2.17.94.1, 2019-07-05 00:05:51

Transport.

Nie musisz iść na kompromis. Systemy transportowe z oferty akcesoriów Volkswagen.

Więcej miejsca na wszystko, czego potrzebujesz. Dzięki oryginalnym akcesoriom transportowym Volkswagen zyskasz przestrzeń, której potrzebujesz, a wszystko jest idealnie dopasowane.

Belki dachowe.

Nasze belki dachowe stanowią idealną podstawę do uprawiania każdej aktywności fizycznej. W zależności od tego, czy preferujesz surfing czy kolarstwo górskie, możesz zamontować uchwyt do deski snowboardowej lub uchwyt rowerowy. Belki dachowe stanowią solidną podstawę dla wszystkich systemów transportowych z oferty akcesoriów Volkswagen.

Zabierz ze sobą rower.

Nie musisz ponownie wymyślać koła, aby bezpiecznie przewieźć rower. Oryginalne uchwyty rowerowe Volkswagen umożliwiają łatwy i bezpieczny transport rowerów. Są łatwe w montażu, zapewniają doskonałe zamocowanie i są dobrze zabezpieczone przed kradzieżą.

image

Wycieczka rowerowa.

Dzięki uchwytowi rowerowemu na hak holowniczy w Twoim Volkswagenie wycieczka rowerowa stanie się prawdziwą przyjemnością jeszcze zanim w nią wyruszysz.

Gotowy na wszystko.

Wolisz wyjazd w góry czy nad morze? Twoje pragnienia i zainteresowania są tak wyjątkowe jak Twoje linie papilarne. Z pomocą przychodzą rozwiązania transportowe z oferty akcesoriów Volkswagen. Dzięki nim możesz po prostu wyruszyć w drogę – dokądkolwiek Cię zaprowadzi!

image

Haki holownicze.

Niezależnie od tego, czy są sztywne, przykręcane czy odchylane – haki holownicze mają wiele zastosowań i zawsze zapewniają najlepsze wsparcie. 

Rozwiązania do bagażnika.

Rozwiązania do bagażnika z oferty akcesoriów Volkswagen są równie wszechstronne co innowacyjne. Zapewniają one również efektywną ochronę przed brudem i wilgocią.

image

Rozwiązania do bagażnika.

Dostępnych jest wiele sposobów bezpiecznego transportu bagaży. Poznaj je tutaj.