen older cars
An older VW Passat Variant R-Line with a panoramic sunroof drives on the road – Volkswagen older cars

Odkryj świat modeli Volkswagenów

Obecnie mamy ponad 70 różnych modeli, od małych przez kompaktowe po luksusowe. Jesteś posiadaczem starszego modelu? Dowiesz się tutaj wielu interesujących rzeczy o swoim Volkswagenie.

Golf V (1K)

Praktyczne wskazówki i rady dotyczące postępowania z Twoim Golfem. Dowiesz się tutaj wszystkiego, co powinieneś wiedzieć o swoim Golfie V.

A black VW Golf 5 GTI with red details in a stony landscape – Volkswagen older models
An orange Golf 6 with polished rims from Volkswagen Accessories parks next to the ocean

Golf VI (5K)

Z pewnością już wiesz, że Twój Golf VI prezentuje się dobrze z każdej strony. Ale ten niezawodny partner ma jeszcze wiele innych zalet. Tutaj dowiesz się więcej.

A red VW Polo 4 9N1 parks in front of a red wall – Volkswagen older models
A blue VW Polo 4 9N3 stands next to an industrial building – Volkswagen older models

Polo 4

Czwarta generacja obejmuje kilka udanych wariantów: Polo 4 9N1, budowane od 2001 do 2005 roku, i Polo 4 9N3 z lat 2005 – 2009. Tutaj znajdziesz interesujące informacje o Twoim wariancie.

Przejdź dalej do "Polo IV (9N1)"

Przejdź dalej do "Polo IV (9N3)"

Polo V (6R/6C)

Polo piątej generacji jest innowacyjne i urozmaicone – od wyposażenia przez modele specjalne po systemy wspomagające. Tutaj poznasz więcej faktów dotyczących Twojego Polo V typ 6R lub 6C.

A silver VW Polo 5 “beats” with grey and red design accents parks on a street next to a club – Volkswagen older cars
Zastrzeżenia prawne Volkswagen Group Polska Sp. z o.o.
Od 1 września 2018 r. wszystkie nowe pojazdy wprowadzane do obrotu w Unii Europejskiej muszą być badane i homologowane zgodnie z procedurą WLTP określoną w rozporządzeniu Komisji (UE) 2017/1151. WLTP zapewnia bardziej rygorystyczne warunki badania i bardziej realistyczne wartości zużycia paliwa i emisji CO2 w porównaniu do stosowanej to tej pory metody NEDC. 
Prezentowane dane dotyczące wartości zużycia paliwa i emisji CO2 są danymi zgodnymi ze świadectwem homologacji typu wyznaczonymi zgodnie z procedurą WLTP.
Dane na podstawie świadectw homologacji typu.
Montaż akcesoriów w pojeździe może mieć wpływ na poziom zużycia paliwa i emisji CO2 oraz może nastąpić najwcześniej po pierwszej rejestracji pojazdu, wyłącznie na Państwa życzenie.
Więcej informacji na temat WLTP na stronie: https://www.volkswagen.pl/pl/wltp.html

Podane ceny obejmują podatek VAT.

Wszelkie prezentowane informacje, w szczególności zdjęcia, wykresy, specyfikacje, opisy, rysunki lub parametry techniczne nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Prezentowane informacje nie stanowią zapewnienia w rozumieniu art. 5561§2 Kodeksu cywilnego. Volkswagen Osobowe zastrzega sobie możliwość wprowadzenia zmian w prezentowanych wersjach. Przedstawione detale wyposażenia mogą różnić się od specyfikacji przewidzianej na rynek polski. Zamieszczone zdjęcia mogą przedstawiać wyposażenie opcjonalne. Wiążące ustalenie ceny, wyposażenia i specyfikacji pojazdu następują w umowie sprzedaży, a określenie parametrów technicznych zawiera świadectwo homologacji typu pojazdu.

Zastrzegamy sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie informacje prezentowane na stronie są aktualne na dzień ich zamieszczania.

W celu uzyskania najnowszych informacji prosimy kontaktować się z Autoryzowanym Dealerem Marki Volkswagen Osobowe.

Your browser is outdated!

Please get a decent browser here or there