2.17.94.1, 2019-07-05 00:05:51

Wnętrze.

Bo liczy się wnętrze ... Więcej informacji na temat wyposażenia wnętrza Twojego samochodu Volkswagen.

Oferujemy szeroką paletę oryginalnych akcesoriów zapewniających komfort i ochronę, abyś zawsze czuł się jak w domu za kierownicą swojego Volkswagena.

image

Dywaniki.

Sprytne rozwiązanie pod każdym względem. Dywaniki z oferty akcesoriów Volkswagen zapewniają wysoki poziom komfortu i chronią wnętrze Twojego Volkswagena.

Praktyczne akcesoria.

Samochód jest Twoim towarzyszem podróży. Chcesz się w nim czuć swobodnie. Dzięki bogatej ofercie akcesoriów Volkswagen zmienisz wnętrze swojego Volkswagena w Twoją własną strefę komfortu. Z szerokiej gamy opcji możesz wybierać ulubione produkty, kierując się ich wyglądem i komfortem obsługi, dzięki czemu poznasz zupełnie nowe wrażenia z jazdy.

image

Urządzenie do espresso.

Dzięki temu luksusowemu ekspresowi możesz cieszyć się perfekcyjnym, kremowym espresso – zawsze i wszędzie.

W podróży z dziećmi.

Niezależnie od tego, czy chce się bawić, czy spać: Twoje dziecko ma różne potrzeby w różnym wieku. Właśnie dlatego stworzyliśmy różne foteliki dla dzieci w różnym wieku.

Odpowiedni fotelik dla dziecka.

Zestawienie wszystkich fotelików.

Swoboda ruchów dzięki regulacji wysokości, pasom bezpieczeństwa lub uchwytom: zapoznaj się ze wszystkimi fotelikami dla dzieci Volkswagen przedstawionymi na wizualizacjach.

image

Komfort podróżowania.

Przyjedź w eleganckim stylu: Dzięki oryginalnym wieszakom na ubrania i haczykom na zagłówki z oferty akcesoriów Volkswagen.

Niech Twoja podróż stanie się prawdziwą przyjemnością.

Dzięki temu innowacyjnemu i modułowemu systemowi transportowemu i komfortowemu będziesz mieć najważniejsze rzeczy zawsze pod ręką lub będą one łatwo dostępne dla pasażerów siedzących z tyłu. System składa się z modułu podstawowego, który mocuje się między drążkami przedniego zagłówka i różnych modułów dodatkowych, które są dostępne oddzielnie. Dodatkowe moduły mocuje się do modułu podstawowego i można je łatwo modyfikować.

Obejrzyj film, aby poznać towarzyszy podróży marki Volkswagen.

Praktyczny, funkcjonalny, komfortowy – tak to działa:

Zapoznaj się ze sposobem montażu modułu podstawowego – i wszystkich dodatkowych modułów – przedstawionym w filmie: np. aby ochronić ubrania przez zagnieceniem lub dostarczyć rozrywki pasażerom siedzącym z tyłu.

Chciałbyś mieć ten lub inny przydatny moduł transportowy w Twoim Volkswagenie? Wystarczy odwiedzić Autoryzowany Serwis  Volkswagena.

Rozwiązania do bagażnika.

Rozwiązania do bagażnika z oferty akcesoriów Volkswagen są równie wszechstronne co innowacyjne. Zapewniają one również efektywną ochronę przed brudem i wilgocią.

Może Ci się również spodobać: