Serwisant VW sprawdza w warsztacie samochód marki Volkswagen
Serwisant VW sprawdza w warsztacie samochód marki Volkswagen
Serwisant VW sprawdza w warsztacie samochód marki Volkswagen

Oryginalne części Volkswagen® to zawsze dobry wybór

Wysoka jakość i perfekcyjne dopasowanie do Twojego modelu: z naszymi oryginalnymi częściami Twój Volkswagen pozostanie w 100% oryginalny, również po wszelkich naprawach lub przeglądach.

Pracownik serwisu VW przed samochodem VW z otwartą maską – Oryginalne części

Oryginalne części Volkswagen®

Części do wymiany? Rekomendujemy wysokiej jakości Oryginalne części Volkswagen®. Na tej stronie znajdziesz  różne grupy produktów.

 Czarny VW z góry z częściami Economy jedzie po drodze

Części Economy

Czy prowadzisz samochód, który ma więcej niż cztery lata? Asortyment naszych części Economy obejmuje części podlegające serwisowaniu i części ulegające zużyciu. Oczywiście są to części o sprawdzonej jakości i niezawodnym działaniu. Zastosowanie części Economy Volkswagen jest ekonomicznym rozwiązaniem w przypadku naprawy samochodu.

Pracownik serwisu VW pokazuje klientowi nowe części karoserii dodane do jej samochodu

Nadwozie i powłoka lakiernicza

Oryginalne części nadwozia Volkswagen to konstrukcyjne elementy Twojego samochodu, które chronią zarówno Ciebie jak i pasażerów przed warunkami atmosferycznymi i skutkami wypadków. Aby mieć pewność, że Twój model Volkswagen będzie wyglądał jak nowy nawet po zarysowaniu, zastosuj nasz oryginalny lakier, który nada mu zupełnie nowy blask.

Wymiana szyby przedniej – Naprawa Szkła

Szyby, światła i widoczność

Nasze oryginalne części zapewniają wspaniałą widoczność. Na drodze o przeżyciu decyduje widoczność i bycie widocznym. Dzięki oryginalnym szybom, wycieraczkom i światłom Volkswagen będziesz wszystko widział wyraźnie.

Dzięki temu Twoje hamulce będą niezawodne nawet w niebezpiecznych sytuacjach

Stworzone dla Twojego Volkswagena

Nasze oryginalne hamulce współpracują z układem hamulcowym. Ich jakość znacznie przewyższa obowiązkowe standardy ECE-R90.

Oryginalne akcesoria Volkswagen® Hamulec ze standardem hamowania ECE-R90

Hamulce

Nasze hamulce są dostosowane do sprawności silnika, masy samochodu i maksymalnej prędkości Twojego modelu. Korzyści dla Ciebie: długa żywotność i komfort hamowania przy minimalnym zużyciu.

Korzyści dla Ciebie

 • Większe bezpieczeństwo:
  Dzięki krótszej drodze hamowania.
 • Perfekcyjne dopasowanie:
  Stworzone specjalnie dla Twojego Volkswagena, dostosowane do jego masy, osiągów i maksymalnej prędkości.
 • Większa wytrzymałość:
  Potwierdzona w kompleksowych testach w różnych warunkach pogodowych po przeprowadzeniu ponad 1000 gwałtownych hamowań na stanowisku kontrolnym.

Silnik jest sercem, które bije pod maską Twojego Volkswagena

Oryginalne paski zębate i świece zapłonowe – dzięki nim Twój Volkswagen będzie pracował jeszcze sprawniej

Silniki potrzebują pasków zębatych wykonanych z trwałego materiału. Dzięki temu przez długi czas będą one przekazywały siły; będą również wystarczająco elastyczne, aby się dopasować i utrzymać odpowiednie naprężenie. A co ze świecami zapłonowymi? Zapewniamy, że są one niezawodne, zapewniają optymalny zapłon i nie przegrzewają się. Dzięki temu silnik pracuje płynnie i spala mniej paliwa.

Silnik VW – część zamienna do Twojego samochodu

Silnik

Unikaj uszkodzeń silnika, których przyczyną mogą być podzespoły i produkty innych firm i używaj tylko tych wypróbowanych o sprawdzonej jakości. Niezależnie od tego czy chodzi o świece zapłonowe, pasek zębaty, smar czy płyn chłodzący, silniki i skrzynie biegów zawsze korzystaj z oryginalnych części.

Korzyści dla Ciebie

 • Pasek zębaty jest trwały i odpowiednio dopasowany:
  Dzięki włóknom szklanym i syntetycznym oraz powłoce odpornej na ścieranie. Nawet w ekstremalnych temperaturach i do 360 000 km przebiegu.
 • Świece zapłonowe zapewniają większy komfort i mniejsze zużycie paliwa:
  Dzięki równomiernej pracy i precyzyjnemu umiejscowieniu iskry w komorze spalania.
 • Perfekcyjne dopasowanie:
  Nasze oryginalne części zostały stworzone specjalnie dla silnika w Twoim Volkswagenie.