Volkswagen Genuine Engine Oil is filled into a yellow car by a VW service employee
Volkswagen Genuine Engine Oil is filled into a yellow car by a VW service employee
Volkswagen Genuine Engine Oil is filled into a yellow car by a VW service employee

Olej silnikowy i płyny eksploatacyjne 

Od mocy silnika po siłę hamowania: z naszymi olejami silnikowymi i płynami
eksploatacyjnymi Twój Volkswagen będzie gotów do maksymalnych osiągów.

Volkswagen Genuine Engine Oil is filled into a VW TSI car

Olej silnikowy

Dlaczego Twój Volkswagen potrzebuje właściwego oleju silnikowego i na co trzeba zwrócić uwagę przy wyborze – dowiesz się tutaj. Znajdziesz tu także ważne informacje dotyczące wymiany i prawidłowego sprawdzania poziomu oleju.

A VW service employee refills AdBlue® into a VW vehicle – Volkswagen operating fluids

Płyny eksploatacyjne

Dowiesz się tutaj, jakie są właściwości AdBlue®, płynów hamulcowych, płynów chłodniczych i płynów do spryskiwaczy szyb, i w jaki sposób możesz bez problemów uzupełnić te płyny w swoim samochodzie.

Disclaimer by Volkswagen
Od 1 września 2018 r. wszystkie nowe pojazdy wprowadzane do obrotu w Unii Europejskiej muszą być badane i homologowane zgodnie z procedurą WLTP określoną w rozporządzeniu Komisji (UE) 2017/1151. WLTP zapewnia bardziej rygorystyczne warunki badania i bardziej realistyczne wartości zużycia paliwa i emisji CO2 w porównaniu do stosowanej to tej pory metody NEDC. 
Prezentowane dane dotyczące wartości zużycia paliwa i emisji CO2 są danymi zgodnymi ze świadectwem homologacji typu wyznaczonymi zgodnie z procedurą WLTP.
Dane na podstawie świadectw homologacji typu.
Montaż akcesoriów w pojeździe może mieć wpływ na poziom zużycia paliwa i emisji CO2 oraz może nastąpić najwcześniej po pierwszej rejestracji pojazdu, wyłącznie na Państwa życzenie.
Więcej informacji na temat WLTP na stronie: https://www.volkswagen.pl/pl/wltp.html

Podane ceny obejmują podatek VAT.

Wszelkie prezentowane informacje, w szczególności zdjęcia, wykresy, specyfikacje, opisy, rysunki lub parametry techniczne nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Prezentowane informacje nie stanowią zapewnienia w rozumieniu art. 5561§2 Kodeksu cywilnego. Volkswagen Osobowe zastrzega sobie możliwość wprowadzenia zmian w prezentowanych wersjach. Przedstawione detale wyposażenia mogą różnić się od specyfikacji przewidzianej na rynek polski. Zamieszczone zdjęcia mogą przedstawiać wyposażenie opcjonalne. Wiążące ustalenie ceny, wyposażenia i specyfikacji pojazdu następują w umowie sprzedaży, a określenie parametrów technicznych zawiera świadectwo homologacji typu pojazdu.

Zastrzegamy sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie informacje prezentowane na stronie są aktualne na dzień ich zamieszczania.

W celu uzyskania najnowszych informacji prosimy kontaktować się z Autoryzowanym Dealerem Marki Volkswagen Osobowe.

Your browser is outdated!

Please get a decent browser here or there